Autor Wątek: Wyjazd na mecz Dafi Społem Kielce - Asseco Resovia (06.01.18, sobota godz.14:45)  (Przeczytany 21004 razy)

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Wyjazd na mecz Dafi Społem Kielce - Asseco Resovia (06.01.18, sobota godz.14:45)
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 07, 2018, 21:18:58 pm »
Masz rację jupi_1991 krytyka musi być merytoryczna, czy Ty taką zauważyłeś, bo ja nie. Nie trzeba daleko szukać, chociażby dwa najbliższe wpisy piokola i boćka, są to merytoryczne uwagi ?

Oczywiscie że mój post to merytoryczna uwaga (która była odpowiedzią na pytanie o najbliższą przyszłość AK), mój post pokazuje że ocena Andrzeja Kowala przez zarząd, a także zwolnienie go jest dość trudne, wręcz niemożliwe. AK może zawsze przed zarządem wybronić się 'zaniedbaniami' swojego poprzednika, brakiem okresu przygotowawczego i otrzymaniem gotowej drużyny w trakcie sezonu i jest to praktycznie nie do udowodnienia że tak nie jest i że poprzednik zrobiłby to lepiej, tym bardziej że poprzednika nie ma już w klubie, więc raczej nie będzie się w stanie obronić.

Mój post napewno jest bardzie merytorczyny i napewno nie sięga poziomu burku i nie jest tak wulgarny jak ten tutaj:
"weź koło i pii... się w czoło i przestań bredzić, albo przestań rozmawiać z wujkiem Jackiem"
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2018, 21:20:48 pm wysłana przez bociek »

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wyjazd na mecz Dafi Społem Kielce - Asseco Resovia (06.01.18, sobota godz.14:45)
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 07, 2018, 21:47:00 pm »
Zadałem Ci jupi bardzo proste pytanie, ale Ty z odpowiedzią na nie i tak masz problem i Ty chcesz ze mną dyskutować ?. Bociek, czy wpis Pablo, który ja tylko prawie skopiowałem jest równie merytoryczny jak Twoje wpisy?

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Wyjazd na mecz Dafi Społem Kielce - Asseco Resovia (06.01.18, sobota godz.14:45)
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 07, 2018, 21:53:29 pm »
Bociek, czy wpis Pablo, który ja tylko prawie skopiowałem jest równie merytoryczny jak Twoje wpisy?

Powiem szczerze że nigdy nie rozumiałem u dorosłych tego: 'a Maciek był pierwszy, on pierwszy mnie tak nazwał', to jest fajnie u 5 latków, którzy brzydkie zachowania tłumaczą tym że ktoś też tak pierwszy zrobił.
Tak wpis Pablo oceniam tak samo jak Twój.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wyjazd na mecz Dafi Społem Kielce - Asseco Resovia (06.01.18, sobota godz.14:45)
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 08, 2018, 19:49:46 pm »
Chyba nie zrozumiałeś pytania bociek, ale wcale mnie to nie dziwi ::)

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Wyjazd na mecz Dafi Społem Kielce - Asseco Resovia (06.01.18, sobota godz.14:45)
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 08, 2018, 21:16:47 pm »
Cytat: Majer
Chyba nie zrozumiałeś pytania bociek, ale wcale mnie to nie dziwi ::)

Cytat: Majer
ale Ty z odpowiedzią na nie i tak masz problem i Ty chcesz ze mną dyskutować ?

Cytat: Majer
czy Ty piszesz do rzeczy, czy od rzeczy, a w ogóle po co ja kontynuuję z Tobą rozmowę

Majer muszę Ci powiedzieć że coś z Andrzeja Kowala masz :D