Autor Wątek: Resovia -Będzin 23,12,2017  (Przeczytany 9103 razy)

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Resovia -Będzin 23,12,2017
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 23, 2017, 21:27:54 pm »
W dzisiejszym meczu najgorzej zaprezentowaliśmy się w przyjęciu... jak do tej pory to jedna z naszych największych bolączek.

Dajcie już spokój Kowalowi.

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: Resovia -Będzin 23,12,2017
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 23, 2017, 21:39:20 pm »
Zawsze myślałem, że ziewać mi się chce  najczęściej w kościele. Jednak się myliłem. A jak tak dalej pójdzie to w nowym sezonie trzeba będzie tak jak na Developresie zamknąć górną trybunę bo wszyscy zmieszczą się na dolnej 🤣.  Jezu jak ja bym chciał mieć taką fuchę jak ma Ogonowski.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia -Będzin 23,12,2017
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 23, 2017, 21:45:43 pm »
Leon - jest też możliwa trzecia opcja: dla poprawności ktoś tak kazał ... ;-)

...dajcie człowiekowi szansę...

Zawsze myślałem, że ziewać mi się chce  najczęściej w kościele. Jednak się myliłem. A jak tak dalej pójdzie to w nowym sezonie trzeba będzie tak jak na Developresie zamknąć górną trybunę bo wszyscy zmieszczą się na dolnej 🤣.  Jezu jak ja bym chciał mieć taką fuchę jak ma Ogonowski.

Z tym ziewaniem to coś na rzeczy jest. Dobrze, że mam rozmownych sąsiadów tośmy se trochę pogadali, bo faktycznie wynudziłbym się porządnie. Nie pamiętam kiedy na meczu byłem tak pochłonięty...dyskusją, a nie oglądaniem tego, co się dzieje na boisku. Widać taki nam klimat nastał...
To Asseco to jakoś tak nijak gra. Się nie potrafię zaangażować...

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia -Będzin 23,12,2017
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 24, 2017, 00:02:33 am »
Nie przesadzajcie, były już nudniejsze mecze. Chelepperro napisał, że Depowski zagrał bardzo dobry mecz, ja napiszę że robi postępy, szału nie było, ale najważniejsze że gra, sam trening nie da mu szansy takiej pewności siebie, nawet zaserwował prawie asa, a obrona na 10 metrze i staranowanie reklam to miód na moje serce, bo widać że jest w nim taka silna wola pokazania, że na niego też można liczyć jakby co. Jeszcze długa droga przed nim, ale z meczu na mecz powinno być lepiej. Jeśli Kowal zaufa Dominikowi, da mu grać, wykorzysta jego potencjał, ten odwzajemni się dobrą grą. Na razie od powrotu Andrzeja na ławkę nie przegraliśmy seta, prawdziwy sprawdzian jednak przed nami, Espadon już nieraz pokazał, że to groźny zespół.

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 769
  • D1
Odp: Resovia -Będzin 23,12,2017
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 24, 2017, 00:26:21 am »
Mecz się odbył
Fajne zachowanie trenera gości podczas hymnu poprosił obsługę "chaleldnge" o powstanie i widać było że jest pod wrażeniem odśpiewanego hymnu.
Dziś dla mnie wyróżnił się tylko Lukas choć parę piłek przerzucił.
Na forum każdy napisał co przeżywa i jak się z tym czuje,  każdy na swój sposób inaczej . Po tym co się wydarzyło bliżej jestem tezy którą ktoś na forum postawił że teraz wszystko w rękach i nogach siatkarzy to oni powinni teraz coś udowodnić.
Wesołych zdrowych świąt dla wszystkich Resoviaków.

benek18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
Odp: Resovia -Będzin 23,12,2017
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 24, 2017, 09:43:25 am »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Resovia -Będzin 23,12,2017
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 24, 2017, 11:21:16 am »
Dziś dla mnie wyróżnił się tylko Lukas...
1. Mecz przeżywam emocjami. Mam pewne kryterium, które pozwala moim emocjom przyznawać tytuł "zawodnika meczu" (mvp):
Siatkówka to gra, w której zdobywanie punktów przy zagrywce przeciwnika jest obowiązkiem, a zdobywanie punktów przy swojej zagrywce jest bonusem. Bonusy pozwalają wygrać seta i mecz.
W trakcie meczu (po drugim "kółku"), gdy nasi podchodzą do zagrywki z pewnymi zawodnikami łączę większe nadzieje na bonusa, z pewnymi mniejsze. Wczoraj największe nadzieje na bonusa łączyłem z zagrywką Lukasa (w dalszej kolejności: Lemańskiego, Możdżonka i Jarosza).
2. Nie jest prawdą, że Tichy nie potrafi grać szybko. Krąży taki mit, który nijak nie przystaje do rzeczywistości.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3085
Odp: Resovia -Będzin 23,12,2017
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 24, 2017, 13:48:07 pm »
https://youtu.be/ZEECPvw1SUA?t=3m44s
Nie sądzę aby ktoś kazał Andrzejowi cieszyć się tak jak w powyższym fragmencie ;)

Alek Achrem - piękny gest w stronę kibiców. Legenda.

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Resovia -Będzin 23,12,2017
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 24, 2017, 22:06:24 pm »
Alek Achrem - piękny gest w stronę kibiców. Legenda.

Mógłbyś napisać coś wiecej?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 24, 2017, 22:07:36 pm wysłana przez repres1 »

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Resovia -Będzin 23,12,2017
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 25, 2017, 22:46:08 pm »
Żywa legenda na hali Alek, mógłby ktoś napisać coś więcej ?? ;) Spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt !!