Autor Wątek: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!  (Przeczytany 111493 razy)

iglax

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 361
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #230 dnia: Grudnia 16, 2017, 20:50:12 pm »
Forum umarło. Szkoda, podobno było najlepsze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #231 dnia: Grudnia 16, 2017, 21:23:30 pm »
Tak Majer Developres to era wsioków za to Asseco bo już nie bardzo Resovia to francja elegancja. Jak robię od kilku lat tam i z powrotem na mecz ok. 150 km, więc pozwól że sam będę decydował gdzie i na jaką drużynę będę chodził i w tym momencie lepiej się czuję i bawię na meczu siatkarek. I w głębokim poważaniu lekko ujmując  mam twoje podwójne standardy. Odezwał się ideał. Ps. Pozdrawienia od Bartka K . Kłaniam się nisko " wielkie" panisko.Żenua.
Cóż napisać. Może się powtórzę, ale kibicowanie powinno sprawiać przyjemność. Jeżeli jest inaczej to mocno bym się zastanowił co taka osoba robi na meczu. Bo jeżeli nie sprawia radości a wręcz sprawia złe emocję to chodzenie na mecze to czysty masochizm.

I teraz to od drużyny zależy jak to wszystko się rozwinie. Trener Kowal nie ma kredytu zaufania u kibiców. W przeciwieństwie do Roberto od Andrzeja będzie się wymagało wyników tu i teraz. A każde potknięcie będzie wyolbrzymione. Nie trzeba być jasnowidzem, aby to przewidzieć. Ale praca pod presją to w Resovii standard.

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #232 dnia: Grudnia 16, 2017, 22:40:13 pm »
Forum umarło. Szkoda, podobno było najlepsze.

AMEN.
Wszyscyśmy na to zapracowali.
Jedyny wątek, w którym można coś napisać bez ryzyka, że ktoś Ci będzie ironicznie "Kolegował", protekcjonalnie sugerował analfabetyzm i brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, wyciągał jakieś posty lub wypowiedzi sprzed x lat, licytował się na to, jak bardzo czuje się obrażony przez klub i innych forumowiczów, itede, itepe...
... to Typer :)


Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #233 dnia: Grudnia 16, 2017, 23:06:01 pm »
Sławko nie cały sezon, nie wciskaj takich niesprawdzonych faktów, na kilku meczach byłem. Ja kibicuję drużynie a nie Kurkowi, jeśli ten ma daleko w poważaniu zawodników i kibiców Resovii, to trudno aby zyskał tymi słowami moją sympatię. Piokol to nie ja napisałem o standardach , jedynie zacytowałem człowieka, który napisał o tych standardach. Chodź sobie nawet na mecze klubu z Hetmańskiej, takie masz prawo, tam się będziesz lepiej czuł. Sławko, czy ja pisałem że w Asseco jest lux, przecież napisałem co sądzę o zwolnieniu Serniottiego, ale Tobie to mało. Ja będę kibicował Resovii jeszcze mocniej, właśnie dlatego, że wielu "kibiców" odwróciło się od Niej.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #234 dnia: Grudnia 17, 2017, 09:18:36 am »
Forum umarło. Szkoda, podobno było najlepsze.
Bez przesady. "Dyskusja" o Kowalu jest nieśmiertelna. Od 3 lat "rozwija się", kwitnie i wydaje owoce.
Fakt: umarł (wydawałoby się, że nieśmiertelny) wątek koszulek w sklepiku, ale żyją następcy tego problemu - problem strony internetowej klubu i problem ResoviaTV.
----------------------------------
Grzesiu, to, co Ci się nie podoba, jest "stylem" polskiej debaty publicznej we wszystkich dziedzinach życia. Zważ jednak, że chyba nie warto stosować zasady: "On ukradł czy jemu ukradli...? W każdym razie, w kradzież jest zamieszany".
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

_Misiek_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 73
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #235 dnia: Grudnia 17, 2017, 10:31:03 am »


Do meczu z Katowicami byliśmy i nadal jesteśmy zdecydowanym "liderem" w ilości bezpośrednich błędów w przyjęciu. Mamy ich 96. "Wicelider" - Zawiercie ma ich 87. "Zamykający tabelę" Olsztyn ma ich zaledwie 46. Jakość czy bylejakość? Można powiedzieć, że to zaledwie jeden element, nawet "elemencik", ale dlaczego Resovia ma choćby jeden element najgorszy w lidze - wśród 16 zespołów?

