Poza parkietem > Kosmos

Warta Aluron Zawiercie - Asseco Resovia 10.02.2018

(1/2) > >>

reeman:
Szybkie 3:0 MVP tradycyjnie Olek

kael:
Troche więcej pograne środkiem i od razu skrzydłowym lżej.
To jest ten moment sezonu gdzie powinniśmy czytać informacje o 3letnim kontrakcie Śliwki.

repres1:
Mecz wszyscy widzieli, więc nie będę go opisywał.
W Zawierciu kibicują bardzi fajni, sympatyczni ludzie.
Jeżdżę już parę lat (choć bardzo daleko mi do rekordzistów), ale był to jeden z najlepszych, najsympatyczniejszych wyjazdów, zakończonych wspaniałą chwilą: w drodze powrotnej mieliśmy zaszczyt dotrzeć na uroczystość 70. urodzin Jana Sucha i złożyć Wielce Szanownemu Jubilatowi życzenia. Wzruszające i dla nas, i dla Jubilata.
Szanowny Jubilacie, na 100. urodziny też przyjedziemy.  ;D

Majer:
Mecz całkowicie pod naszą kontrolą, wygrany to i wpisów mało  ;). Leszek mnie uprzedził, ale ja również miałem ten zaszczyt, aby podziękować Janowi za to co zrobił dla Resovii. Drogi Jubilacie sto lat i wiele szczęścia. Pan Janek bardzo się wzruszył, co i mi się udzieliło, nie mówiąc o jego córce. Leszek mam nadzieję, że na 100 urodziny nie będziemy musieli jechać, a po prostu "wparujemu" do niego do domu  :)

repres1:
Świetny komentarz meczu w wykonaniu Magiery i Ignaczaka - życzliwy dla obu zespołów, podkreślający dobre strony meczu, bez zrzędzenia, bez zniechęcania do oglądania meczów +L. O to chodzi! Brawo!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej