Autor Wątek: Resovia - Czarni 17.11  (Przeczytany 50397 razy)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 829
Resovia - Czarni 17.11
« dnia: Listopada 18, 2017, 17:08:31 pm »
3:1 MVP Bartek Lemański

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Resovia - Czarni 17.11
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 18, 2017, 17:45:04 pm »
Jarski w pierwszym secie z Kędziorem 2/7, w ostatnim z Tichackiem 6/7, trener znów miał niezłego nosa z tymi zmianami ;D

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Resovia - Czarni 17.11
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 18, 2017, 18:27:07 pm »
Michał fajnie rozgrywa, jak ma pikę dograną do siatki. Bez przyjęcia jest ciężko. Lukas potrafi poprawić kiepskie dogranie. Regularność naszej zagrywki to suchar sezonu...

benek18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
Odp: Resovia - Czarni 17.11
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 18, 2017, 19:43:35 pm »
skrót dzisiejszego spotkania:
https://youtu.be/bOVUOwGHqd4


sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 769
  • D1
Odp: Resovia - Czarni 17.11
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 18, 2017, 21:30:15 pm »
1. Kibice z Radomia znów pokazali swoje oblicze z boisk piłkarskich, brak uszanowania hymnu , obraźliwe gesty w stronę kibiców. Nie powinniśmy oglądać takich zachowań.
2.Obserwując mecze w tv i na żywo odnoszę wrażenie że wraz z obniżeniem jakości naszej ligi spadł również poziom sędziowania. Raz popełniony błąd niesie kolejne i brną w te mgłę. ..
3.Ostatnio przerwa nam pomogła,  a dziś znów niestety źle wpłynęła  na zespół,  wyszliśmy jacyś niemrawi. Pozytywne jest to że wchodzący z ławki wnosi coś pozytywnego do gry , widać poprawę i skład się uzupełnia.  Maślak w pełnym wymiarze się sprawdza.  Czapy (nie bloki ) Marcina bezcenne 😁
Brawo Serniotti,  znów taktycznie byliśmy dobrze przygotowani i fajne podziękowanie dla kibiców za wylapanego asa.
4. Brawo kibice,  brawo KK dziś znów w trudnych momentach byliśmy z zawodnkami,  oczywiście są jeszcze rezerwy ale idzie ku lepszemu

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Resovia - Czarni 17.11
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 19, 2017, 09:53:06 am »
1. Kibice z Radomia znów pokazali swoje oblicze z boisk piłkarskich, brak uszanowania hymnu , obraźliwe gesty w stronę kibiców. Nie powinniśmy oglądać takich zachowań.
Nie przesadzaj. To tylko lekkie przekroczenie granic kultury i pewien rodzaj kulturowej prowokacji. Przecież nie będziemy spijać sobie z dziubków.
Przyzwyczajaj się.
Uzupełnię swoją wypowiedź o testosteron.
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2017, 12:27:29 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia - Czarni 17.11
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 19, 2017, 10:27:41 am »
To był najlepszy mecz w wykonaniu Resovii w tym sezonie!
Na co przede wszystkim zwróciłbym uwagę?...Psychika. Miała rację Olga Chmielarska mówiąc w audycji "W Centrum Sportu", że naszej drużynie potrzebna jest wygrana w meczu od stanu 0-2 do 3-2. Tak się stało w Lubinie i dziś można chyba napisać, że tak właśnie zaczynamy budować naszą siłę mentalną. Podniesienie się po przegranym trzecim secie i "wyciągnięcie się" z kilku punktowej przewagi radomian w czwartym, zasługuje na podkreślenie. Tym bardziej, że w żadnym momencie meczu nie doszło do sytuacji - znanej z poprzednich sezonów - kiedy...nie było się komu po piłkę schylić.
Panowie, tak trzymać!
Powyżej Reeman umieścił wywiad z naszym Trenerem. Przy całej sympatii, którą mam do Roberto, w jednym się z nim nie zgodzę. Ta 10 minutowa przerwa nie wpłynęła źle na Resovię. Ta przerwa wpłynęła bardzo korzystnie na Czarnych. Po przerwie mieliśmy do czynienia z innym, dużo lepszym przeciwnikiem. My graliśmy swoje, a w IV secie musieliśmy zagrać jeszcze lepiej. I chwała chłopakom, że dźwignęli ten mecz.
Nosz kurcze, to był naprawdę fajny mecz. Dawno tyle razy nie wstawałem w geście radości. Było wszystko to, po co na mecze chodzę. Emocje na naprawdę wysokim poziomie.
Na jakieś oceny poszczególnych zawodników chyba nie ma się co silić. Cała drużyna gra...jak drużyna. Ktokolwiek by nie wchodził na boisko pracuje na maksa. Między kibicami i graczami powoli tworzy się symbioza. Coraz częściej zawodnicy zwracają się w naszym kierunku. Dobrze by się stało, gdybyśmy my, kibice, też śmielej reagowali na to "zwracanie". Sam Roberto zaczyna "z nami rozmowę". Przy czelendżach obserwuje reakcję publiki...nie zawsze trafną, ale....dzieje się naprawdę coś, czego przynajmniej od dwóch lat nie doświadczałem na Podpromiu.
Byłem wczoraj na meczu. Dziś rano z przyjemnością oglądnąłem powtórkę IV seta. I już nie mogę doczekać się środy!
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2017, 10:29:49 am wysłana przez leon »

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Resovia - Czarni 17.11
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 19, 2017, 11:43:59 am »
Dla mnie bezapelacyjnym MVP wczorajszego meczu był Roberto Serniotti!
Świetnie poprowadził wczorajszy mecz (niepierwszy raz).
Cała, absolutnie cała dRRużyna zasługuje na ogromne bRRawa. Każdy zawodnik miał swój udział w tej wygranej. Nawet ci, którzy ani na moment nie pojawili się na boisku (vide Śliwek, który zareagował w 3. secie w dwie setne sekundy jak Roberto chciał Tichego wprowadzić).
Kwadrat żyje. DRRużyna żyje. Trener żyje. Zero fochów, każdy wchodząc na plac coś wnosi. Chce im się chcieć.
A mi się chce TAKĄ WALCZĄCĄ RESOVIĘ oglądać!!!
Brawo dRRużyna!!!

Przy tak walczącej dRRużynie powraca stare dobre PodpRRomie!!! Może nie jest to jeszcze TwieRRdza z najlepszych lat... Jeszcze!!! Z tymi chłopakami, z tym trenerem, to kwestia (krótkiego) czasu.
----------------------------------------------------

Sliwaone pisał o zachowaniu kibiców z Radomia. W zasadzie należałoby ich zachowanie przemilczeć i... Podpromie wczoraj przemilczało. A mówiąc wprost olało. Siedzę niedaleko, pojawił się JEDEN głupkowaty gest JEDNEGO kibica Resovii, który zareagował na głupkowate gesty kibiców z Radomia. I jak się skończyło? Został odciągnięty przez sąsiadów krótkim "daj spokój, olej, kibicuj naszym". I tak się stało.
Bo PodpRRomie takie jest. I choćby powstało jeszcze następnych tysiąc felietonów zaklinających rzeczywistość, nikt ani nic nie zmieni tego, że PodpRRomie jest i będzie goRRące ale nigdy nie będzie chamskie. Chyba, że w sektorze gości. Ale i to się zmienia, bo wczoraj kibice Radomia, po tym jak próbowali sprowokować Podpromie do chamówki i zostali olani... sami skupili się na kibicowaniu swojej drużynie.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Resovia - Czarni 17.11
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 19, 2017, 11:53:41 am »
Nie przesadzaj. To tylko lekkie przekroczenie granic kultury i pewien rodzaj kulturowej prowokacji. Przecież nie będziemy spijać sobie z dziubków.
Przyzwyczajaj się.
Ja uważam, iż to sędziowie podkręcili atmosferę na początku meczu. To była "szpila" która rozkręciła Podpromie. Fajnie wczoraj to wyglądało. A kibice Czarnych? Byli tacy jak zawsze. Dobrze, iż przyjechali bo z nimi było ciekawiej. Ja lubię mecze, jak są kobice gości. To dodatkowa motywacja dla nas, aby nie pozwolić sobie na chwile przerwy w dopingu.

Co do meczu. Elvis miał 100% w ataku :)

A tak poza tym, to odniosłem wrażenie, iż ciągle gramy prostą siatkówkę. Jak w pierwszym secie było trochę gry środkiem, to później bardzo rzadko. Jak pamiętam, to był tylko 1 atak z drugiej linii. Teraz mamy taki terminarz, iż do końca roku powinniśmy wszystko wygrać. Do rundy rewanżowej. Będzie czas na zbudowanie pozytywnej atmosfery w drużynie.