Autor Wątek: Resovia - Onico 1.12.2017  (Przeczytany 28533 razy)

galiba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 01, 2017, 20:42:44 pm »
Jesteśmy słabi kto, kibice, trener,zawodnicy , mentalność może hala a może pani sprzątająca parkiet, może prezydent Ferenc a może prezydent Duda ile mamy opcji. Byłem jednym z tych co bronili składu i trenera, mówiłem damy radę ale
na nic moje zaklęcia w pucharze Polski nie zagramy nie z tą grą. Przy mocnych drużynach myśl moja dwa kroki w przód jeden w tył da efekty nic z tego niema czym.Resovio kocham Cię, a Ty bawisz  ze mną się!

 
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2017, 21:10:26 pm wysłana przez repres1 »

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 01, 2017, 20:44:04 pm »
Czego wy się spodziewaliście? że będziemy bili się o mistrza? z całym szacunkiem, ale z tym składem będziemy się bić ale o wejście do 6 po rundzie zasadniczej. Trzeba zweryfikować oczekiwania po kilku latach walki o czub tabeli. Inna sprawa, że dzisiaj nasi zawodnicy jacyś tacy ospali byli i bardzo głupie piłki wpuszczali w boisko.

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 01, 2017, 20:45:16 pm »
Trener nam się dzisiaj "zagotował" lekko mówiąc.
Zmiany bez składu i ładu upieranie się na Śliwkę dramatyczne.
Masłowski patrząc obiektywnie już w meczu z Zawierciem więcej przybijania piątek i "pajacowania" na boisku niż gry ,dzisiaj szkoda gadać , apel do zawodnika to jak chcesz być kiedyś jak Igła to więcej trenuj i trenuj i trenuj ......... a na boisku "drzyj"parkiet a dopingowanie drużyny zostaw kibicom.
Jeszcze mam gorącą prośbę do Pana Marcina Możdżonka ,czy mógłby nauczyć Lemańskiego kończyć przechodzące piłki bo to co gość wyprawia przynosi WSTYD jakby nie było Reprezentantowi Polski.
I może mniej tych MVP bo lekko głowa "przegrzana" tym bardziej że kryterium przyznania ostatnich 2 z Radomiem i Bydgoszczą lekko wątpliwe.

Jendrol

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 01, 2017, 21:29:57 pm »
Dopóki karnety schodzą jak świeże bułeczki, sponsorów nie brakuje,  TO PO CO SIĘ WYSILAĆ. OTO TWIERDZ RZESZÓW.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2017, 21:51:26 pm wysłana przez repres1 »

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 01, 2017, 21:35:58 pm »
Gramy dobrze, popełniamy nagle proste błędy i gra się sypie.
Nie możemy uporządkować sobie gry, panuje chaos w Naszych poczynaniach.

Dziś też widać było gołym okiem niechęć Jarosza do gry z Kędzierskim, gdyż ten wystawia mu bardzo słabe piłki. Kuba nawet nie starał się tego ukrywać.

Cel na ten sezon to załapanie się do czołowej 6, co może się okazać wcale nie takie proste. Podejrzewam, że Nasz budżet jest jednym z najwyższych w lidze, ale niestety po raz kolejny budujemy sobie bardzo dziwny zespół. Wychodzi na to, że kibice mają większe pojęcie o budowaniu składu niż osoby w Naszym klubie -> patrz 2 letnie kontrakty Jarosza i Jochena.

Nie popisał dziś się też trener, chociażby podwójna zmiana w 1 secie, dziwne zmiany na przyjęciu, a w 3 secie to już chyba sam zwątpił w zespół, był bezradny. Nie umiał pomóc drużynie. Brakowało też próby dłuższej zmiany Jarosza na Jochena przy Kędzierskim.

Bardzo słaby mecz w Naszym wykonaniu, a Warszawie od połowy 1 seta wychodziło wszystko w czym duża zasługa Naszej nieporadności w asekuracji, czy obronie.

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 01, 2017, 22:40:58 pm »
Ale tak naprawdę czego się spodziewaliśmy? Nie róbmy z tego kompromitacji trenera, bo Polibuda dzisiejsza to nie są dzieciaki Kuby Bednaruka i budżet spinany agrafkami,  to całkiem solidna i fajna drużyna, która z meczu na mecz jest coraz bardziej groźna, a my jakiegoś ultra wybitnego składu też nie mamy.

Jedyne co myślę że młodość Politechniki na newralgicznych pozycjach ma to do siebie że może jej trochę brakować stabilizacji, ale potencjał do gry to tam kryje się ogromny (Taka jeszcze ciekawostka ten 19 letni(!) Kanadyjczyk skacze tak: https://www.youtube.com/watch?v=wTjGCjknC5k)

Czasami mam wrażenie że z kibicami siatkarskimi jest trochę tak że siada kibic ogląda z 20 meczów swojego zespołu, dorzuci parę meczów reprezentacji i na podstawie tego że ich od 3 lat łupiemy jest w stanie wysnuć wniosek że łupniemy ich ponownie. Tak ma mój sąsiad zły że przegraliśmy, trener dziadostwo, który obudził się z pytaniem a co to za murzyn tam jest.

