Autor Wątek: Wyjazd na mecz Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 10.11.2017r. (piątek, godz. 18)  (Przeczytany 20891 razy)

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Wyjazd na mecz Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 10.11.2017r. (piątek, godz. 18)
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 11, 2017, 22:24:52 pm »
Galiba, dajmy już spokój.
Ja wiem dokładnie ile metrów kwadratowych ma boisko do siatkówki. Wiem też dokładnie ile piłek wybronił Elviss w meczu z Olsztynem. Wiem też ile piłek po atakach Elvissa wybronili olsztynianie. Nie zrewanżuję Ci się pytaniem, czy Ty też to wiesz.
Zostawmy to...
Czy lubię Elvissa? Za jego zaangażowanie w grę w pasiaku cenię i lubię go bardzo. Pisałem o tym, że jakby każdy nasz zawodnik wkładał tyle serducha w grę i tak wykorzystywał swój potencjał jak Elviss to mielibyśmy już mistrzostwo Polski w kieszeni.
Ale kompletnie nie o to chodzi.
Mnie naprawdę bardsziej martwi to, że Dominik wyraźnie nie wygrywa rywalizacji o miejsce w szóstce z Elvissem, mimo tego, że potencjały obydwu zawodników są po prostu nieporównywalne, niż  to, że Elvis gra w wyjściowym składzie. Bo szans na dłuższe wielkie granie z Elvisem na stałe w składzie nie widzę.
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2017, 22:27:08 pm wysłana przez wog »

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Wyjazd na mecz Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 10.11.2017r. (piątek, godz. 18)
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 12, 2017, 00:21:28 am »
Mnie naprawdę bardsziej martwi to, że Dominik wyraźnie nie wygrywa rywalizacji o miejsce w szóstce z Elvissem, mimo tego, że potencjały obydwu zawodników są po prostu nieporównywalne, niż  to, że Elvis gra w wyjściowym składzie. Bo szans na dłuższe wielkie granie z Elvisem na stałe w składzie nie widzę.

Nie róbmy z chłopaków 22 letnich, jakichś 15 letnich juniorów z potencjałem, bo o potencjale to można pisać jak się jest młodym i nieukształtowanym i w perspektywie czasu (który się ma na spokojną pracę) można wiele elementów poprawić, Depowski ma 22 lata to już jest w pełni ukształtowany siatkarz, który nagle nie poprawi wszystkiego?  bądźmy siatkarskimi realistami nie marzycielami.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Wyjazd na mecz Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 10.11.2017r. (piątek, godz. 18)
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 12, 2017, 08:37:38 am »
Dużo można by pisać o wadach i zaletach zawodników. Wydaję mi się, iż obecnie każdy dostaje szansę gry na dłuższym dystansie. Wszyscy nasi przyjmujący już zaliczyli mecze w wyjściowej szóstce. Parę tygodni temu byłem przekonany, iż mamy pierwszą szóstkę. Po kilku kolejkach już taki pewny nie jestem. Wydaje mi się, iż trener szuka optymalnej pary przyjmujących.

Co do Elvisa to ja jestem po stronie tych, którzy widzą w nim potencjał. Najwidoczniej trener też w nim coś widzi, iż  on gra. Nie jego wina, iż omijają go zagrywką. Widocznie taką taktykę mają przeciwnicy. My zapewne też zagrywamy w zawodników , którzy słabiej przyjmują. I nic w tym dziwnego.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Wyjazd na mecz Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 10.11.2017r. (piątek, godz. 18)
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 12, 2017, 19:46:42 pm »

Żeby nie było, że ja też nie na temat.
W kontekście wczorajszego meczu i nie tylko wczorajszego. Mamy najlepszego na świecie kapitana drużyny. Życzę profesorowi Heńkowi sto lat, ale... Kiedyś nadejdzie ten czas, że będziemy potrzebowali nowego kapitana. I my już teraz mamy kandydata na kolejnego idealnego kapitana na wiele, wiele lat. Musimy tylko już teraz pomyśleć nad jakąś petycją do FIVB by zmieniła dla mnie niezrozumiały przepis, że libero nie może być kapitanem.
Niestety nie oglądałem meczu ale doskonale wiem o czym piszesz i co masz na myśli.
Kiedyś nadejdzie ten czas gdy odlożę mistrzowską koszulkę z nr 5 na honorowe miejsce w moim domu.  Takie życie i taka kolej rzeczy. Ale już od dłuższego czasu wiem jaką koszulkę będę nosić potem i nie mam żadnych wątpliwosci że będzie to koszulka z nr 13.
Jakoś od samego początku mam olbrzymi sentyment do Mateusza.  Bardzo lubię takich charakternych, trochę niepokornych (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) zawodników.  Do tego nasz, swój chłopak z Rzeszowa który praktycznie od kołyski związany z Resovią.
Mam nadzieję że Mateuszowi nie uderzy woda sodowa do głowy po tym jak mu ktoś ewentualnie "doniesie" o tym wpisie ale uważam że ma wielką szansę stać się żywą LEGENDĄ Resovii. Ma zadatki ku temu. Tylko nie spieprz tego Mateusz. Bądź sobą i każdym meczu zostawiaj 110% siebie na parkiecie.

Ps: Do dzisiaj jak chcę sobie poprawić humor to odtwarzam sobie fragment z rewanzowego meczu o brąz z Jastrzębiem i siedzącego Maślaka za bandami który bynajmniej ani za Swędrowskiego czy Mazura nie robił  ;D 8)
No i jak tutaj tego Chłopaka nie lubić  ;D?
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2017, 19:50:57 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Wyjazd na mecz Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 10.11.2017r. (piątek, godz. 18)
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 14, 2017, 11:05:41 am »
Elvis to jest ten przyjmujący od którego powinniśmy rozpoczynać wybór pierwszej szóstki w tym sezonie - nie ma tu ironii.
Natomiast na zawołanie KK, Kto wygra mecz? Chórem odpowiadamy Elvis, praktykowane jest to w sektorze C4  ;D
Poza tym pragnę zauważyć, że gdy gra Elvis to jest weselej i mamy lepsze humory. Myślę, że osoby z C4 to potwierdzą  ;) A przecież o zabawę tutaj chodzi a nie o powagę. Powagę zostawmy zawodnikom bo to ich praca, dla mnie to tylko i aż rozrywka.
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2017, 11:08:24 am wysłana przez mediolan8 »
Prezes-Ignaczak

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Wyjazd na mecz Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 10.11.2017r. (piątek, godz. 18)
« Odpowiedź #55 dnia: Listopada 18, 2017, 11:06:07 am »
minął tydzień ... wynik meczu 0:0

ŻENADA !!!

PS
w prawym dolnym rogu tabela z ub. sezonu ...