Resovia > Aktualności

Puchar Polski

(1/29) > >>

Pisar:
Znamy pary ćwierćfinałowe:

APP KRISPOL WRZEŚNIA- ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE
AZS PWSZ STAL NYSA- TREFL GDAŃSK
ONICO WARSZAWA- JASTRZĘBSKI WĘGIEL
PGE SKRA BEŁCHATÓW- ASSECO RESOVIA RZESZÓW

Carpyook:
Ciekawe, czy mecz do Łodzi przeniosą? :D

repres1:
Puchar Polski to taka gra, w której losowanie ma niewielkie znaczenie, bo tu 2. czy 8. miejsce nie ma znaczenia: albo Puchar zdobywasz, albo nie.
Ze względów logistycznych nie chciałem wylosować Gdańska. Reszta była mi obojętna. Do Warszawy byłoby nieco bliżej, do Kędzierzyna (chyba) nieco szybciej. Nie jest źle.

Gandalf11:
A ja jestem ciekaw czy Polsat pokaże mecz czy będzie jak rok temu

wog:
Ćwierćfinał ze Skrą to pierwsza poważna weryfikacja drużyny prowadzonej przez Andrzeja Kowala i celów na ten sezon. I pierwsza możliwość na osiągnięcie jakiegoś sukcesu. Ja napiszę przed meczem: awans do FF PP i wyeliminowanie Skry już będzie można uznać za niewielki ale jednak sukces (poprawa wobec poprzedniego sezonu, przejście solidnego przeciwnika). Awans do ścisłego finału byłby sukcesem, a wygranie całego PP dużym sukcesem. Drużyny i osobiście trenera Kowala.
Mam nadzieję, że to nie nastąpi bo życzę Asseco Resovii powodzenia, ale jakby jednak nie powiodło się w meczu ze Skrą to (biorąc pod uwagę, że nie gramy z "niełapaną" ZAKSĄ) nikt nie będzie szukał tanich usprawiedliwień, że jakbyśmy zajęli wyższe miejsce po I rundzie, że PP jest nieważny, ze nie byliśmy faworytami, że awans do ćwierćfinału to też sukces...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej