Autor Wątek: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów 04.02.2018r. g. 14:45  (Przeczytany 19315 razy)

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów 04.02.2018r. g. 14:45
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 04, 2018, 22:27:44 pm »
Statystyki ligowe biorące pod uwagę atak, zagrywkę i blok są bezwzględne - wśród pierwszych 8 zespołów gorszego atakującego ma tylko Onico. Smutne to :(

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów 04.02.2018r. g. 14:45
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 04, 2018, 22:55:38 pm »
Statystyki potwierdzają to co każdy widzi - Jarosz jest zdecydowanie najgorszym ogniwem wyjściowego zestawienia a jego gra po 20 punkcie zmienia się wręcz w ślepe walenie w blok i przebijanie piłki flotem na serwisie ze strachu aby po raz kolejny nie przylać w siatę. Jak serwuje się po 22gim punkcie pokazał nam dziś Penchev - porównując zagrywki Jarosza i Dryji po 22gim punkcie w secie śmiało możemy mówić o przepaści w wyszkoleniu zawodników w tym elemencie i delikatnie mówiąc słabszej konstrukcji psychicznej. W ostatnim secie Dryja wręcz w końcówce był zadowolony, że przebił tylko piłkę na drugą stronę serwując, aż się uśmiechnął z ulgą co skończyło się oczywiście soczystym atakiem w nasze pole.
Jaka jest sytuacja z Jaroszem jeśli chodzi o jego kontrakt na przyszły rok?
Zaś Olek Śliwka zasługuje dziś na wielkie pochwały .. rozwija się nam chłopak i widać, że daje całe serce drużynie.
Jak z kontraktami Tibo i Olka? kończą się czy są również na przyszłe sezony?
Pytam gdyż inne drużyny już zaczęły przedłużać umowy a u nas taka sytuacja miała miejsce tylko w przypadku kontraktu Lemańskiego.

i zgoda ... na Podpromie powróciły emocje, które drzemią w rzeszowskiej publiczności, nie zniknęły, zostały tylko przytłumione ... mam nadzieję, że wrócą na stałe, ale do tego trzeba dobrej gry a tą prezentują tylko dobrzy zawodnicy.
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2018, 22:57:37 pm wysłana przez Tim »

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów 04.02.2018r. g. 14:45
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 04, 2018, 23:40:13 pm »
Jaka jest sytuacja z Jaroszem jeśli chodzi o jego kontrakt na przyszły rok?
Zaś Olek Śliwka zasługuje dziś na wielkie pochwały .. rozwija się nam chłopak i widać, że daje całe serce drużynie.
Jak z kontraktami Tibo i Olka? kończą się czy są również na przyszłe sezony?
Pytam gdyż inne drużyny już zaczęły przedłużać umowy a u nas taka sytuacja miała miejsce tylko w przypadku kontraktu Lemańskiego.


Zarówno Jarosz, jak i Jochen mają kontrakty na przyszły sezon.
Niestety Tibo i Olkowi kończą się umowy.
Jak dla mnie priorytetem dla sztabu i zarządu powinno być zatrzymanie ich obu + dokoptowanie kogoś za Elvisa.
Prawdziwy ból głowy mamy na ataku i rozegraniu. Nie pamiętam do kiedy umowę ma Tichy. Strasznie lubię tych chłopaków, ale niestety w tych miejscach bardzo nas boli. No cóż, Resovia zawsze była niezła w wypożyczaniu zawodników 😀 ale o tym po zakończeniu sezonu.... Nie rozmawiamy o personaliach przed jego finałem, pod drugie nie wiemy jak on się zakończy.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów 04.02.2018r. g. 14:45
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 04, 2018, 23:46:38 pm »
Statystyki ligowe biorące pod uwagę atak, zagrywkę i blok są bezwzględne - wśród pierwszych 8 zespołów gorszego atakującego ma tylko Onico. Smutne to :(

Rozgrywającego(cych) mamy za to najgorszych z tej 8, przyjęcie pewnie też.
W końcu.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów 04.02.2018r. g. 14:45
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 05, 2018, 06:09:08 am »
Rozgrywającego(cych) mamy za to najgorszych z tej 8, przyjęcie pewnie też.
I pomimo to, mieliśmy szansę na wygranie do 0.