To trochę tak jak ekspert oceniał grupy MŚ że Japonia to jest silna i trudna drużyna bo oni 10 lat temu w Grodzisku grali z mistrzem Japonii i było trudno, no i Władek Stachurski 20 lat temu przewalił z nimi 5:0...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2017, 23:27:45 pm wysłana przez bociek »

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 01, 2017, 23:23:08 pm »
Nie róbmy z tego kompromitacji trenera,

Niestety, ale dzisiejszy mecz to całkowita kompromitacja trenera (zespołu oczywiście też). Trzymanie przez 3 sety Masłowskiego, zmiana Rossarda , tego inaczej nie można określić.
A na co liczyliśmy? na 3pkt które były bardzo realne, wystarczyło w pierwszych 2 setach zagrać odrobine lepiej w asekuracji lub na siatce w 4 akcjach, a wpuściliśmy całą mase komicznych baboli, było by 2-0.
Poza tym kolejny mecz gramy wszystko prostacko po skrzydłach, przy takich skrzydłowych to proszenie się o kłopoty, jeśli trener tego nie widzi to kiepsko.
W końcu.

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 01, 2017, 23:45:25 pm »
Niestety, ale dzisiejszy mecz to całkowita kompromitacja trenera (zespołu oczywiście też). Trzymanie przez 3 sety Masłowskiego, zmiana Rossarda , tego inaczej nie można określić.
A na co liczyliśmy? na 3pkt które były bardzo realne, wystarczyło w pierwszych 2 setach zagrać odrobine lepiej w asekuracji lub na siatce w 4 akcjach, a wpuściliśmy całą mase komicznych baboli, było by 2-0.
Poza tym kolejny mecz gramy wszystko prostacko po skrzydłach, przy takich skrzydłowych to proszenie się o kłopoty, jeśli trener tego nie widzi to kiepsko.

Niestety, ale dzisiejszy mecz to całkowita kompromitacja trenera (zespołu oczywiście też). Trzymanie przez 3 sety Masłowskiego, zmiana Rossarda , tego inaczej nie można określić.
A na co liczyliśmy? na 3pkt które były bardzo realne, wystarczyło w pierwszych 2 setach zagrać odrobine lepiej w asekuracji lub na siatce w 4 akcjach, a wpuściliśmy całą mase komicznych baboli, było by 2-0.
Poza tym kolejny mecz gramy wszystko prostacko po skrzydłach, przy takich skrzydłowych to proszenie się o kłopoty, jeśli trener tego nie widzi to kiepsko.

Zgodzę się, trener dzisiaj zbytnio nie pomagał drużynie i to jest fakt, choć trzeba pamiętać że takie mecze zdarzają się i będą się zdarzać. Bardziej boli porażka z poprzednim zespołem, gdzie po drugiej stronie siatki mieliśmy po prostu zdecydowanie gorszego przeciwnika niż dzisiaj. Wydaje mi się że jeśli (słowo klucz) Politechnika ustabilizuje i poukłada swoją gre to ma duże szanse na bycie w czubie tabeli i tak chyba trzeba na nią patrzeć. Warto też podkreślić że Polibuda zrobiła dzisiaj w 3 setach 18 błędów na serwisie...

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 02, 2017, 00:05:22 am »
Bardziej boli porażka z poprzednim zespołem, gdzie po drugiej stronie siatki mieliśmy po prostu zdecydowanie gorszego przeciwnika niż dzisiaj.

Ja natomiast odwrotnie, dużo bardziej żałuje dzisiejszej porażki. Zespół w ogóle nie walczył, nie chciał wykorzystać przeciętności przeciwnika, ot odwalić pańszczyzne i do domu.
A Zawiercie zagrało po prostu maxa, wychodziło im prawie wszystko,do tego plaga kontuzji i chorób w naszych szeregach, zdarza się.

Jeszcze taka refleksja, mieliśmy Wojtaszka 2 lata, tyle końcówek co nam położył swoim przyjęciem to jego, nie było w sztabe szkoleniowym mądrego żeby powiedzieć że libero gości nie potrafi przyjmować?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2017, 00:08:49 am wysłana przez kael »
W końcu.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 02, 2017, 09:51:31 am »
Cytuj
No to dziś Forum ożyje....
Nie widać tego ożywienia. Po jednej wypowiedzi i to wszystko.
Ja też do nikogo wycieczek nie będę robił, napiszę co o tym myślę i to wszystko.
Drużyna gra aby wygrać co drugi mecz i olewa swoich kibiców na ich własnym i swoim podwórku. Teraz wypada wygrać w Ravanieni, ale z GKS już przegrać.
Kiedyś ta cierpliwość kibiców się skończy, nawet tych co wykupili karnety.
Gdzie te walczaki, co nawet przegrywając gryzą parkiet? Jakoś nie widziałem dzisiaj. Widziałem natomiast bezradność i strach w oczach; zarówno u zawodników i trenera. Tak jakby przyjechał do nas potentat ligowy.
Młodzi zdolni i obiecujący, nie robią postępów, a wręcz cofają się w rozwoju.
Masłowski, Lemański podpisali kilkuletnie kontrakty i motywacje się skończyły? Co dzisiaj pokazali? Oni szukali piłki, czy piłka ich szukała?
Jeszcze raz pytam, kto zabronił zawodnikom ćwiczyć taki element gry jakim jest zagrywka? Kto zabrania zostać godzinę po treningu i doskonalić ten element do skutku aż będę dobry?
Chyba nasi są zagłaskiwani i brak im ambicji aby być lepszym.