Autor Wątek: Mecz gwiazd czyli północ kontra południe  (Przeczytany 6626 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Mecz gwiazd czyli północ kontra południe
« dnia: Listopada 10, 2017, 13:53:13 pm »
15 grudnia będzie w Krakowie mecz Północ kontra Południe. Składy wybierają kibice. Z zabawny wyłączone są drużyny Zaksy i Skry bo one grają w Klubowych Mistrzostwach Świata.

Mam dziwne wrażenie, iż południe to będzie mix Resovii z Jastrzębiem.
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2017, 13:55:14 pm wysłana przez A :) »

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Mecz gwiazd czyli północ kontra południe
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 16, 2017, 07:56:16 am »
http://www.plusliga.pl/starmatch/s/votes.html

Podaję link, gdzie możemy głosować zarówno na graczy jak i trenerów.

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Mecz gwiazd czyli północ kontra południe
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 16, 2017, 21:44:28 pm »
I jak Wam się to podobało ?
Jak dla mnie zdecydowanie za dużo "pajacowania"
W skali szkolnej daję temu "widowisku" tylko 3.

juniorymp

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 433
Odp: Mecz gwiazd czyli północ kontra południe
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 18, 2017, 14:41:01 pm »
Mecz gwiazd bez gwiazd co za łoś wybrał taki termin
O moja Resovio nie zdradze Cie,
inni Cie zdradzili, na Ciebie bluźnili
ja nie zdradze Cie

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Mecz gwiazd czyli północ kontra południe
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 18, 2017, 15:18:29 pm »
Mecz gwiazd bez gwiazd co za łoś wybrał taki termin
To była "zapchajdziura" żeby Skra mogła w spokoju w klubowych zagrać.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Mecz gwiazd czyli północ kontra południe
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 18, 2017, 22:30:02 pm »
Sama formula była ok. Już parę lat temu proponowałem podobną z udziałem kabaretu Neonówka i podobnymi konkursami. Inne trudno wymyślić. Niestety dla widowiska, nasze "gwiazdy " są słabe. Znamienne jest, iż w konkursie na precyzyjną zagrywkę, w której flotowcy powinni błyszczeć do pojemnika nie trafił nikt. A zawodnicy Resovii to w ogóle w pojemnik nie trafili. Słabo to i źle o nas świadczy. Później konkurs gwoździa. Hala duża to powinno być co oglądać. Niestety nie było. Na palcach jednej ręki można wymienić, kto poprawnie to wykonał. Jak mniam, to zagranie polega na zbiciu piłki jak najbliżej siatki, aby piłka odbiła się od sufitu. I to jest gwóźdź. A nie to co było w Krakowie. Ale jak główną nagrodą był puchar i uścisk prezesa to nie dziwię się. Powinna iść za tym kasa i np. 10 tys PLN do podziału na dwóch. Było by znacznie lepiej. Konkurs precyzyjnej zagrywki i 5tys PLN. Wtedy zawodnikom by zależało.

Co do meczu. Formuła 2 sety na poważnie i trzeci dla żartu jest ok. Ale powinni grać o coś konkretniejszego. O pieniądze. Gry do dwóch wygranych setów a stawką np. 20 tys na cel charytatywny w mieście zwycięzkiej strony. Np. wygrywa południe i kasa idzie np. na Podkarpackie hospicjum czy fundację pomagającą górnikom w Jastrzębiu. I wtedy gra się o coś.

Tv miała presję,  aby  były "jaja". I od początku tego nie ukrywali. Skoro, ktoś to wymyślił, znaczy się był na to popyt.

Na minus frekwencja. Na takim obiekcie to było widoczne. Podobał mi się Challenge który robił kabaret. Rozładowywał atmosferę. Nawet jak decyzje były z czapy. Kuba Jarosz jako komentator się zagubił w tym wszystkim, ale też to OK wyglądało.

Niestety jako poziom ligi taką grą gwiazd. Brak Skry i Zaksy aż nadto widoczny. Ale impreza do dalszego kontynuowania. Tylko nie wiem, czy nie lepsze na mniejszej hali klubowej. Wygrało południe, to kolejny mecz w Jastrzębiu lub Rzeszowie. Później mecz na północy. I tak na zmianę. Imprezę w Krakowie i klapę frekwencyjną spowodował przesyt siatkówki. Za dużo tego było w jeden czas.

O znalazłem swój stary post :)

Poniżej wypowiedź archiwalna z przed paru lat, jak rozmawialiśmy o prezentacji przed sezonem.


Mój pomysł na imprezę. Część rzeczy już parę osób wspomniało.

Prezentacja w Hali na Podpromiu. Wstęp bezpłatny dla Posiadaczy karnetów inni płacą symboliczne 5 PLN.

Tydzień przed prezentacją robi się na antenie ARTV losowanie do dwóch drużyn. Białych i Czerwonych. Jednych prowadzi Andrzej Kowal a drugich Marcin Ogonowski. Zawodnicy losują w którym Teamie zagrają.

Zaangażowałbym też kabaret Neo Nówka. Jest to kabaret który dużo improwizuje więc potrzebny byłby tylko zarys scenariusza. Aby było weselej mogli by zostać asystentami trenerów. Luśka Kowala a Mietek Marcina Ogonowskiego. Podejżewam iż było by ciekawie. Dodatkowo jednego seta "Bogu" byłby na słupku jako sędzia lub jako drugi sędzia. Mogło by być ciekawie.

Mecz grany do 15. Dwa sety.

Dodatkowo kilka dodatkowych atrakcji. Przed lub po meczu.
- Konkurs na najsilniejszą celną zagrywkę (dwóch zawodników z drużyny białej i czerwonej), -
- Konkurs na prcyzyjną zagrywkę (rozstawia się na boisko 5 butelek w różnych miejscach i przedstawiciele drużyn zbijają je zagrywką. Im mniej piłek użytych do strącenia tym lepszy wynik.
- Konkurs precyzji rozgrywających czyli słynne wrzucanie piłek do kosza na lewe i prawe skrzydło. Ile piłek trafi się z 10 na każde skrzydło,
- Konkurs na najwyższy zasięg. Jest maszyna to możen było by ją wykorzystać.
- na koniec konkurs gwożdzia siatkarskiego (kategoria Open tak aby i Igła mógł wystąpić :)). Decyduje publiczność brawami kto wygra.

Dodatkow jedne sędzia przed meczem w czasie rozgrzewki prezentuje zmiany w przepisach i opowie o systemie challange co i jak.

Dodatkowo prezentacja drużyn młodzieżowych.

Kibiców bym nieanagażował w grę. Atrakcja dla zainteresowanych a to drużyna jest gwiazdą. I oni powinni być na świeczniku.

Fajny pomysł Why na pytania. Zbiera się je wcześniej i wybiera najciekawsze. W nagrodę autor pytania będzie mógł je zadać zawodnikowi. Jeżeli nie ma bilrtu to klub da mu zaproszenie na mecz. Pytań max 3 na zawodnika tak, aby każdy miał szansę. A pytania powinny być kretywne a nie w stylu czy Niko ma dziewczynę.

Sponsorzy. Jakiś kreatywny konkurs który przybliży każdego ze sponsorów. W nagrodę gadżet klubu. JAk to zrobi Neo Nówka nie powinno być monotonnie. Moze jakieś dodatkowe kupony rabatowe od sponsorów na swoje udługi.

Tak mi chodzi po głowie aby klub włączył się w akcję "Stop zwolnieniom z WF". Na prezentację wyjdzie w okolicznościowych koszulkach a także wystąpi jakaś gwiazda sportu np. Andrzej Supron który jest jej ambasadorem lub Igła i opowie o niej.

Tutaj przykłądowe skecze kabaretu
https://www.youtube.com/watch?v=bJR_u_OmcFg

https://www.youtube.com/watch?v=z_p5_bLLkFU

« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2017, 10:07:51 am wysłana przez A :) »

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Mecz gwiazd czyli północ kontra południe
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 19, 2017, 09:53:31 am »
Darek jak Cię szanuje wycofaj ten post >:(

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Mecz gwiazd czyli północ kontra południe
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 19, 2017, 10:01:23 am »
Darek jak Cię szanuje wycofaj ten post >:(
Dlaszego?

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Mecz gwiazd czyli północ kontra południe
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 19, 2017, 10:06:27 am »
Dlaszego?
Też nie bardzo rozumiem. Chodzi o stary post? Wyciągnąłem go z archiwum jak rozmawialiśmy o prezentacji Resovii parę lat temu. Bo niestety z takich wydarzeń niewiele można wycisnąć. Najważniejszy jest pomysł.