Autor Wątek: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00  (Przeczytany 21708 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 15, 2017, 14:58:58 pm »
Ja dodam tylko tyle, że drużyna to nie tylko trener Kowal. To też m.in. Jochen Schops, któremu tak wiele dobrych emocji zawdzięczamy. Ale każdy kibicuje jak uważa i każdy ma do tego prawo.

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 15, 2017, 15:00:06 pm »
... Wydaje mi się że hasło "Wszyscy jesteśmy Resovią" powinno być aktualne, a jeśli nie to należy go odświeżyć.
 

To jest zwykły pusty frazes .Tyle samo dla mnie teraz znaczący jak wielka dezaprobata i olbrzymie tutaj oburzenie dla Swędrowskiego i Drzyzgi za assecowanie w Polsacie , jak tysiące podpisów pod akcją dotyczącą zachowania dotychczasowego herbu Resovii .
Nie chodziłem na Resovie dla Kowala, nie chodziłem i dla Serniotego. Zawsze na Podpromiu pojawiałem się dla drużyny Resovii .To ,że nie po drodze mi z polityką klubu ( personalną ,marketingową i etc) nie znaczy ,że mam się obrażać teraz na cały świat.
Jeżeli Góral miał kiedyś ochotę na wygumkowanie nazwy Resovia ,to pomysł  z zatrudnieniem Kowala to strzał w marketingową  "10" . Asseco Rzeszów to ... Asseco Rzeszów tamto ...  Kapitalnie to wygląda , ale czytam to z wielkim smutkiem . Ja w tym udziału brać nie zamierzam.

ps
mam dosyć w życiu codziennym  podziałów na lepszy i gorszy sort. Nie chciałbym tego doświadczać na Podpromiu.
z Resoviackim PozdRRowieniem
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 15, 2017, 15:35:44 pm »
Długo nie pisałem na forum choć przeglądam go na bieżąco. No cóż są ode mnie lepsi znawcy siatkówki, powiedziałbym koneserzy tej gry i piszę to bez złośliwości. Jednak poruszyły mnie głęboko ostatnio dyskusje związane z powrotem Andrzeja Kowala na stanowisko trenera, a raczej jeden z kierunków dyskusji który bym ujął krótko: kibicować czy nie kibicować Resovii.
Ja myślę tak. Jeśli mienię się kibicem Resovii to kibicuję drużynie niezależnie czy walczy o mistrza czy o pierwszą szóstkę albo o utrzymanie. Jestem z nią na dobre i na złe. Przypominam sobie nie tak dawne narzekania na "słoneczniki", "wypasione koty", "kibiców sukcesu" zasiadających na trybunach w czasie mieczów. Psioczenia na ich wychodzenie przed końcem meczu, ich niechęci do dopingu itp. Rozumiałem to jako "efekt" przywiązania do drużyny i przypomnienia tym wszystkim że trzeba być kibicem a nie widzem. A teraz co zauważam - że ci sami (oczywiście nie wszyscy) którzy potępiali "letnich" kibiców robią to samo co oni. Ba, a nawet więcej bo zarzekają się, że nie będą chodzić na mecze, że oddają karnety, że przestają kibicować drużynie... Nie wiem czy to robią serio (wygląda na to że tak) czy też jest to chwilowy efekt rozczarowania grą Resovii. Oczywiście każdy ma prawo do swoich takich czy innych decyzji, ale przyznajcie Koleżanki i Koledzy, dziwnie to wygląda gdy gorący zwolennicy stają się nagle gorącymi przeciwnikami. W polityce to "normalne", ale podobno od polityki jesteśmy daleko i dobrze że daleko. Więc nie idźmy tą drogą jak mawia klasyk... Wydaje mi się że hasło "Wszyscy jesteśmy Resovią" powinno być aktualne, a jeśli nie to należy go odświeżyć.
Potraktujcie to proszę nie jako połajankę, czy pouczanie kogoś, ale jako refleksję starego kibica który "chodził" na złotą Resovię z Jasiem Suchem, Markiem Karbarzem, Bronkiem Beblem że tylko na ich wymienieniu pozostanę. Ja jak tylko zdrowie pozwoli będę nadal kibicował Resovii oczywiście na hali....

