Autor Wątek: 07.12.2017 r. Puchar CEV: Perungan Pojat Rovaniemi - Asseco Resovia Rzeszów  (Przeczytany 69223 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: 07.12.2017 r. Puchar CEV: Perungan Pojat Rovaniemi - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 19, 2017, 22:41:51 pm »
Meczu nie oglądałem, poza końcówką w laoli. Widok trochę żałosny i piszę to z przykrością.
Nie sposób było nie dostrzec nowych strojów SSPS. Myślę sobie, że zaczyna to wyglądać, jak jedna całość.
"Siła"!

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: 07.12.2017 r. Puchar CEV: Perungan Pojat Rovaniemi - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 19, 2017, 23:24:45 pm »
Meczu nie oglądałem, poza końcówką w laoli. Widok trochę żałosny i piszę to z przykrością.
Nie sposób było nie dostrzec nowych strojów SSPS. Myślę sobie, że zaczyna to wyglądać, jak jedna całość.
"Siła"!
Nie ma Pasów. Za chwilę może nie być Resovii. Zostanie Siła Asseco.

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 841
Odp: 07.12.2017 r. Puchar CEV: Perungan Pojat Rovaniemi - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 19, 2017, 23:28:14 pm »
Nie ma Pasów. Za chwilę może nie być Resovii. Zostanie Siła Asseco.

Panowie, nie rozpędzajcie się. Proszę.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: 07.12.2017 r. Puchar CEV: Perungan Pojat Rovaniemi - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 19, 2017, 23:33:16 pm »
Panowie, nie rozpędzajcie się. Proszę.
My?! Z oficjalnie używanego "Wszyscy jesteśmy Resovią" płynnie przeszliśmy do "Razem jesteśmy siłą". Fakt 1. Na dzisiejszych koszulkach zespołu i (sic!) Klubu Kibica nie było biało-czerwonych pasów. Fakt 2.
1+2 to 3.
I to my się niby mamy nie rozpędzać?
Wolne żarty.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: 07.12.2017 r. Puchar CEV: Perungan Pojat Rovaniemi - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 19, 2017, 23:45:43 pm »
Nie sposób było nie dostrzec nowych strojów SSPS. Myślę sobie, że zaczyna to wyglądać, jak jedna całość.
"Siła"!

My?! Z oficjalnie używanego "Wszyscy jesteśmy Resovią" płynnie przeszliśmy do "Razem jesteśmy siłą". Fakt 1. Na dzisiejszych koszulkach zespołu i (sic!) Klubu Kibica nie było biało-czerwonych pasów. Fakt 2.

Mógłby ktoś napisać o co chodzi z nowymi koszulkami Klubu Kibica (siatkarzy też?) i "Razem jesteśmy siłą"? Nie byli w pasiakach?
Brzmi... intrygująco...

« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2017, 23:47:16 pm wysłana przez wog »

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: 07.12.2017 r. Puchar CEV: Perungan Pojat Rovaniemi - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 20, 2017, 00:08:06 am »
Mógłby ktoś napisać o co chodzi z nowymi koszulkami Klubu Kibica (siatkarzy też?) i "Razem jesteśmy siłą"? Nie byli w pasiakach?
Brzmi... intrygująco...
Zawodnicy na rozgrzewce a SSPS przez cały mecz mieli nowe koszulki z wilkami i hasłem jak na sektorówce zrobionej za wygraną z ubiegłego roku: Razem jesteśmy siłą!

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: 07.12.2017 r. Puchar CEV: Perungan Pojat Rovaniemi - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 20, 2017, 00:16:06 am »
Niektórzy przesadzają. Dzisiejsze koszulki na meczu miały chyba pokazać solidarność kibiców z drużyną po ostatnich zawirowaniach w Resovii. I dobrze, że taka akcja miała miejsce.

A odnośnie hasła to mogą oba funkcjonować, przecież dalej na Podpromiu są banery w kilku językach "Wszyscy jesteśmy Resovią". W dużej mierze to od Nas kibiców zależy jakie hasło będzie funkcjonować. Wierzę też, że zgodnie z tym co mówił Pan Górski w audycji radiowej ktoś czyta to forum i hasło o które się tak oburzacie dalej będzie funkcjonować. W tej kwestii nic się nie zmieniło, chce w to wierzyć.

Smutny dziś był widok hali zapełnionej może maksymalnie w 1/3 pojemności.
Swoją drogą Nasza gra też wyglądała dramatycznie na tle tak słabego zespołu.
Wymagamy od innych zmiany podejścia i postępowania, a może powinniśmy zmiany zacząć od siebie? Zamiast stawać okoniem do decyzji podejmowanych przez zarząd czy też wspólnie klub z klubem kibica, może należy wykazać minimum chęci zrozumienia całej sytuacji. A nie to co z boku wydaje się prawdopodobne przyjmować za pewnik?


Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: 07.12.2017 r. Puchar CEV: Perungan Pojat Rovaniemi - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 20, 2017, 08:06:07 am »
..
Wymagamy od innych zmiany podejścia i postępowania, a może powinniśmy zmiany zacząć od siebie? Zamiast stawać okoniem do decyzji podejmowanych przez zarząd czy też wspólnie klub z klubem kibica, może należy wykazać minimum chęci zrozumienia całej sytuacji.
...
Od dwóch tygodni usiłuję zrozumieć zaistniałą sytuację, i na Kronosa, ni ch..ja nie mogę ...

(przepraszam za wulgaryzm, ale dokładnie tak to czuję)

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 841
Odp: 07.12.2017 r. Puchar CEV: Perungan Pojat Rovaniemi - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 20, 2017, 08:23:33 am »
My?! Z oficjalnie używanego "Wszyscy jesteśmy Resovią" płynnie przeszliśmy do "Razem jesteśmy siłą". Fakt 1. Na dzisiejszych koszulkach zespołu i (sic!) Klubu Kibica nie było biało-czerwonych pasów. Fakt 2.
1+2 to 3.
I to my się niby mamy nie rozpędzać?
Wolne żarty.

Nadinterpretacja.
Kiedyś wystąpiliśmy w koszulkach "I Love Sovia" i nie było na nich pasów. Nikomu to nie przeszkadzało. Na koszulkach z Final Four nie było pasów. Nikomu nie przeszkadzało. Hasło "Wszyscy jesteśmy Resovią" było, jest i będzie (nie będę się spierał, czy jest "oficjalne", bo to nie ma znaczenia - bo i tak wpisało się na stałe w klimat Podpromia.) Zresztą, nadal wisi w hali w różnych językach i nikt nie ma zamiaru go usuwać. "Razem jesteśmy siłą"  pojawiło się w tamtym sezonie na oprawie (też nikt go wtedy nie kontestował) i od czasu do czasu będzie wracać, tak jak inne hasła z opraw.
Naprawdę, nie szukajcie tzw. "kwadratowych jaj", zapewne dlatego, że akurat jesteście wkurzeni na klub.


Od dwóch tygodni usiłuję zrozumieć zaistniałą sytuację, i na Kronosa, ni ch..ja nie mogę ...

Uwierz, że nie Ty jeden. Co nie zmienia tego, że akcję z koszulkami nadintepretujecie.

pedzelito

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2081
Odp: 07.12.2017 r. Puchar CEV: Perungan Pojat Rovaniemi - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 20, 2017, 08:31:04 am »
Nadinterpretacja.
Kiedyś wystąpiliśmy w koszulkach "I Love Sovia" i nie było na nich pasów. Nikomu to nie przeszkadzało. Na koszulkach z Final Four nie było pasów. Nikomu nie przeszkadzało. Hasło "Wszyscy jesteśmy Resovią" było, jest i będzie (nie będę się spierał, czy jest "oficjalne", bo to nie ma znaczenia - bo i tak wpisało się na stałe w klimat Podpromia.) Zresztą, nadal wisi w hali w różnych językach i nikt nie ma zamiaru go usuwać. "Razem jesteśmy siłą"  pojawiło się w tamtym sezonie na oprawie (też nikt go wtedy nie kontestował) i od czasu do czasu będzie wracać, tak jak inne hasła z opraw.
Naprawdę, nie szukajcie tzw. "kwadratowych jaj", zapewne dlatego, że akurat jesteście wkurzeni na klub.

Brawo Grzesiek! Lubię to! ;)

Meczu nie oglądałem, poza końcówką w laoli. Widok trochę żałosny i piszę to z przykrością.
Nie sposób było nie dostrzec nowych strojów SSPS. Myślę sobie, że zaczyna to wyglądać, jak jedna całość.
"Siła"!

Fajnie, że było widać koszulki okazjonalne. Taki był cel. Jeszcze podczas meczu z Będzinem będzie je dobrze widać.
Potem wracamy do pasiaków, których NIGDY na stałe nie porzucimy!!!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2017, 08:41:03 am wysłana przez pedzelito »