Autor Wątek: Plusliga 2017/2018  (Przeczytany 83573 razy)

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Plusliga 2017/2018
« Odpowiedź #70 dnia: Marca 28, 2018, 22:56:49 pm »
Onico pokonane także o 2 miejscu mogą już zapomnieć. W takim wypadku mecz z Olsztynem odpuszczą. Plan pod kryptonimem "Zwolnienie Kowala" ma coraz większe szanse powodzenia...
Prezes-Ignaczak

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Plusliga 2017/2018
« Odpowiedź #71 dnia: Marca 28, 2018, 23:35:35 pm »
Onico ma 4 punkty przewagi nad JW, ale czeka ich mecz w Radomiu, a tam nie gra się lekko. Wcześniej grają u siebie z Cuprum i też nie mogą być pewni zwycięstwa. Nie mogą sobie pozwolić na przegraną z Olsztynem. Teoretycznie mogą nawet wypaść poza szóstkę. 3 punkty z Olsztynem mogą im zapewnić miejsce w szóstce (20 zwycięstw). Przy 2 punktach jeszcze nie mogą być pewni.
Inna sprawa, że Onico zaprezentowało się w meczu z Resovią dość przeciętnie. Tym bardziej smutna była nasza porażka.
-------------------------------------
Przepraszam, wygrana za 2 punkty daje im pewne miejsce w "6", ale (przy zwycięstwach Resovii i JW za 3 pkt.)wypycha poza "6" Olsztyn (liczba zwycięstw).
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2018, 23:52:14 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Plusliga 2017/2018
« Odpowiedź #72 dnia: Marca 29, 2018, 00:00:10 am »
Onico pokonane także o 2 miejscu mogą już zapomnieć. W takim wypadku mecz z Olsztynem odpuszczą. Plan pod kryptonimem "Zwolnienie Kowala" ma coraz większe szanse powodzenia...
Nie otwieraj jeszcze szampana. W piątek będziemy wiedzieli więcej. Jak pisałem. Mam przeczucie, iż nie będziesz miał okazji do świętowania.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Plusliga 2017/2018
« Odpowiedź #73 dnia: Marca 29, 2018, 07:50:48 am »
Onico pokonane także o 2 miejscu mogą już zapomnieć. W takim wypadku mecz z Olsztynem odpuszczą. Plan pod kryptonimem "Zwolnienie Kowala" ma coraz większe szanse powodzenia...

Plan kompletnie pozbawiony szans powodzenia. Wynik jest tu sprawą nieistotną.
Nasz problem polega teraz na tym, żeby mimo niesprzyjających okoliczności znaleźć jakiś punkt zaczepienia do tego, aby na Podpromie wróciła choć część tej radochy z kibicowania, którą...zgubiliśmy. Może ktoś wpadnie na pomysł, jak to zrobić?...

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Plusliga 2017/2018
« Odpowiedź #74 dnia: Marca 29, 2018, 09:06:48 am »
Nie otwieraj jeszcze szampana. W piątek będziemy wiedzieli więcej. Jak pisałem. Mam przeczucie, iż nie będziesz miał okazji do świętowania.
Tylko przeczucie  ;), ja już jestem niemal pewny, konia z rzędem temu kto mi zepsuje to święto  ;D
Prezes-Ignaczak

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Plusliga 2017/2018
« Odpowiedź #75 dnia: Marca 29, 2018, 10:35:56 am »
Jutro w Olsztynie szykuje się mecz" na noże". Onico nie odpuści. Typuję podział punktów ze wskazaniem na Olsztyn. Podział punktów będzie również w Rzeszowie. To moje typy.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Plusliga 2017/2018
« Odpowiedź #76 dnia: Marca 29, 2018, 10:47:56 am »
Na miejscu Onico, jako przeciwnika w play-off wolałbym mieć nienahalnie stabilną Resovię zamiast jednak dość solidnego Olsztyna. A Gdańsk jedzie jeszcze do Kędzierzyna.
Powiem tak: Tichacek czy Kędzierski to prochu raczej nie wymyślą, a Woicki może wymyślić nawet bombę atomową.
------------------------------------
Rzeczywiście, istnieje prawdopodobieństwo, że "problem" rozwiążemy sami. Bo jesli Katowicom będzie siedzieć zagrywka...
A komu na Podpromiu zagrywka nie siedzi? Chyba tylko nam.
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2018, 10:58:06 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Plusliga 2017/2018
« Odpowiedź #77 dnia: Marca 29, 2018, 15:22:08 pm »
Mam nadzieję, że Onico powalczy na 100%. Fakty za tym przemawiają, bo teoretycznie mogą wypaść z szóstki, ale też walczą o 3 miejsce. Daje ono teoretycznie łatwiejszego rywala (z 6 m.) i w ew. półfinale Skrę a nie Zakse (chyba minimalnie łatwiej). Tak czy siak my musimy wygrać wszystko za 3, co nie będzie takie proste.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Plusliga 2017/2018
« Odpowiedź #78 dnia: Marca 29, 2018, 16:51:08 pm »
Wydaje mi się, iż nikt nie będzie kalkulował. Wszyscy zagrają maksa. Różnice nie są aż tak duże, aby Wawa miała komfort odpuszczenia meczu. Dla Olszyna czy Jastrzębia jedną porażka i mogą wypaść z Play off. Wawa teoretycznie przegrywając wszystkie mecze też może wypaść. Resovia nie ma żadnego manewru. Musi wygrać wszystko.

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: Plusliga 2017/2018
« Odpowiedź #79 dnia: Marca 29, 2018, 16:59:34 pm »
Meczu Olsztyn-Warszawa nie ma nawet w ofercie u bukmacherów, więc nie robiłbym sobie nadziei. A po drugie jak jeszcze orły Kowala zaczną grać pod presją, że teraz już muszą to możemy mieć problem z ubraniem seta z Katowicami i mecz w Olsztynie nie będzie miał żadnego znaczenia.