Autor Wątek: Puchar Polski  (Przeczytany 38461 razy)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #100 dnia: Stycznia 12, 2018, 15:11:14 pm »
Ten mecz to był pojedynek Olka Śliwki z Bartkiem Bednorzem. Dwóch kandydatów do kadry. Na dziś to Bednorz jest bliżej kadry. Dzieli ich obecnie różnica klas. A jeszcze niedawno to Olek Śliwka był tym lepszym.
Jeżeli Olek chce do reprezentacji to musi się wziąć do pracy. Zresztą jak pozostali gracze. Bo może się niedługo okazać, iż w reprezentacji zabraknie graczy z Rzeszowa.
Ale czy nie macie wrażenia, że ten syndrom dotyka wielu graczy, którzy grali/grają w Rzeszowie?!? Buszek, Mika, Konar, itp - nagle w innych Klubach, potrafili odnaleźć w sobie lub w nich odnaleziono nowe pokłady talentu i "chce mi się".

widząc wykupione (po cenach najwyższych w lidze) ok. 80-90% karnetów, uważałbyś, że Twoje działania spotkały się z aprobatą, czy wymagają korekty?
Może właśnie tu jest problem !!! :o
Od wielu lat wszyscy gracze jak i sztab, podkreślają jak to super jest w Rzeszowie, jak to Klub wszystko zapewnia i jest cacy miód i malina, jak to Kibice dbają i dopingują.
Może właśnie to ciepełko wszystkich rozleniwia - jest po prostu za dobrze, za "gładko", za miło! Wszystko podstawione pod nos !!!
I dotyczy to zarówno zawodników, sztabu i zarządu Klubu - taki miły, cieplutki kurwidołek. Coś tam robisz, coś tam cie widać - czy stoisz czy leżysz i tak się należy :|

I boje się, że wyrwanie z tej cieplarnianej atmosferki może nastąpić tylko przez 3 czynniki:
1. Kibice postawią w końcu WETO - nie na zasadzie bezsensownego hejtu, tylko merytorycznie każdy zacznie mieć w d... Podpromie i siedzenie na meczach
2. Adam Góral przejrzy na oczy i tupnie nogą na zarząd Klubu i sposób jego zarządzania
3. Resovia powoli, ale będzie spadać  na dno tabeli i dopiero wtedy nastąpią punkty 1 i 2

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #101 dnia: Stycznia 12, 2018, 16:31:29 pm »
Wy tu o zwiększeniu zainteresowania piszecie, a tymczasem chodzi aby na czas przebudowy trochę frekwencja spadła.

Wszak widownia na czas przebudowy zostanie nieznacznie zmniejszona. Nie wierzycie? Czytajcie poniżej.

http://rzeszow.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/rozbudowa-rzeszowskiej-hali-widowiskowo-sportowej-na,4373303,gal,29186323,t,id,tm,zid.html

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #102 dnia: Stycznia 12, 2018, 16:44:52 pm »
Zapewne chodzi o trybuny które nie są objęte rezerwacją przez karnety. Z tego co wyczytałem w SIWZ w zamówieniu publicznym, to będą kotary zainstalowane, które będą odgradzały tą przestrzeń (rozbiórka podwieszeń itd nad dolnymi trybunami) na czas trwania meczów.
Dajmy na to że 18 stycznia powinien zostać wybrany wykonawca, więc od lutego mogą już zacząć się jakieś prace.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #103 dnia: Stycznia 12, 2018, 17:02:34 pm »
A Ty nadal będziesz obsikiwał, gdy się nie uda?

I Ty mając tak światłą idę, bedziesz się moim knajactwem/małostkowością sugerował/przejmował?


Czyli "Weźmy się i zrób"?

Jak kilka lat temu jako niezrzeszeni wpadliśmy na pomysł petycji - to ją zrobiliśmy.
Jak lata temu Andrzej wpadł na pomysł petycji - to ją zrobił.


Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #104 dnia: Stycznia 12, 2018, 17:42:06 pm »


Jak kilka lat temu jako niezrzeszeni wpadliśmy na pomysł petycji - to ją zrobiliśmy.
Jak lata temu Andrzej wpadł na pomysł petycji - to ją zrobił.
Że o "moich" dwóch oprawach (Alek, wszyscy) i jeszcze jednej dla Pita i Henia nie wspomnę

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #105 dnia: Stycznia 12, 2018, 18:12:36 pm »
O matko . Jastrzębie zwolniło trenera. Nowym będzie Fefe.

Dzieje się w lidze.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #106 dnia: Stycznia 12, 2018, 18:42:30 pm »
Represie od przekonywania Górala nie jestem ani ja, ani Ty, jest od tego prezes Górski. (...)
Stąd trzęsienie ziemi, to bynajmniej nie chodziło o osobę p. Górala, a o osobę prezesa Górskiego, bo jak wiesz jak ktoś inny ma inne zdanie to jest szansa na przekonanie tej drugiej osoby.
Czyli Góral ma zwolnić Górskiego po to, żeby ten nowy przekonał Górala do tego, do czego Góral nie chce się przekonać?
Trochę dziwny sposób postępowania.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #107 dnia: Stycznia 12, 2018, 18:46:09 pm »
Czyli Góral ma zwolnić Górskiego po to, żeby ten nowy przekonał Górala do tego, do czego Góral nie chce się przekonać?
Trochę dziwny sposób postępowania.
Chyba bardziej "przetrzymajmy lata chude. Jak do wszystkich dotrze, co nie zadziałało, to się będziemy cieszyć ze zmian na lepsze"

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #108 dnia: Stycznia 12, 2018, 19:05:33 pm »
To zależy, o jakim poziomie "zadziałania" mówimy. Jeśli mówimy o mistrzostwie trzeciorzędnej ligi (a w tej roli jest dziś polska liga; wkrótce będzie niżej), to niech se działa/nie działa co chce. Bawimy się wtedy w amatorkę wydającą pieniądze (raz większe, częściej - mniejsze).
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #109 dnia: Stycznia 12, 2018, 21:51:52 pm »
.."czy nie macie wrażenia, że ten syndrom dotyka wielu graczy którzy grali/grają w Rzeszowie...., nagle w innych klubach, potrafili odnaleźć w sobie lub w nich odnaleziono nowe pokłady talentu i "chce mi się". Ja nie mam takiego wrażenia, powiem więcej,  zawodnicy którzy grali w Resovii bardzo cenią sobie ten czas (mówię o zawodnikach, którym chciało się , ja z dwoma rozmawiałem tak szczerze). Uważam, że treningi w Resovii, szczególnie za czasów Zachorskiego dały im bazę, zostając w Resovii prezentowaliby ten sam poziom co w innych klubach, takich zawodników u nas też kilku było (Grozer, Schoeps, Penczew, itd). Nie jest tak, że w pierwszym roku po przyjściu do jakiegoś klubu zawodnik od razu gra lepiej (kwestia zaaklimatyzowania się w nowej drużynie), to jest okres trochę dłuższy. Tak się po prostu złożyło, że zawodnicy odchodzili od nas po roku i tak się wydawało, że to w nowym klubie wpływ na ich grę miał tylko nowy trener, a to właśnie baza wyniesiona z Rzeszowa była taką trampoliną do lepszej gry. Spytajcie fachowców od gier zespołowych. Oczywiście czasem tak jest, że klimat nie bardzo odpowiada jakiemuś zawodnikowi i dopiero w nowym klubie się odnajduje, ale akurat przykład Buszka jest nie bardzo trafiony, bo on w pierwszym sezonie w Zaksie nie grał tylko grzał ławę. Konarski miał u nas kontuzję, więc raczej nie mógł za bardzo się wykazać, w Zaksie grał już zdrowy, to chyba logiczne, że zdrowy zawodnik gra lepiej niż z kontuzją, tak mi się przynajmniej wydaje. Grałem w siatkówkę z chłopakiem, który dobrze zna Dawida i Konarski opowiadał mu o treningach w Rzeszowie i że miał dobre zdanie o warsztacie trenerskim Kowala. Nie pytałem czy lubił pracować z Andrzejem, ale fakt że docenił Kowala jako trenera, to dobrze o naszym trenerze świadczy.