Autor Wątek: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!  (Przeczytany 111540 razy)

styro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #310 dnia: Lutego 21, 2018, 21:58:50 pm »
Wypuszczenie Śliwki z rąk będzie się długo czkawką Resovii odbijać. ..

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #311 dnia: Lutego 21, 2018, 22:44:00 pm »
Wypuszczenie Śliwki z rąk będzie się długo czkawką Resovii odbijać. ..

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
Z niewolnika nie ma pracownika. Jeśli zawodnik sam nie będzie chciał zostać to jak tu mówić o wypuszczeniu ? Na pewno Śliwka nie może narzekać że gra mało czy o zarobki, także to tylko od niego zależy czy zostanie.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk


gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #312 dnia: Lutego 21, 2018, 23:02:27 pm »
Wypuszczenie Śliwki z rąk będzie się długo czkawką Resovii odbijać. ..

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

A co to znaczy wypuszczenie ? Śliwka po zakończeniu sezonu jest wolnym zawodnikiem i sam wybierze miejsce gdzie będzie grał. Resovia jedyne co może zrobić, to złożyć mu dobrą ofertę i jestem pewien, że już to zrobiła. Czy przeważy ona jego słabość do Gardiniego ? Pożyjemy, zobaczymy. Na razie, czytając między słowami w jego wywiadach, mam wrażenie, że raczej skłania się ku odejściu.

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #313 dnia: Lutego 22, 2018, 09:06:16 am »
Pomijając aspekt sportowy nowego kontraktu Andrzeja, to coś czuję, że budżet Drużyny może przy tej okazji wzrosnąć  ;)
Jakoś tak zawsze przy Andrzeju, te budżety większe były  :P

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6939
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #314 dnia: Lutego 22, 2018, 09:19:38 am »
Błędem to było było wypuszczenie Grozera. Później? Nie było takiego zawodnika, którego "wypuszczenie było błędem". I chyba już nie będzie takiego.
Przestałem przywiązywać się emocjonalnie do zawodników. Są z nami = fajnie. Odchodzą = trudno, ale przyjdą następni - też sympatyczni. Nadchodzą czasy "Jasiów Wędrowniczków" i ewenementem będzie zawodnik, który będzie w klubie przez okres 5 lat. Nawiasem mówiąc, gdy dziś czytuję opinie kibiców Skry o Mariuszu Wlazłym (z pewnością nie jest Jasiem Wędrowniczkiem), to mi ręce opadają. "A dlaczego kiedyś nie pojechał sprawdzić się w lidze włoskiej?", "A dlaczego gra u nas tak długo?",...
Przy okazji wychodzi absurd "inwestowania w młodych". Nie zastanawiam się nad tym, czy Śliwka zostanie, bo jeszcze największe emocje tego sezonu przed nami. Wiem natomiast, że ze Śliwką trzeba negocjować jak z każdym innym zawodnikiem z całego siatkarskiego świata. Gdyby zachciało się nam Miki, to musielibyśmy z nim normalnie negocjować. Więc jaki jest pożytek z dotychczasowych "inwestycji"? Żaden.
Trzeba się zachowywać jak zawodowy klub i darować sobie wszelkie "misje dziejowe". Nie warto żyć schematami z lat 70. XX wieku, bo ten okres minął i nie zanosi się, żeby wrócił. Nie warto liczyć na "wychowanków". Nie warto czekać na "reprezentację Polski w Resovii", bo schemat Skry też raczej się nie powtórzy.
Do wielkiej gry na polskim, a nawet światowym rynku siatkarskim weszła firma Onico. My będziemy z tą firmą przegrywać. I nie mam tu na myśli kontraktu Olka Śliwki.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #315 dnia: Lutego 22, 2018, 09:28:32 am »
Ja rozpaczałem w kolejności od największych łez
- Grozer ( myślałem że będziemy budować markę klubu jak Skra na Wlazłym sportowo i marketingowo ) moim marzeniem jest Jego powrót
- Alek ( za charakter i zdrowie zostawione w klubie i że nie połasił się na rosyjskie diengi )
- Rafa ( chyba najbardziej charyzmatyczny rozgrywający u nas od czasów powrotu do PLS )

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6939
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #316 dnia: Lutego 22, 2018, 09:41:38 am »
Mumcio, mamy podobnie  :)
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #317 dnia: Lutego 22, 2018, 12:16:41 pm »
W tym wszystkim o Olku i Jego wyborze pewnie ważna jest gra w LM w przyszłym sezonie.
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6939
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #318 dnia: Lutego 22, 2018, 12:22:20 pm »
A Kto w przyszłym sezonie zagra w LM? I skąd to wiadomo?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #319 dnia: Lutego 22, 2018, 12:43:41 pm »
Dlatego powiedział, że nie podjął jeszcze decyzji... Najbliżej jest ZAKSA, bo prawie w półfinale.
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2018, 12:45:36 pm wysłana przez Timur »
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"