Autor Wątek: Puchar Polski  (Przeczytany 38463 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #90 dnia: Stycznia 12, 2018, 09:24:23 am »
No to do dzieła. Zrób coś więcej w sprawie spotkania z Góralem niż pisanie na forum.

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #91 dnia: Stycznia 12, 2018, 10:13:19 am »
No to do dzieła. Zrób coś więcej w sprawie spotkania z Góralem niż pisanie na forum.

Zakontraktowanie Leona na chwilę obecną lub w czasie którym trenerem jest i będzie Kowal, byłoby mega krzywdzące dla tego gracza. Dlaczego? A no dlatego, że przy Kowalu Leon zagrywałby floatem i grał piach  ;D
Prezes-Ignaczak

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #92 dnia: Stycznia 12, 2018, 10:17:10 am »
Zakontraktowanie Leona na chwilę obecną lub w czasie którym trenerem jest i będzie Kowal, byłoby mega krzywdzące dla tego gracza. Dlaczego? A no dlatego, że przy Kowalu Leon zagrywałby floatem i grał piach  ;D
Trochę Cię rozumiem ale przesadzasz. Grozer nie zagrywał flota a trenerem był AK.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #93 dnia: Stycznia 12, 2018, 11:07:03 am »
No to do dzieła. Zrób coś więcej w sprawie spotkania z Góralem niż pisanie na forum.
Czyli "Weźmy się i zrób"? A Ty nadal będziesz obsikiwał, gdy się nie uda?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #94 dnia: Stycznia 12, 2018, 11:30:03 am »
Bajka "Cztery osoby"

     Były sobie cztery osoby: Każdy, Ktoś, Ktokolwiek i Nikt.

     Trzeba było wykonać bardzo ważną pracę i Każdy został o to poproszony.

     Każdy był pewien, że Ktoś to zrobi. Ktokolwiek mógł to zrobić, ale Nikt tego nie zrobił.

     Ktoś zezłościł się z tego powodu, ponieważ było to powinnością Każdego.

     Każdy myślał, że Ktokolwiek mógł to zrobić, ale żadnemu z nich nie przyszło do głowy, że Nikt tego nie zrobił.

     Skończyło się na tym, że Każdy obwiniał Kogoś za to, że Nikt nie zrobił tego, co mógł zrobić Ktokolwiek.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #95 dnia: Stycznia 12, 2018, 11:35:43 am »
Pięknie mi odpisałeś. Szkoda, że nie odpowiedziałeś na pytanie. A przecież na tym forum możemy się pobawić w dyskusje akademickie

Dyskusje akademickie są szczególnie wskazane w takich chwilach jak ta - po kompromitującym występie i odpadnięciu z PP.
Bo po co rozmawiać o tym jak (nie) gra drużyna jak można zarzucić temat "Leon w Asseco Resovii" i se o nim deliberować...

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #96 dnia: Stycznia 12, 2018, 13:05:03 pm »
Dyskusje akademickie są szczególnie wskazane w takich chwilach jak ta - po kompromitującym występie i odpadnięciu z PP.
Bo po co rozmawiać o tym jak (nie) gra drużyna jak można zarzucić temat "Leon w Asseco Resovii" i se o nim deliberować...
Wojtku, a co wymiernego przyniesie dyskusja pt. "Jak kijowo gra nasza wspaniała drużyna pod wodzą naszego wspaniałego trenera"?
Bo ja widzę szansę na kolejne sezony w przyjściu Leona, Szerszenia i jakiejś armaty na atak, do tego rozgrywający a nie wystawiający - i dlatego nawet akademicko (w początkowej fazie) miałbym ochotę o tym porozmawiać...
Bo tego sezonu już raczej nie uratujemy...
A tak na marginesie, to moje "akademickie" pytanie nie dotyczyło Leona, a zachowania drabinki decyzyjnej naszego klubu, co ma chyba przełożenie na aktualne wyniki.
Ale Leszek mi na to pytanie wprost nie odpowie - ot takie zboczenie zawodowe chyba ;)

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #97 dnia: Stycznia 12, 2018, 13:46:32 pm »
Sorry Wojtek, ja się nie dam namówić na dyskusję o Leonie w Asseco Resovii. O Juantorenie i Michailowie też nie...
Ale masz rację, jakakolwiek inna dyskusja o Asseco Resovii na tym Forum nie ma żadnego wymiernego efektu i sensu...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2018, 13:52:28 pm wysłana przez wog »