Sami ten mecz przegraliśmy. Pretensje możemy mieć do siebie. Żal niewykorzystanej szansy, bo była szansa na cudowny wieczór. Oprawa, atmosfera i prezent od Leżajska super. Tylko wynik nie taki jak powinien.

Greg

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 214
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów 04.02.2018r. g. 14:45
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 05, 2018, 09:58:54 am »
Dla mnie ewidentnie przegraliśmy przez Pan Dryję.
dostaje pewne piłki do skończenia to, albo nie trafi dokładnie w piłkę i ją podbiją a jak trafi to już nie trafi w pomarańczowe, do tego dochodzi przelatujący blok tylko po to żeby obić paluchy.
Już nie wspomnę o Johenie zastanawiam się co on jeszcze robi w drużynie ze skutecznością 0 procent. Kuba także fatalny mecz, aż żal było patrzeć na atakującego który ma być człowiekiem od zadań specjalnych a był najsłabszym ogniwem. Blok walił w ciemno na lewe skrzydło.

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów 04.02.2018r. g. 14:45
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 05, 2018, 13:48:56 pm »
Dla mnie spore rozczarowanie, po tak dobrym meczu w LM gdzie Skra gładko poradziła sobie z Dynamo Moskwa liczyłem na szybkie 0-3. To nie Resovia zdobyła ten jeden pkt tylko Skra go straciła grając znacznie poniżej swoich możliwości. Wstyd Panie Piazza za tak złe przygotowanie zespołu do tego meczu i nie tylko ...  ;D
Prezes-Ignaczak

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów 04.02.2018r. g. 14:45
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 05, 2018, 14:07:16 pm »
Dla mnie spore rozczarowanie, po tak dobrym meczu w LM gdzie Skra gładko poradziła sobie z Dynamo Moskwa liczyłem na szybkie 0-3. To nie Resovia zdobyła ten jeden pkt tylko Skra go straciła grając znacznie poniżej swoich możliwości. Wstyd Panie Piazza za tak złe przygotowanie zespołu do tego meczu i nie tylko ...  ;D

Cóż, mówią że nienawiść ludziom zabiera zdrowy rozsądek. Niestety, ale to prawda  :( .   
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2018, 14:09:45 pm wysłana przez Slawko »

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów 04.02.2018r. g. 14:45
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 05, 2018, 14:20:04 pm »
Cytuj
Dla mnie spore rozczarowanie, po tak dobrym meczu w LM gdzie Skra gładko poradziła sobie z Dynamo Moskwa liczyłem na szybkie 0-3. To nie Resovia zdobyła ten jeden pkt tylko Skra go straciła grając znacznie poniżej swoich możliwości. Wstyd Panie Piazza za tak złe przygotowanie zespołu do tego meczu i nie tylko ...
 
Forum Kibiców Resovii zaczyna być Forum sympatyków SKRY? Oto dowód, powyżej cytat mediolan8

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów 04.02.2018r. g. 14:45
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 05, 2018, 15:03:03 pm »
"Przez Dryję", "przez Jarosza", "przez Schoepsa", "przez Masłowskiego", "przez Tichacka", "przez Ruska", (oczywiście) "przez Kowala",...
Nie przegraliśmy przez kogokolwiek. Po prostu przegraliśmy po dobrym meczu. Z naszej strony był to lepszy mecz niż można było się spodziewać. Może niepotrzebnie uogólniam - niż ja się spodziewałem. Nawet po meczu w Kędzierzynie. Mecz w Kędzierzynie mógł się udać. Wczorajsza gra potwierdza to, co działo się w meczu z Zaksą.
A że Skra ma zawodników, którzy dobrze zagrywają, a my w tym elemencie jesteśmy słabi... Nic nowego.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.