Autor Wątek: Resovia - Czarni 17.11  (Przeczytany 50393 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - Czarni 17.11
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 19, 2017, 17:56:44 pm »
Wog dzięki za radę.  :) Pewnie masz rację. Dobra, teraz jeszcze trochę o meczu, a raczej o emocjach.
Oglądanie meczu Resovii z Podpromia w tv jest ogromną katorgą. Emocje, które mą targały nie mogłem przerzucić na boisko, aby pomóc drużynie. To było coś okropnego.
 Zgodzę się, że kibicowanie Resovii w tym sezonie, po dwóch nijakich sezonach, jest nowym pozytywnym wyzwaniem. Po dzisiejszej kolejce, siedzę i analizuję tabelę, kto w zaległych meczach musi wygrać, aby pomogło to Resovii w poprawie lokaty. Od dawien dawna tego nie praktykowałem. Do tego dochodzi trener, który szanuje kibiców, dedykuje nam zwycięstwo.
A wizyta na Podpromiu staje się niesamowitym wydarzeniem, niemal świętem. Jest fajnie

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Resovia - Czarni 17.11
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 19, 2017, 19:13:05 pm »
Roberto to świetny trener, więc sądzę, że grał na dwóch libero nie dla tego, że tak było wyraźnie lepiej dla drużyny, tylko żeby nakręcić Maślaka do jeszcze lepszej pracy i progresu ;D

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia - Czarni 17.11
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 19, 2017, 20:55:32 pm »
Leon, za wyjątkiem pierwszego zdania pełna zgoda. Nic dodać, nic ując. Ja uważam że najlepszy mecz w tym sezonie zagraliśmy z Olsztynem. Ale o takie didaskalia nie będziemy się sprzeczać ;)
(...)

Też mi te...didaskalia chodziły po głowie i...wyszło mi, że wczoraj Radom postawił względem nas dużo cięższe wymagania w jednym, ale jakże zasadniczym elemencie. Zagrywka. Od III seta Czarni prali, aż miło było patrzeć. Zaglądam w statystyki i...pokrywają się one z tym, co widziałem. Moc w serwisie (12 asów) i tylko 12 błędów. I w zasadzie "epicentrum" tego natarcia skumulowało się w III i IV secie. O ile zaraz po przerwie nie daliśmy sobie rady to już od połowy IV seta sytuacja zaczęła się odwracać...odwracać dzięki uporczywemu niepoddawaniu się. To naprawdę działa deprymująco na przeciwnika. Pewnie, że można pisać, że Radom to nie Zaksa, ale...z tak zagrywającymi Czarnymi, jak wczoraj, nawet Zaksa, czy Skra miałyby duże problemy.
Może jeszcze jedna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę. Nasi cieszyli się po meczu, jakby co najmniej awansowali do finału +L. Jest w tej drużynie chemia. Są upór i masa chęci. Jak to złożymy w całość to...ja, jako kibic wychodzę z Podpromia spełniony. Idę tam po to i dostaję to.
Nareszcie! 
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2017, 20:59:09 pm wysłana przez leon »

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Resovia - Czarni 17.11
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 19, 2017, 21:31:43 pm »
Roberto to świetny trener, więc sądzę, że grał na dwóch libero nie dla tego, że tak było wyraźnie lepiej dla drużyny, tylko żeby nakręcić Maślaka do jeszcze lepszej pracy i progresu ;D
Coś w tym może byc
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia - Czarni 17.11
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 20, 2017, 09:06:22 am »
...ja jeszcze tylko nieśmiało zwrócę uwagę, że mamy...LISTOPAD  :D

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - Czarni 17.11
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 20, 2017, 09:48:37 am »
...ja jeszcze tylko nieśmiało zwrócę uwagę, że mamy...LISTOPAD  :D

A tu 3 zwycięstwa, a do tego jedno z nich dedykowane kibicom  ;D .

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Resovia - Czarni 17.11
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 20, 2017, 10:23:01 am »
Wraca '' Stare Podpromie '' Ja nie jestem najlepszym słuchaczem bo ze słuchawkami na uszach ;D Ale znowu muszę dociskać je do uszu aby słyszeć co mówię a nie ściągać zastanawiając sie co taka cisza . Brawo!!!! Jest to nasza wspólna ''dobra zmiana'' ;D , ale to nie koniec i nie zaczynajmy pić sobie z dzióbków bo nie jest to jeszcze '' Welcome to hell ''

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - Czarni 17.11
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 20, 2017, 10:55:11 am »
Boguś Tobie należą się szczególne słowa podziękowania i uznania. To Ty w audycji "ruszyłeś" Podpromie, nawołując, aby każdy zaczął przemianę od siebie. Potem już tuszyła lawina przemian, pozytywna oczywiście.  :D

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Resovia - Czarni 17.11
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 20, 2017, 11:10:39 am »
Sławek Ty mi tu nie ''bogusiuj '' bo ja słyszałem że Ciebie w sobote nie było ;D :P

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - Czarni 17.11
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 20, 2017, 11:17:07 am »
W środę odrobię. Będę "darł się 2 razy mocniej.  :D