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #98 dnia: Stycznia 12, 2018, 13:54:00 pm »
Jeszcze raz - moje pytanie nie dotyczyło bezpośrednio tematy Leona w Resovii.
Aż zacytuję sam siebie:
Leszku, odwróćmy pytanie - czy ty na miejscu którejkolwiek z osób z wymienionej przez Ciebie drabinki decyzyjnej, widząc wykupione (po cenach najwyższych w lidze) ok. 80-90% karnetów, uważałbyś, że Twoje działania spotkały się z aprobatą, czy wymagają korekty?
Tak zero-jedynkowo ;)
To jest pytanie na tu i na teraz, a temat Leona, Michajłowa, Andersona, Grozera i innym grajków z Top100 zostawmy na później, bo za chwilę dostanę bana za zwalnianie zawodników w trakcie sezonu, a co gorsza, Repres sam sobie będzie musiał takiego samego bana dać, bo jak chce w składzie Leona, to za kogo ?  8)

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #99 dnia: Stycznia 12, 2018, 14:43:31 pm »
Represie od przekonywania Górala nie jestem ani ja, ani Ty, jest od tego prezes Górski. Tylko tutaj Ci dwaj a nawet ich trzech mają spójną wizje więc przekonywać się nie będą.
Problemem nie jest że on nie chce Leona, czy nigdy go na Leona stać nie było, bo odpowiem Ci chce!
Tylko problemem jest to że nie chce żeby Leon zarabiał X razy więcej niż Śliwka. To jest ten punkt nie do przeskoczenia.
A Leon zarabiać dużo więcej od Śliwki musi, tylko czasami niektórzy nie są w stanie tego pojąć.
Zaksa jest w stanie pojąć że Tonutti musi zarabiać dużo więcej niż Szymura, Resovia od dobrych 8 lat pojąć tego nie może.

Stąd trzęsienie ziemi, to bynajmniej nie chodziło o osobę p. Górala, a o osobę prezesa Górskiego, bo jak wiesz jak ktoś inny ma inne zdanie to jest szansa na przekonanie tej drugiej osoby.

Inna sprawa co warto dodać że Resovia pod przywództwem prezesa Górskiego niemiłosiernie marketingowo daje dupy i raczej zraża do siebie kibiców, zamiast ich zjednywać i przekonywać przyjdź Resovia to świetna sprawa. Tutaj chyba decyzyjności Górskiego nie podważymy.

Począwszy od tego że Asseco Resovia TV i duże fajne medium jakim jest youtube jest totalnie zaniedbane (a przecież jestem pewien że współpraca z lokalnymi Mediami jak TVP Rzeszów i dzielenie się z nimi fajnymi materiałami i powiększenie zasięgu jest osiągalna).
Wiesz kiedy moja siostra zaczeła chodzić na mecze? Kiedy zobaczyła jakieś 7 czy 8 lat temu wideoczat z Alkiem, chodziła bo bardzo polubiła Alka.
Alek herosem nie musiał być, wystarczyło że był, fajny, sympatyczny i miał urok i to pokazano.
Dodatkowo w naszym domu pojawiła się koszulka (niejedna) z podpisem, a potem siostra przekonała mamę i razem meldowały się na hali.
Jaki jest Elviss? Depowski? Kędzierski? Ktoś dał szanse ich prywatnie polubić?
Przecież takie fajne akcje można mnożyć i mnożyć, a to też nie kosztuje krocie, tylko chęci i pomysł, a i odbiór drużyny jest zupełnie inny.

Jak tam Resoviacki kalendarz, podoba Wam się? Tak ciężko zrobić kalendarz, dobrze wyglądający kalendarz? Zrobić plakaty które jakiś dzieciak powiesi sobie nad łóżkiem?

Tak ciężko zorganizować cykliczne spotkania z kibicami, tak ciężko pojechać z kamerą do kibiców i pokazać że dla nich Resovia to coś więcej niż klub.

Nieaktualizowana strona, tabele, przecież to jest amatorka, a niedziałający link do strony sponsora to chyba lekka przesada... zresztą link ten nadal nie działa bo nowa strona korzysta ze starej, ale widać to można już olać, obsikać i dać sobie spokój. Mimo że prezes mówił że stronę starą zaktualizują i zaglądać na forum będą w poszukiwaniu błędów.

Ale to trzeba chcieć, chcieć to chciałbym prezesa któremu się bardzo chce.

« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2018, 14:52:26 pm wysłana przez bociek »