Autor Wątek: Warta Aluron Zawiercie - Asseco Resovia 10.02.2018  (Przeczytany 5447 razy)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Warta Aluron Zawiercie - Asseco Resovia 10.02.2018
« dnia: Lutego 10, 2018, 17:15:07 pm »
Szybkie 3:0 MVP tradycyjnie Olek
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2018, 09:51:26 am wysłana przez pedzelito »

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Zawiercie : Resovia
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 10, 2018, 20:01:56 pm »
Troche więcej pograne środkiem i od razu skrzydłowym lżej.
To jest ten moment sezonu gdzie powinniśmy czytać informacje o 3letnim kontrakcie Śliwki.
« Ostatnia zmiana: Lutego 10, 2018, 22:48:47 pm wysłana przez kael »
W końcu.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Zawiercie : Resowia
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 10, 2018, 22:43:01 pm »
Mecz wszyscy widzieli, więc nie będę go opisywał.
W Zawierciu kibicują bardzi fajni, sympatyczni ludzie.
Jeżdżę już parę lat (choć bardzo daleko mi do rekordzistów), ale był to jeden z najlepszych, najsympatyczniejszych wyjazdów, zakończonych wspaniałą chwilą: w drodze powrotnej mieliśmy zaszczyt dotrzeć na uroczystość 70. urodzin Jana Sucha i złożyć Wielce Szanownemu Jubilatowi życzenia. Wzruszające i dla nas, i dla Jubilata.
Szanowny Jubilacie, na 100. urodziny też przyjedziemy.  ;D
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Zawiercie : Resovia
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 11, 2018, 00:02:59 am »
Mecz całkowicie pod naszą kontrolą, wygrany to i wpisów mało  ;). Leszek mnie uprzedził, ale ja również miałem ten zaszczyt, aby podziękować Janowi za to co zrobił dla Resovii. Drogi Jubilacie sto lat i wiele szczęścia. Pan Janek bardzo się wzruszył, co i mi się udzieliło, nie mówiąc o jego córce. Leszek mam nadzieję, że na 100 urodziny nie będziemy musieli jechać, a po prostu "wparujemu" do niego do domu  :)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Zawiercie : Resovia
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 11, 2018, 12:13:28 pm »
Świetny komentarz meczu w wykonaniu Magiery i Ignaczaka - życzliwy dla obu zespołów, podkreślający dobre strony meczu, bez zrzędzenia, bez zniechęcania do oglądania meczów +L. O to chodzi! Brawo!
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

LideRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 383
Odp: Zawiercie : Resowia
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 11, 2018, 12:19:35 pm »
Mecz wszyscy widzieli, więc nie będę go opisywał.
W Zawierciu kibicują bardzi fajni, sympatyczni ludzie.
Jeżdżę już parę lat (choć bardzo daleko mi do rekordzistów), ale był to jeden z najlepszych, najsympatyczniejszych wyjazdów, zakończonych wspaniałą chwilą: w drodze powrotnej mieliśmy zaszczyt dotrzeć na uroczystość 70. urodzin Jana Sucha i złożyć Wielce Szanownemu Jubilatowi życzenia. Wzruszające i dla nas, i dla Jubilata.
Szanowny Jubilacie, na 100. urodziny też przyjedziemy.  ;D
Dziękujemy za przybycie. :) Ale Hymn w Waszym wykonaniu - bajka.. i bębny Wasze też robią bardzo dobrą robotę.  8) a jako, że jestem kibicem obu drużyn to mecz oglądało się bardzo przyjemnie.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Zawiercie : Resovia
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 11, 2018, 13:00:53 pm »
Świetny komentarz meczu w wykonaniu Magiery i Ignaczaka - życzliwy dla obu zespołów, podkreślający dobre strony meczu, bez zrzędzenia, bez zniechęcania do oglądania meczów +L. O to chodzi! Brawo!
Tylko rzadko  "Resovia" Igle przechodzi przez gardło

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Zawiercie : Resovia
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 11, 2018, 20:46:46 pm »
Bo Krzysiu chyba nie jest zbyt sentymentalny. I nie ma co mieć do niego o to pretensji. Staje się obiektywnym, niezłym komentatorem. Ma swój urok. Z grupy ekspertów to właśnie Irka Mazura i Igły słucha mi się najfajniej.
Osobna sprawa to komentatorzy "nieeksperci". Tu bardzo wysoko oceniam Magierę. Słuchając Marka człowiek oszczędza sobie frustracji. Swędrowski wydaje mi się taki trochę "wymuszony", a Magiera zawsze znajdzie w meczu jakiś urok i życzliwość. Pewnie też ma swoje sympatie i antypatie, ale potrafi je głęboko schować i sprawić, że nawet mecz z udziałem słabszych zespołów nie jest dołujący.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Warta Aluron Zawiercie - Asseco Resovia 10.02.2018
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 12, 2018, 12:00:54 pm »
3 punkty mamy i na Jastrzębie czekamy  :D
Gra nie wygląda źle ....oby ....tak dalej.....bo każdy mecz waży  ;) a ten najbliższy bardzo ważny .... damy RRade  ;D