Autor Wątek: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00  (Przeczytany 21655 razy)

PRL

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 86
wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« dnia: Grudnia 05, 2017, 09:51:17 am »
Cześć!

Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej "Resovia" organizuje w dniu 13 grudnia 2017 r. (środa) wyjazd do Katowic na mecz Plus Ligi: GKS Katowice  - Asseco Resovia. Godzina 18:00

Koszt wyjazdu to 50zł.

Zainteresowanych proszę o kontakt - ssps@resovia.rzeszow.pl

Pozdrawiam,
Radek

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 06, 2017, 13:58:16 pm »
Była szczera chęć i szczery zamiar z mojej strony jechać do Katowic (nawet urlop na środę i czwartek wypisany) ale w zaistniałej sytuacji nigdzie i na żaden wyjazd się nie wybiorę dopóki  .....
Nie tylko Katowice ale mial byc tez Gdańsk, Zawiercie i Kędzierzyn.

Po ostatniej Łodzi przyrzeklem sobie ze dopóki na ławce trenerskiej siedzieć będzie AK na żaden wyjazd więcej nie pojadę, a że u mnie słowo droższe od piniendzy to .....

A taki fajny sezon sie zapowiadał i tyle wyjazdów i ..... w pizdu caly misterny plan >:(

Tylko Żona sie cieszy ze więcej będzie mnie w domu.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 07, 2017, 17:20:43 pm »
Była szczera chęć i szczery zamiar z mojej strony jechać do Katowic (nawet urlop na środę i czwartek wypisany) ale w zaistniałej sytuacji nigdzie i na żaden wyjazd się nie wybiorę dopóki  .....
Nie tylko Katowice ale mial byc tez Gdańsk, Zawiercie i Kędzierzyn.

Po ostatniej Łodzi przyrzeklem sobie ze dopóki na ławce trenerskiej siedzieć będzie AK na żaden wyjazd więcej nie pojadę, a że u mnie słowo droższe od piniendzy to .....

A taki fajny sezon sie zapowiadał i tyle wyjazdów i ..... w pizdu caly misterny plan >:(

Tylko Żona sie cieszy ze więcej będzie mnie w domu.

Wiem, że w tym momencie jest to mało prawdopodobne nawet do wyobrażenia sobie ale czysto teoretycznie... Co jeśli Resovia z AK na ławce zagra o medal? I decydujący mecz będzie na wyjeździe? Tak z czystej ciekawości pytam  ;)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 07, 2017, 23:24:13 pm »
Monixx to pytanie retoryczne, bo " dopóki na ławce trenerskiej siedzieć będzie AK.........u mnie słowo droższe od piniendzy......Żona się cieszy że więcej będzie mnie w domu". To powinno Ci chyba wystarczyć.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 08, 2017, 07:47:40 am »
Wiem, że w tym momencie jest to mało prawdopodobne nawet do wyobrażenia sobie ale czysto teoretycznie... Co jeśli Resovia z AK na ławce zagra o medal? I decydujący mecz będzie na wyjeździe? Tak z czystej ciekawości pytam  ;)

Może ja odpowiem, bo tutaj z Pablo zgadzamy się niczym bliźniaki  ;D. Mecz oglądnę w telewizji.  :)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 08, 2017, 07:52:17 am »
Wiem, że w tym momencie jest to mało prawdopodobne nawet do wyobrażenia sobie ale czysto teoretycznie... Co jeśli Resovia z AK na ławce zagra o medal? I decydujący mecz będzie na wyjeździe? Tak z czystej ciekawości pytam  ;)

...a czy radocha z kibicowania sprowadza się tylko do gry o medal? Jeśli tak to nie ma po co jeździć na te wszystkie wyjazdy. Wystarczy koło kwietnia się gdzieś wybrać.
Też miałem jechać do Katowic, do Zawiercia i do Gdańska, ale już mi się odechciało. O ile więcej pozytywnego oderwania się od szarej rzeczywistości by było, jakbym pojechał przynajmniej na te trzy wyjazdy i jeszcze na "medalowe wycieczki"?...A tak ktoś mi tę radochę znowu zabrał.
Trudno. Może faktycznie trzeba się przerzucić na Developryśki, ale...nic mi nie zastąpi kibicowania Resovii, bo...bez sensu jest drzeć ryja: Developres, Developres, Developres albo Resovia, Resovia, Resovia, a widzieć na boisku Asseco.
Ktoś z kibica zrobił ze mnie widza...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2017, 08:36:47 am wysłana przez leon »

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 08, 2017, 10:26:26 am »
Monixx to pytanie retoryczne, bo " dopóki na ławce trenerskiej siedzieć będzie AK.........u mnie słowo droższe od piniendzy......Żona się cieszy że więcej będzie mnie w domu". To powinno Ci chyba wystarczyć.

Czy ja dobrze kojarzę, że jak grał w Resovii Kurek, to się obraziłeś i nawet na Podpromie nie chodziłeś?

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 08, 2017, 10:50:52 am »
Patrząc na działania klubu , które dzielą kibiców , widok tysięcy kibiców pod i na hali w Berlinie chyba już nie wróci .Dobrze że tam byłem.Skończymy jak Skra która nie może wypełnić swojej hali na LM.
A może żeby udzielić wsparcia nowemu/staremu trenerowi czas wypełnić spodek.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 08, 2017, 11:09:25 am »
Patrząc na działania klubu , które dzielą kibiców , widok tysięcy kibiców pod i na hali w Berlinie chyba już nie wróci .Dobrze że tam byłem.Skończymy jak Skra która nie może wypełnić swojej hali na LM.
A może żeby udzielić wsparcia nowemu/staremu trenerowi czas wypełnić spodek.

Ponury ten żart. Nie uśmiałem się...

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: wyjazd do Katowic 13.12.2017 godz. 18:00
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 08, 2017, 13:12:18 pm »
Ponury ten żart. Nie uśmiałem się...
A ja nawet tak (może dlatego, że gustuję w angielskim poczuciu humoru)

Zależy czym wypełniamy ten spodek i komu to potem podamy, bo o wypełnieniu Spodka nie ma co marzyć ;P