Autor Wątek: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00  (Przeczytany 21660 razy)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 816
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 08, 2017, 13:20:08 pm »
[...] bo o wypełnieniu Spodka nie ma co marzyć ;P
No jak nie  - a Sponsorzy ?!? Przecież na nich chyba najbardziej zależy Zarządowi. Mają rodziny, znajomych, pracowników!
Widzów na halę się sporo znajdzie  ;)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 08, 2017, 13:21:13 pm »
No jak nie  - a Sponsorzy ?!? Przecież na nich chyba najbardziej zależy Zarządowi. Mają rodziny, znajomych, pracowników!
Widzów na halę się sporo znajdzie  ;)
No w sumie Asseco ma oddział w Gliwicach, to bliziutko...

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 08, 2017, 20:30:58 pm »
Dobrze kojarzysz resoviaku, aczkolwiek na paru meczach byłem. Nie bardzo jednak dostrzegam analogii w tym co napisałeś.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 11, 2017, 11:00:24 am »
Analogia jest prosta by nie rzec prostacka.
Majerowi wolno się było obrazić, bo Kurek nie godzien noszenia pasów był, Pablo się nie może obrazić, bo przecież to nie o Kurka idzie tylko o Kowala. Na Kowala nie można!

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 11, 2017, 12:13:43 pm »
Zaczynacie mnie wk....ać  Jestem ostatnią osobą którą podejrzewacie o to że jest zadowolona z obecnej sytuacji . Ale to co zerwać transmisje  ? Obrazić się że Kowal nie rzucił  mi się na szyję w Rovaniemi ? Mam skończyć Centrum Sportu ? Bo Leonek Sławeczek i inni są zawiedzieni ? Napiramy  z dopingiem Napiramy z uwagami co nam sie nie podoba . Chcecie pobiadolić to Wam zrobie dodatkowy program z kim chcecie . Tylko wara mi od pustego Podpromia i obrażania się Resovie . Muchy w nosie to wydłubujcie i wysyłajcie do Asseco . Każda Wasza bierna forma jest przyzwolenie i wygraną Asseco z Wszyscy Jestemy Resovią. Tego chcecie ? Przemyślcie wasze marudzenie i do roboty Wellcome To Hell

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 11, 2017, 13:17:56 pm »
Chcesz powiedzieć, że z takim samym przekonaniem mam się angażować w doping po powrocie trenera, który mi mówi, że jak mi się nie podoba gra, to mogę na halę nie przychodzić?
Przypominam, przeprosin nie było.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 11, 2017, 15:04:37 pm »
Zaczynacie mnie wk....ać  Jestem ostatnią osobą którą podejrzewacie o to że jest zadowolona z obecnej sytuacji . Ale to co zerwać transmisje  ? Obrazić się że Kowal nie rzucił  mi się na szyję w Rovaniemi ? Mam skończyć Centrum Sportu ? Bo Leonek Sławeczek i inni są zawiedzieni ? Napiramy  z dopingiem Napiramy z uwagami co nam sie nie podoba . Chcecie pobiadolić to Wam zrobie dodatkowy program z kim chcecie . Tylko wara mi od pustego Podpromia i obrażania się Resovie . Muchy w nosie to wydłubujcie i wysyłajcie do Asseco . Każda Wasza bierna forma jest przyzwolenie i wygraną Asseco z Wszyscy Jestemy Resovią. Tego chcecie ? Przemyślcie wasze marudzenie i do roboty Wellcome To Hell

Boguś, możesz zaklinać rzeczywistość, możesz pisać napiramy z dopingiem i możesz też pisać Welcome to hell. Pisać każdy może. Nawet mówić może. Tylko tak faktycznie ile z tego piekła zostało? Kilku diabełków, co pilnują, żeby w kotle nie wygasło.
Nie da się napisać i...słowo stanie się ciałem. Takie rzeczy tylko w Biblii. Podpromie musi mieć to coś. Inaczej, jak mawiał klasyk...nie będzie niczego. Jak nie ma tego czegoś to to nie jest Podpromie.
Ja nie jestem zawiedziony. Ja jestem wk....iony i wściekły.
Wszystkich tych, którzy tkwią w jedynie słusznym przekonaniu, że to jedynie car jest zły, a bojarzy to już nie, namawiam, żeby zadali sobie pytanie: w jakim celu i w jakiej roli w klubie pozostał Andrzej Kowal? A także:
- w jakim celu (sam to przyznał w wywiadzie) Andrzej Kowal był na wszystkich treningach?
- w jakim celu (sam to przyznał w wywiadzie)  Andrzej Kowal regularnie rozmawiał z niektórymi zawodnikami?
- dlaczego nie poszedł, mimo wielu namów do innego klubu?
Tylko nie próbujcie samych siebie oszukiwać udzielając sobie, okrągłych i ogólnie przyjętych za poprawne, odpowiedzi. Takie odpowiedzi usłyszycie już jutro w audycji. 
To wszystko, co się ostatnio wydarzyło w klubie Asseco jest bardzo krzywdzące dla Roberto Serniottiego. Jakoś nie mogę obok tego przejść obojętnie. Tym bardziej, że to trener, z którym wielu z nas wiązało spore nadzieje na odbudowanie się Szczególności i Wyjątkowości Podpromia. I tym bardziej, że On sam, zaczął z nami kapitalnie to Podpromie odbudowywać. Miał do tego odpowiednią osobowość.

juniorymp

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 433
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 11, 2017, 18:05:18 pm »
Trenera mamy na PP czekamy ;)
O moja Resovio nie zdradze Cie,
inni Cie zdradzili, na Ciebie bluźnili
ja nie zdradze Cie

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 11, 2017, 19:33:09 pm »
Mnie osobiscie ciekawi odpowiedz na pytanie kto zostanie dyrektorem sportowym, strzelam ze odpowiedz bedzie ze nie bedzie zadnego dyrektora sportowego, dowiemy sie ze Andrzej Kowal bedzie laczyl obie te funkcje :)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 11, 2017, 20:43:43 pm »
Reso_viak_zwawy to nie ja się obraziłem, to Kurek powiedział to co powiedział, więc nie widziałem sensu aby kibicować komuś kto obraża mój klub. Na paru meczach byłem i oglądałem go, tak jak wielu innych kibiców. Pablo napisał co napisał, ja go zacytowałem to wszystko.