Poza parkietem > Kosmos

Resovia-Zaksa

(1/14) > >>

Majer:
Jutro najważniejszy mecz w sezonie, pokaże on ile pracy przed trenerem i zawodnikami Resovii. W jaskini lwa będzie bardzo ciężko, aczkolwiek w typerze postawiłem wynik 1:3, bo wierzę że właśnie jutro zaczynamy poważne granie.

A :):

--- Cytat: Majer w Stycznia 20, 2018, 21:44:53 pm ---Jutro najważniejszy mecz w sezonie, pokaże on ile pracy przed trenerem i zawodnikami Resovii. W jaskini lwa będzie bardzo ciężko, aczkolwiek w typerze postawiłem wynik 1:3, bo wierzę że właśnie jutro zaczynamy poważne granie.

--- Koniec cytatu ---
Ważne, aby zespół wierzył w zwycięstwo. Szkoda by było przegrać mecz w szatni przed pierwszym gwizdkiem. Logika podpowiada, iż jutro czeka nas "siatkarski wpierdol" i godzina z prysznicem. Bo w ostatnim czasie nic nie przepowiadało, iż mamy szansę cokołowiek ugrać. Serce podpowiada, iż to jest ten czas aby pokazać niedowiarkom, iż drużyna jest coś warta. Mam nadzieję, iż powalczą. Wierzę w nich i dlatego jutro jadę do Kędzierzyna.

Ten mecz to nie jest zwykły mecz. To także ważny argument za kandydaturą Andrzeja Kowala na trenera kadry. Wygra będzie krok bliżej i zostanie w grze o tron selekcjonera, przegra to jego szansę spadną niemal do 0. Nikt nie postawi na trenera, który w nowym roku ma więcej porażek niż zwycięstw.

Timur:
Zejdźmy na ziemię. Urwiemy seta - dobrze.
Jakimś cudem zajmiemy 3 plac - suuuuuuuuuukces.

Majer:
Timur, cuda się zdarzają, ale nader rzadko. Jeśli zajmiemy 3 miejsce, to tylko dzięki naszej ciężkiej pracy. Za Serniottiego pisali forumowicze, że sukcesem będzie 6 miejsce, a Ty piszesz o trzecim, czyżbyś cenił wyżej trenera Kowala ?.  :)

repres1:
Za Serniottiego 6. miejsce po RZ byłoby sukcesem i za Kowala 6. miejsce po RZ będzie sukcesem. Potem się zobaczy, bo play-off to różne cuda. Najpierw awansujmy. Nie będzie to łatwe.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej