Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 18.02.18  (Przeczytany 20821 razy)

Unge

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 18.02.18
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 23, 2018, 13:09:58 pm »
A co ten Kowal zrobił takiego złego?
Nic. Osobiście nic do niego nie mam, bo co mam mieć. Nawet dobrze mi doradził, żebym nie przychodził na mecze jak mi coś nie pasuje. No i odwodnienie mi już nie grozi...  ;D ;D ;D A tak szczerze to pytanie bardzo spłyca mój komentarz, bo od Kowala w tej sytuacji nie wszystko zależało. Poza tym Repres skoro jesteś jego przyjaciele siatkarskim to chyba wiesz jak to było. :)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 18.02.18
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 23, 2018, 14:56:24 pm »
Właśnie dlatego, że wiem jak było, pytam: co takiego złego zrobił Kowal?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 18.02.18
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 23, 2018, 15:49:54 pm »
Właśnie dlatego, że wiem jak było, pytam: co takiego złego zrobił Kowal?
Ja odpowiem  :), przyjął niemoralną propozycję, piastował stanowisko z którego oceniał wówczas obecnego trenera i nie wypadało przejść bezpośrednio na trenerskie. To tylko te ostatnie z brzegu jego "grzeszki"  ;) Na marginesie, zamiast obejmować stanowisko dyrektora w Asseco, mógł iść spróbować swoich sił w innym klubie gdzie zarząd nie jest mu tak przychylny, ale po co...
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2018, 15:52:05 pm wysłana przez mediolan8 »
Prezes-Ignaczak

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 18.02.18
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 23, 2018, 17:02:43 pm »
Rozumiem, ze trenerzy powinni przyjmować propozycję pracy jedynie w tych klubach, w których zarząd jest im nieprzychylny.  Ciekawe.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

bartolini007

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 348
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 18.02.18
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 23, 2018, 17:24:33 pm »
Biznes to biznes - po co nam oceniać coś co od nas nie zależy? zamiast przyjść i kibicować to jakieś filozofie tutaj. Jeśli teraz mówicie, zły Kowal - nie chwalcie jeśli będą medale. Kibice sukcesu - proste. A i odnośnie oceniania trenerów w tym roku - za Andrzeja gramy lepiej.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 18.02.18
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 23, 2018, 19:34:00 pm »
Mówcie sobie co chcecie, ale jest wielu takich co o stylu przy zmianie trenera nie zapomnieli... I choć Mediolan wypowiada się faktycznie w trochę "obsesyjny" sposób to ja go nawet rozumiem. Rozumiem, bo nie mam w zwyczaju iść do celu po trupach, a wynik nie przysłania mi idei, dla której chodzę na mecze. Dla działaczy i wielu zawodników siatkówka to biznes, a dla mnie to coś więcej. Podchodzę do tego ambicjonalnie i dalej nie mogę uwierzyć, że większość po takiej burzy nie czuje niesmaku, a mowa tutaj o naszej drużynie - Resovii... Być może jestem pamiętliwy, ale jak widzę Pana Prezesa i Trenera Kowala zbijającego piąteczki po meczu... Haha no nie wiem jak to skomentować. :) Hipokryzja? Na dodatek w tej sytuacji nikt nie jest w stanie obiektywnie ocenić pracy Serniottiego i Kowala, bo kto wie jaki wkład w obecną dyspozycję drużyny ma Roberto? Ktoś się podejmie oceny? Proszę bardzo...  Czekam. Jeśli nie to proponuje zakończyć puste komentarze pomeczowe "brawo Trener Kowal", bo widzę, że nie tylko Mediolan ma obsesję. Na koniec pragnę wspomnieć, że wielu, którym nie pasuje to co się stało w siatkarskiej korporacji z Rzeszowa już niewiele tutaj biesiaduje... Przypadek? Nie sądzę. Pomeczowa piąteczka tego nie zrekompensuje.

Czułem, że pojawi się w końcu podobny komentarz. Ja to widzę tak:
Osiągniemy dobry rezultat na koniec sezonu to będą komentarze: ,,Ciężko ocenić pracę trenera ponieważ nie wiadomo jaki wkład ma w ten sukces Serniotti''
Osiągniemy słaby rezultat na koniec sezonu : ,,Wina Kowala i koniec kropka. Nic go nie usprawiedliwia''
Przykro mi ale nie uchronisz się od ,,pustych'' komentarzy typu ,,brawo trener Kowal'' bo inni też nie uchronią się przed komentarzami typu ,,Kowal to całe zło Resovii''
Pozdrawiam

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 18.02.18
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 23, 2018, 19:55:58 pm »
Jeszcze bardziej "żółtodziobem" wśród trenerów był niejaki Stefan Antiga (o Wagnerze nie wspomnę, bo to prehistoria), gdy obejmował reprezentację Polski. Teraz swoje "żółtodzóbstwo" (debiut klubowy) uprawia w Onico. I w jednym, i w drugim przypadku Stefan korzysta na nepotyzmie. Dobrze to czy źle?

Powiedzmy sobie szczerze że kwestia Antigi nie jest aż tak jednowymiarowa jak ja chcesz przedstawić, bo przecież ów Antiga obejmując naszą kadrę miał obok siebie dwukrotnego srebrnego medalistę Mistrzostw Europy, czy brązowego medalistę Mistrzostw Świata, człowieka który selekcjonerem był grubo ponad 10 lat, a nie kogoś kto tak jak on pierwszy raz zaczynał z trenerką. Myślę że obaj działali na w miarę równych zasadach.

Co do korzystania na nepotyzmie to chyba lepiej mieć Zatora niż Juniora :)