Bo mamy zawodników, którzy przyjmują jak przyjmują i w zasadzie żadnego, który przyjmuje naprawdę na dobrym poziomie. Może dlatego.


repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #236 dnia: Grudnia 17, 2017, 11:03:33 am »
Myślę, że nie dlatego.
Zapewne nie mamy zawodników zdolnych rzucić wyzwanie Europie. Trudno ich jednak nazwać najgorszymi w Polsce.
Nie wiem, jaka jest przyczyna, ale jakaś być musi. Trudno mi uwierzyć, że to przypadek. Coś było "nie tak".
Przyznam, że trudno mi było zaakceptować to, co działo się w trakcie meczów. Nie szukałem winnych, bo nie chciało mi się ich szukać. Resovia znalazła się w takim punkcie, że trudno było mi się w tym wszystkim odnaleźć. W ostatnim sezonie obowiązywało hasło "Resovia w ruinie", więc jakakolwiek krytyka "stanu obecnego" w moim wykonaniu nie miała sensu. Natychmiast byłbym posądzony o złe intencje i zapisano by mnie do "wrogiej partii politycznej".
Na dodatem wolę kibicować Resovii, której zawodnicy podejdą do kibiców po przegranym meczu niż Resovii, której zawodnicy po wygranym meczu nie zwracają uwagi na kibiców i nie szukają z nimi jakiejkolwiek więzi. Wolę "klimat" wprowadzony przez Serniottiego od klimatu z sezonów 15/17 (mam nadzieję, że to nie wróci).
Tylko, że moje spojrzenie nie jest spojrzeniem Adama Górala. On ma inne kryteria.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2017, 11:49:03 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #237 dnia: Grudnia 17, 2017, 15:06:32 pm »
16-12-2017:
Myślę, że nie dlatego.
Zapewne nie mamy zawodników zdolnych rzucić wyzwanie Europie. Trudno ich jednak nazwać najgorszymi w Polsce.
Nie wiem, jaka jest przyczyna, ale jakaś być musi. Trudno mi uwierzyć, że to przypadek. Coś było "nie tak".
Przyznam, że trudno mi było zaakceptować to, co działo się w trakcie meczów. Nie szukałem winnych, bo nie chciało mi się ich szukać. Resovia znalazła się w takim punkcie, że trudno było mi się w tym wszystkim odnaleźć. W ostatnim sezonie obowiązywało hasło "Resovia w ruinie", więc jakakolwiek krytyka "stanu obecnego" w moim wykonaniu nie miała sensu. Natychmiast byłbym posądzony o złe intencje i zapisano by mnie do "wrogiej partii politycznej".

11-12-2017 (35 dni wcześniej, 21 dni przed wywaleniem trenera Serniottiego):
Coś mi się zdaje, że trener Serniotti wyciśnie maksimum możliwości naszych zawodników. Fachowiec z pomysłem.

To się samo komentuje...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2017, 15:33:33 pm wysłana przez wog »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #238 dnia: Grudnia 17, 2017, 15:44:28 pm »
Nie wycisnął.
-----------------------
Przykro mi Grzesiu, ale sam widzisz...
Pojawił się na Forum ktoś, kto ugryźć nie może, ale obsikać jest gotów w każdej chwili. W obsikiwaniu jest zdolny posunąć się do ordynarnego kłamstwa. Na dodatek to kłamstwo jest powielane przez totumfackich obsikiwacza.
I "nic się nie stało".
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2017, 15:50:30 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.