Całe zamieszanie na forum i nie tylko nie ma za bardzo wspólnego z miejscem jakie zajmuje zespół. Chodzi o pozostałe kwestie które zostały skrupulatnie przedstawione
Prezes-Ignaczak

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 15, 2017, 15:50:15 pm »
Całe zamieszanie na forum i nie tylko nie ma za bardzo wspólnego z miejscem jakie zajmuje zespół. Chodzi o pozostałe kwestie które zostały skrupulatnie przedstawione

Niekoniecznie
Całe zamieszanie na forum i nie tylko to pokłosie wyników ,miejsca w tabeli  i poziomu gry drużyny .Przy 30 pkt i 10 zwycięstwach do pozostałych skrupulatnie przestawionych kwestii by w ogóle nie doszło :) 
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 15, 2017, 16:07:53 pm »
Niekoniecznie
Całe zamieszanie na forum i nie tylko to pokłosie wyników ,miejsca w tabeli  i poziomu gry drużyny .Przy 30 pkt i 10 zwycięstwach do pozostałych skrupulatnie przestawionych kwestii by w ogóle nie doszło :) 

...całe zamieszanie na Forum i nie tylko to pokłosie całej sekwencji zdarzeń, w efekcie których w sposób niespotykany do tej pory w standardach Resovii, został zwolniony trener Serniotti. A jedynie pretekstem do tego zwolnienia były miejsce w tabeli i poziom gry drużyny.
Odwracanie kota ogonem w celu udowodnienia swojej tezy tego nie zmieni, Kolego Che....

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 15, 2017, 16:11:02 pm »
Ja myślę tak. Jeśli mienię się kibicem Resovii to kibicuję drużynie niezależnie czy walczy o mistrza czy o pierwszą szóstkę albo o utrzymanie. Jestem z nią na dobre i na złe.

Krzychu, 100% zgoda

Całe zamieszanie na forum i nie tylko nie ma za bardzo wspólnego z miejscem jakie zajmuje zespół. Chodzi o pozostałe kwestie które zostały skrupulatnie przedstawione

Mediolan, w Twoim wpisie zamieniłbym tylko "za bardzo" na "nic" i też 100% zgoda.

Niekoniecznie
Całe zamieszanie na forum i nie tylko to pokłosie wyników ,miejsca w tabeli  i poziomu gry drużyny .Przy 30 pkt i 10 zwycięstwach do pozostałych skrupulatnie przestawionych kwestii by w ogóle nie doszło :) 

Che, pewnie jakbyśmy mieli po 12 kolejkach 36pkt i bilans setów 36-0 to do zmiany trenera mogłoby nie dojść. Ale przy np. 35 punktach już pewny nie jestem...
Przypominam Ci, że Adam Góral udzielił wywiadu, w którym wyraził nadzieję, że kwestią czasu jest powrót Andrzeja Kowala na ławkę trenerską, po tym jak trener Serniotti podpisał dwuletni kontrakt i... nie zdążył zagrać choćby jednego oficjalnego meczu...

I o to pokrótce chodzi...

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 15, 2017, 16:27:50 pm »
...całe zamieszanie na Forum i nie tylko to pokłosie całej sekwencji zdarzeń, w efekcie których w sposób niespotykany do tej pory w standardach Resovii, został zwolniony trener Serniotti. A jedynie pretekstem do tego zwolnienia były miejsce w tabeli i poziom gry drużyny.
Odwracanie kota ogonem w celu udowodnienia swojej tezy tego nie zmieni, Kolego Che....

Chcecie ( Wog również)  mi napisać,że wszystko to było wcześniej ukartowane i mamy do czynienia ze spiskową teorią dziejów ?
Nie róbmy z Kowala Napelona w zakresie strategii.
Kowala, albo ja nie doceniam ,albo Wy go  przeceniacie , Koledzy ...:D
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 15, 2017, 16:47:07 pm »
Wcześniej, później, czy w trakcie...jakie to ma znaczenie? Zrobiono, jak zrobiono. Wyszło, jak wyszło.
Argument słabego bilansu punktowego i kiepskiej postawy drużyny jest, delikatnie pisząc, niedorzeczny, biorąc pod uwagę identyczne okoliczności sprzed roku, gdy drużynę trenował Kowal i sprzed kliku lat, gdy w takiej samej sytuacji był Travica.
Różnica i to zasadnicza, na korzyść Roberto, polegała na tym, że obaj panowie (Kowal i Travica) mieli składy prezentujące dużo wyższy poziom sportowy i do tego sami te składy sobie kompletowali.
Jeśli fala krytyki przetoczyła się przez to Forum względem...nieetycznego zachowania Perrina i jego agenta to nie ma żadnego powodu, żeby nie krytykować klubu za równie mało eleganckie zachowanie. Oczywiście okoliczności są inne, ale ogólne odczucie jest bardzo podobne.

Ja dodam tylko tyle, że drużyna to nie tylko trener Kowal. To też m.in. Jochen Schops, któremu tak wiele dobrych emocji zawdzięczamy. Ale każdy kibicuje jak uważa i każdy ma do tego prawo.

...ja pójdę dalej, Koleżanko Monixx. Trenerowi Kowalowi zawdzięczamy jeszcze więcej dobrych emocji, niż Jochenowi. Ja te emocje jeszcze pamiętam, kiedy Andrzej był czynnym zawodnikiem Resovii. W żadnym razie nie ujmuję zasług Kowala.
Tylko po co te niewątpliwe zasługi sobie "zaciemniać" takimi gierkami?
Wybrano jakieś...karkołomne rozwiązanie i uzasadnia się je kuriozalnymi argumentami. 
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2017, 17:00:34 pm wysłana przez leon »

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 15, 2017, 22:25:44 pm »
Wcześniej, później, czy w trakcie...jakie to ma znaczenie? Zrobiono, jak zrobiono. Wyszło, jak wyszło.
Argument słabego bilansu punktowego i kiepskiej postawy drużyny jest, delikatnie pisząc, niedorzeczny, biorąc pod uwagę identyczne okoliczności sprzed roku, gdy drużynę trenował Kowal i sprzed kliku lat, gdy w takiej samej sytuacji był Travica.
Różnica i to zasadnicza, na korzyść Roberto, polegała na tym, że obaj panowie (Kowal i Travica) mieli składy prezentujące dużo wyższy poziom sportowy i do tego sami te składy sobie kompletowali.
Jeśli fala krytyki przetoczyła się przez to Forum względem...nieetycznego zachowania Perrina i jego agenta to nie ma żadnego powodu, żeby nie krytykować klubu za równie mało eleganckie zachowanie. Oczywiście okoliczności są inne, ale ogólne odczucie jest bardzo podobne.

...ja pójdę dalej, Koleżanko Monixx. Trenerowi Kowalowi zawdzięczamy jeszcze więcej dobrych emocji, niż Jochenowi. Ja te emocje jeszcze pamiętam, kiedy Andrzej był czynnym zawodnikiem Resovii. W żadnym razie nie ujmuję zasług Kowala.
Tylko po co te niewątpliwe zasługi sobie "zaciemniać" takimi gierkami?
Wybrano jakieś...karkołomne rozwiązanie i uzasadnia się je kuriozalnymi argumentami.
Hasło "Wszyscy jesteśmy Resovią" już nie istnieje.
Teraz jest #razemjesteśmysiłą
Chyba zakład energetyczny zwiększył kwotę dofinansowania...