Autor Wątek: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00  (Przeczytany 21656 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 12, 2017, 10:51:25 am »
Reso_viak_zwawy to nie ja się obraziłem, to Kurek powiedział to co powiedział, więc nie widziałem sensu aby kibicować komuś kto obraża mój klub.

Nie widzisz zatem żadnego problemu w kibicowaniu komuś kto obraża kibiców Twojego klubu? (oczywiście zmierzam do wypowiedzi nt. nieprzychodzenia jak się nie podoba)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2017, 13:55:35 pm wysłana przez reso_viak_zwawy »

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 13, 2017, 08:41:52 am »
Leon z prawdziwym żalem przyznaje Ci racje i spadam- merdające wilki i korporacja dały mi rade. Wracam do roboty a przyjemność z wykonywanej pracy? Niech walczą młodsi :-[

juniorymp

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 433
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 13, 2017, 19:36:44 pm »
Zwyciestwo 20-25. 25-27. 16-25.  O-3.   Trenera mamy na PP czekamy.
O moja Resovio nie zdradze Cie,
inni Cie zdradzili, na Ciebie bluźnili
ja nie zdradze Cie

juniorymp

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 433
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 13, 2017, 23:14:29 pm »
Meczyk wygrany a tu taka cisza . Chyba wszyscy czekają na porażkę naszego Trenera
O moja Resovio nie zdradze Cie,
inni Cie zdradzili, na Ciebie bluźnili
ja nie zdradze Cie

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 14, 2017, 00:05:24 am »
Bravo dla zawodników. I tyle. Albo aż tyle.

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 273
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 14, 2017, 06:53:11 am »
Meczyk wygrany a tu taka cisza . Chyba wszyscy czekają na porażkę naszego Trenera
Bo malo kogo to w obecnej sytuacji interesuje.  Myślę, że tak samo jak niewiele osób obchodzi ewentualna porazka Kowala.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 14, 2017, 09:17:18 am »
Wiem, że w tym momencie jest to mało prawdopodobne nawet do wyobrażenia sobie ale czysto teoretycznie... Co jeśli Resovia z AK na ławce zagra o medal? I decydujący mecz będzie na wyjeździe? Tak z czystej ciekawości pytam  ;)
Droga Monixx, przepraszam że dopiero teraz odpowiadam że wciąż zbieram zęby i chyba nie wszystkie uda mnie się odnaleźć ;) Pytasz z ciekawości, więc odpowiem Ci bardzo na serio. I nawet polecę tłustym drukiem oraz drukowanymi literami :P
MOŻEMY SOBIE GRAĆ NAWET W SAMYM FINALE O MISTRZOSTWO POLSKI ALE NA ŻADEN WYJAZD DOPÓKI AK BĘDZIE NA ŁAWCE TRENERSKIEJ NIE POJADĘ! BA, NAWET GDYBYŚMY MIELI GRAĆ W FF LM TO TEŻ NIE POJADĘ. KONIEC. KROPKA
A wiesz dlaczego? Bo mam swoje zasady. Bo jak mawiał Kazmirz Pawlak "u mnie słowo droższe od piniendzy". A po ostatniej Łodzi i po tym ....pii, piiii, piii..... (autocenzura ;)) powiedziałem i obiecałem sobie że za Trenera Kowala nigdy więcej na żaden wyjazd nie pojadę, nawet gdyby to miał być sam finał LM.

I napiszę Ci jeszcze jedno. Od półtora tygodnia wszystkie moje koszulki "pasiaki" spoczywają wyprane i wyprasowane na samym dnie szafy. Zacznę "pasiaka" znowu ubierać na kiedy ......
Póki co na Podpromie zamierzam przychodzić w koszulce "Mistrzowie podwójnej krótkiej"  na której jest zdjęcie drużyny Resovii z lat 70tych. Miałem jeszcze w prezencie od Abdulla czarną koszulkę "I love SOVIA" ale qrde gdzieś ją szlag trafił :( :'( :( 
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 14, 2017, 18:17:27 pm »
Gonzo:
Cytuj
Bo malo kogo to w obecnej sytuacji interesuje.  Myślę, że tak samo jak niewiele osób obchodzi ewentualna porazka Kowala.
Gonzo; piszesz za Siebie, bo mnie akurat, to bardzo interesuje i z całego serca życzę sukcesów Asseco Resovii i kibicuję Kowalowi.
Myślę, że wielu myśli podobnie jak ja, tylko mniej hałasują na forum i wydaje się, że jest ich niewielu.

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 15, 2017, 13:57:12 pm »
Długo nie pisałem na forum choć przeglądam go na bieżąco. No cóż są ode mnie lepsi znawcy siatkówki, powiedziałbym koneserzy tej gry i piszę to bez złośliwości. Jednak poruszyły mnie głęboko ostatnio dyskusje związane z powrotem Andrzeja Kowala na stanowisko trenera, a raczej jeden z kierunków dyskusji który bym ujął krótko: kibicować czy nie kibicować Resovii.
Ja myślę tak. Jeśli mienię się kibicem Resovii to kibicuję drużynie niezależnie czy walczy o mistrza czy o pierwszą szóstkę albo o utrzymanie. Jestem z nią na dobre i na złe. Przypominam sobie nie tak dawne narzekania na "słoneczniki", "wypasione koty", "kibiców sukcesu" zasiadających na trybunach w czasie mieczów. Psioczenia na ich wychodzenie przed końcem meczu, ich niechęci do dopingu itp. Rozumiałem to jako "efekt" przywiązania do drużyny i przypomnienia tym wszystkim że trzeba być kibicem a nie widzem. A teraz co zauważam - że ci sami (oczywiście nie wszyscy) którzy potępiali "letnich" kibiców robią to samo co oni. Ba, a nawet więcej bo zarzekają się, że nie będą chodzić na mecze, że oddają karnety, że przestają kibicować drużynie... Nie wiem czy to robią serio (wygląda na to że tak) czy też jest to chwilowy efekt rozczarowania grą Resovii. Oczywiście każdy ma prawo do swoich takich czy innych decyzji, ale przyznajcie Koleżanki i Koledzy, dziwnie to wygląda gdy gorący zwolennicy stają się nagle gorącymi przeciwnikami. W polityce to "normalne", ale podobno od polityki jesteśmy daleko i dobrze że daleko. Więc nie idźmy tą drogą jak mawia klasyk... Wydaje mi się że hasło "Wszyscy jesteśmy Resovią" powinno być aktualne, a jeśli nie to należy go odświeżyć.
Potraktujcie to proszę nie jako połajankę, czy pouczanie kogoś, ale jako refleksję starego kibica który "chodził" na złotą Resovię z Jasiem Suchem, Markiem Karbarzem, Bronkiem Beblem że tylko na ich wymienieniu pozostanę. Ja jak tylko zdrowie pozwoli będę nadal kibicował Resovii oczywiście na hali....

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 15, 2017, 14:29:21 pm »
Tylko czy to jeszcze Resovia czy już tylko Asseco?
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"