Autor Wątek: Resovia-Zaksa  (Przeczytany 20377 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Resovia-Zaksa
« dnia: Stycznia 20, 2018, 21:44:53 pm »
Jutro najważniejszy mecz w sezonie, pokaże on ile pracy przed trenerem i zawodnikami Resovii. W jaskini lwa będzie bardzo ciężko, aczkolwiek w typerze postawiłem wynik 1:3, bo wierzę że właśnie jutro zaczynamy poważne granie.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Resovia-Zaksa
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 20, 2018, 22:35:37 pm »
Jutro najważniejszy mecz w sezonie, pokaże on ile pracy przed trenerem i zawodnikami Resovii. W jaskini lwa będzie bardzo ciężko, aczkolwiek w typerze postawiłem wynik 1:3, bo wierzę że właśnie jutro zaczynamy poważne granie.
Ważne, aby zespół wierzył w zwycięstwo. Szkoda by było przegrać mecz w szatni przed pierwszym gwizdkiem. Logika podpowiada, iż jutro czeka nas "siatkarski wpierdol" i godzina z prysznicem. Bo w ostatnim czasie nic nie przepowiadało, iż mamy szansę cokołowiek ugrać. Serce podpowiada, iż to jest ten czas aby pokazać niedowiarkom, iż drużyna jest coś warta. Mam nadzieję, iż powalczą. Wierzę w nich i dlatego jutro jadę do Kędzierzyna.

Ten mecz to nie jest zwykły mecz. To także ważny argument za kandydaturą Andrzeja Kowala na trenera kadry. Wygra będzie krok bliżej i zostanie w grze o tron selekcjonera, przegra to jego szansę spadną niemal do 0. Nikt nie postawi na trenera, który w nowym roku ma więcej porażek niż zwycięstw.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2018, 22:41:46 pm wysłana przez A :) »

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
Odp: Resovia-Zaksa
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 21, 2018, 09:52:38 am »
Zejdźmy na ziemię. Urwiemy seta - dobrze.
Jakimś cudem zajmiemy 3 plac - suuuuuuuuuukces.
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia-Zaksa
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 21, 2018, 11:31:51 am »
Timur, cuda się zdarzają, ale nader rzadko. Jeśli zajmiemy 3 miejsce, to tylko dzięki naszej ciężkiej pracy. Za Serniottiego pisali forumowicze, że sukcesem będzie 6 miejsce, a Ty piszesz o trzecim, czyżbyś cenił wyżej trenera Kowala ?.  :)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Resovia-Zaksa
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 21, 2018, 12:23:14 pm »
Za Serniottiego 6. miejsce po RZ byłoby sukcesem i za Kowala 6. miejsce po RZ będzie sukcesem. Potem się zobaczy, bo play-off to różne cuda. Najpierw awansujmy. Nie będzie to łatwe.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1412
Odp: Resovia-Zaksa
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 21, 2018, 12:27:18 pm »
Nie wymagam niczego, bo mi nie wypada. Proszę tylko o walkę i nie przegranie meczu w szatni. Jak ma to wyglądać tak jak w Bełchatowie, to szkoda czasu antenowego.

Co do dyskusji powyżej- miejsce w "6" będzie optymalne. Gra w półfinałach- sukces.
Brak awansu do "6"- Porażka przez duże "P".
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2018, 12:33:49 pm wysłana przez Dude »
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Resovia-Zaksa
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 21, 2018, 12:44:26 pm »
Meczu ze Skrą nie przegraliśmy w szatni. W każdym secie prowadziliśmy 4-5 punktami i to prowadzenie nie wynikało z błędów Skry - wynikało z naszej gry. Skra zbiła nas zagrywką. My w tym elemencie mieliśmy tylko Rossarda.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1412
Odp: Resovia-Zaksa
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 21, 2018, 12:55:33 pm »
Zagrywka Skry zrobiła swoje, to fakt. Ale szybkie zwieszenie głów po każdym razie czy przechodzącej, no to już nastawienie psychiczne się kłania. Stąd mój apel o wyjście z szatni z podniesionym czołem.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
Odp: Resovia-Zaksa
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 21, 2018, 13:05:23 pm »
Majer - biedakiem Asseco nie jest - ktoś ten skład skomponował.
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Resovia-Zaksa
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 21, 2018, 13:09:44 pm »
(...) biedakiem Asseco nie jest - ktoś ten skład skomponował.
Przestrzegałbym przed takim argumentem. Byłbym bardzo ostrożny w sięganiu do cudzej kieszeni. Jeszcze bardziej ostrożny byłbym w pretensjach do Asseco.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.