Autor Wątek: Puchar Polski  (Przeczytany 38439 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #120 dnia: Stycznia 13, 2018, 19:58:19 pm »
Mediolan8 Tobie nienawiść do trenera przysłania wszystko. Ja pisałem że potwierdził to chłopak z którym grałem w siatkówkę w 2 LO, dlaczego miałby zmyślać ?, nie mam podstawy mu nie wierzyć. Jeśli mi zarzucasz że piszę farmazony to udowodnij mi, że mój rozmówca zmyślał. To co napisałeś to jest Twoje subiektywna ocena, a ja pisałem co usłyszałem od kolegi Dawida. Co zaś się tyczy dalszej Twojej wypowiedzi, to wtedy Jochen grał bardzo dobrze, dlatego Konar nie grał, a Ty to odebrałeś jak cofnięcie się w rozwoju, później kontuzja zahamowała dalszy rozwój. Piszesz, że przed przyjściem do Resovii grał bardzo dobrze, to tylko iluzja, bo na tle innych graczy wyglądał tak dobrze, a poza tym przy Masnym każdy tak wyglądał, bo dostawał idealne piłki. Przy rozegraniu Masnego i Bartman był gwiazdą, a po przyjściu do Resovii nie obniżył lotów, wręcz odwrotnie, prawie w pojedynkę rozwalił Skrę w pamiętnym meczu. Przez wiele lat grania w Resovii Alek również robił postępy, by dojść do takiej formy, że wszyscy widzieliśmy go w reprezentacji Polski. Oczywiście kiedyś musi przyjść słabsza forma, ale to nie koniecznie wina trenera, są różne okoliczności. Tak więc mediolan8 napij się wody.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #121 dnia: Stycznia 13, 2018, 20:04:15 pm »
Zaspokoję trochę Twoją ciekawość bociek, rozmawiałem z zawodnikami, którzy już wtedy nie grali w Resovii, więc nie było "ciśnienia" aby mieli mówić jakieś komplementy, czy jak piszesz, chwalić trenera Kowala.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #122 dnia: Stycznia 13, 2018, 20:48:29 pm »
Tylko na 1 mecz żużla przychodzi więcej ludzi niż na cała kolejkę +L
Na zwykły mecz ligowy w Łodzi przyszło 11.000 kibiców. Meczów siatkarskich jest 2 razy więcej niż żużlowych.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #123 dnia: Stycznia 13, 2018, 21:32:31 pm »
Jedna jaskółka wiosny nie czyni

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #124 dnia: Stycznia 13, 2018, 22:09:51 pm »
W biegłym sezonie hala w Łodzi też miała niezłe obłożenie.
Ale żeby porozmawiać o faktach:
https://speedwayekstraliga.pl/statystyki/frekwencja/frekwencja-2017/
Średnia 9619 widzów na mecz,
Rekord 16.000 widzów.
Szału ni ma.
Łącznie jeżdżono 124 mecze.
W siatkówce meczów jest coś około 260.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 13, 2018, 22:15:35 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #125 dnia: Stycznia 14, 2018, 09:36:19 am »
Wszedłem dziś na Twittera, aby napisać #Mastercardgrazwosp . 15 sekund a 5 pln ma WOŚP. A tam załączone zdjęcia zrobione na meczu w Bełchatowie. Komentarz zbędny.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #126 dnia: Stycznia 14, 2018, 11:24:26 am »
W biegłym sezonie hala w Łodzi też miała niezłe obłożenie.
Ale żeby porozmawiać o faktach:
https://speedwayekstraliga.pl/statystyki/frekwencja/frekwencja-2017/
Średnia 9619 widzów na mecz,
Rekord 16.000 widzów.
Szału ni ma.
Łącznie jeżdżono 124 mecze.
W siatkówce meczów jest coś około 260.
Sezon żużlowy trwa od kwietnia do października, a siatkarski od października do kwietnia.  można pogodzić obie dyscypliny

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #127 dnia: Stycznia 14, 2018, 17:57:56 pm »
Zaspokoję trochę Twoją ciekawość bociek, rozmawiałem z zawodnikami, którzy już wtedy nie grali w Resovii, więc nie było "ciśnienia" aby mieli mówić jakieś komplementy, czy jak piszesz, chwalić trenera Kowala.

Dziękuję za odpowiedź, tylko zawsze warto pamiętać że siatkarz nigdy nie wie gdzie i na kogo trafi, więc lepiej nie paplać niż paplać, więc tą szczerością to mimo wszystko jest różnie, chyba że dobrze znasz tych siatkarzy "prywatnie"...

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #128 dnia: Stycznia 14, 2018, 18:45:21 pm »
Siatkarze to też ludzie, jeden nawet prywatnie będzie nawijał jakby udzielał wywiadu (vide Igła) inny trochę więcej powie tych normalnych zdań i czasem najdzie go na szczerość. Miałem dwóch sąsiadów (obecnie mam za sąsiada trenera Serniottiego, ale o tym już pisałem kiedyś) jednym z nich był Papke, czasem rzucił zwykłe jak leci, czasem zapytał gdzie najbliższy basen bo chce z dzieciakiem wybrać się popływać, kiedyś chciał się przyłączyć ( oczywiście tak na żarty, chociaż stwierdził, że nieźle to nam wychodzi) gdy z córką odbijaliśmy piłkę pod blokiem, a czasem gadał jakby udzielał wywiadu, czyli cała paleta form rozmowy. Marcin Wika był inny, całkowicie otwarty, na spacerze z córką, jeszcze malutką w wózku, pierwszy zagadał i chwilę tak szliśmy opowiadał bez skrepowania jakbyśmy znali się wieki. Myślisz pewnie, że z tymi siatkarzami wtedy rozmawiałem, niestety nie z nimi, może kiedyś zdradzę Ci z kim rozmawiałem, na razie nie chcę publicznie o tym pisać, bo szanuję tego zawodnika. Masz rację "warto pamiętać że siatkarz nigdy nie wie gdzie i na kogo trafi, więc lepiej nie paplać...", jednak są osoby które mają "wypisane" że można im zaufać, ja do takich osób należę i dlatego moi rozmówcy chętnie dzielą się swoją wiedzą, czy to prezes Góral , czy inni.

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #129 dnia: Stycznia 14, 2018, 20:35:29 pm »
No widzisz Majer, ja słyszałem całkowicie odmienne zdanie od osób które trenowały i grały pod okiem Andrzeja Kowala z naszej Resovii. Mogę powiedzieć że to była szczera rozmowa, taka jak między bardzo dobrymi kolegami. Więc jak widzisz ilu siatkarzy tyle opinii.