Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 18.02.18  (Przeczytany 20808 razy)

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 18.02.18
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 21, 2018, 14:57:50 pm »
Jak ktoś ma alergię na coś, to to coś odstawia  8)
Ja mam alergię na selera, to nie jem selera  :o

Problem się pojawia wtedy jak alergia dotyczy nie produktu spożywczego, który można wyeliminować z diety lecz przykładowo: kurzu, roztoczy czy wszelakich pyłków, a tych czynników niestety nie da się całkowicie wyeliminować w codziennym życiu  ;)
Prezes-Ignaczak

B54

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 18.02.18
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 21, 2018, 16:44:09 pm »
Problem się pojawia wtedy jak alergia dotyczy nie produktu spożywczego, który można wyeliminować z diety lecz przykładowo: kurzu, roztoczy czy wszelakich pyłków, a tych czynników niestety nie da się całkowicie wyeliminować w codziennym życiu  ;)
To jest faktycznie problem, ale może to nie alergia a obsesja (oczywiście w znaczeniu potocznym).

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 18.02.18
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 21, 2018, 17:56:00 pm »
To jest faktycznie problem, ale może to nie alergia a obsesja (oczywiście w znaczeniu potocznym).

Nie obsesja tylko konsekwencja w działaniu. Ja się po prostu nie godzę na trenera który stanowisko objął dzięki nepotyzmowi w szerokim tego słowa znaczeniu, będąc żółtodziobem wśród trenerów. Nie będę w takich jasełkach uczestniczył, to przedstawienie nie dla mnie. Wrócę dopiero do czynnego udziału w meczach jak się coś kiedyś zmieni  8)
Prezes-Ignaczak

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 18.02.18
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 21, 2018, 18:58:52 pm »
Jeszcze bardziej "żółtodziobem" wśród trenerów był niejaki Stefan Antiga (o Wagnerze nie wspomnę, bo to prehistoria), gdy obejmował reprezentację Polski. Teraz swoje "żółtodzóbstwo" (debiut klubowy) uprawia w Onico. I w jednym, i w drugim przypadku Stefan korzysta na nepotyzmie. Dobrze to czy źle?
Kolego Mediolan, żenujące wywody.
Nie rozumiem nieustannej deklaracji "nieuczestniczenia w meczu". Już to deklarowałeś i nie ma sensu tego powtarzać. Cały świat został o tym poinformowany. Przyjąłem Twoją deklarację z olbrzymim smutkiem, ale wobec jej stanowczości czuję się bezsilny i muszę się z nią pogodzić. Pewnie z równie wielkim żalem godzą się z nią także pozostali, nieliczni już kibice Resovii.
No cóż, dopóki Resovia nie zatrudni Kurka, nie pozostanę samotny. Będzie koło mnie Majer i będziemy se kibicować we dwóch.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

B54

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 18.02.18
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 21, 2018, 19:15:32 pm »
A ja usiądę w swoim sektorze i gdy Wy zawołacie: Kto wygra mecz - to odkrzyknę z naprzeciwka: Sovia  :)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1407
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 18.02.18
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 22, 2018, 18:00:29 pm »
Przede wszystkim chciałem pogratulować całej drużynie dobrego meczu. Na tle Jastrzębskiego wypadli jak bardziej zgrany i popełniający mniej błędów, zespół. Dość powiedzieć, że w ekipie gości Kampa był drugim najlepiej punktującym zawodnikiem, ale prawdziwego kilera na zagrywce miała Asseco Resovia  8). Tibo król! Przedłużenie kontraktu bardzo dobrze na niego podziałało.
Co do sytuacji Jarosz - Fefe, no cóż, wypada tylko zacytować Stonogę i zakończyć temat, który na szczęście zniknął niemal tak szybko jak się pojawił.

Jednocześnie - brawo Andrzej Kowal. Ta obecna Asseco Resovia jest naprawdę nieźle poukładana, fajerwerków nie ma, natomiast pewną myśl widać.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 18.02.18
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 22, 2018, 21:23:44 pm »
Leszek muszę Cię uspokoić, nawet gdy Asseco Resovia zatrudni Kurka, on już będzie innym człowiekiem, innym zawodnikiem. Myślę że zrozumiał już swój błąd, wypowiadając się o kibicach i klubie w którym przyszło mu potem zagrać. Nie jestem pamiętliwy, więc cezurą mojego kibicowania/niekibicowania nie będzie moment zatrudnienia Bartosza w naszym klubie. 

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 18.02.18
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 22, 2018, 22:00:06 pm »
Nie martw się Paweł - nie zatrudnimy Kurka. A szkoda. Widziałem mecz pucharowy w jego wykonaniu i było to całkiem, całkiem. Może spotkamy się z Kurkiem w finale? Ale do tego jeszcze bardzo daleka droga.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Unge

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 18.02.18
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 23, 2018, 12:53:22 pm »
Mówcie sobie co chcecie, ale jest wielu takich co o stylu przy zmianie trenera nie zapomnieli... I choć Mediolan wypowiada się faktycznie w trochę "obsesyjny" sposób to ja go nawet rozumiem. Rozumiem, bo nie mam w zwyczaju iść do celu po trupach, a wynik nie przysłania mi idei, dla której chodzę na mecze. Dla działaczy i wielu zawodników siatkówka to biznes, a dla mnie to coś więcej. Podchodzę do tego ambicjonalnie i dalej nie mogę uwierzyć, że większość po takiej burzy nie czuje niesmaku, a mowa tutaj o naszej drużynie - Resovii... Być może jestem pamiętliwy, ale jak widzę Pana Prezesa i Trenera Kowala zbijającego piąteczki po meczu... Haha no nie wiem jak to skomentować. :) Hipokryzja? Na dodatek w tej sytuacji nikt nie jest w stanie obiektywnie ocenić pracy Serniottiego i Kowala, bo kto wie jaki wkład w obecną dyspozycję drużyny ma Roberto? Ktoś się podejmie oceny? Proszę bardzo...  Czekam. Jeśli nie to proponuje zakończyć puste komentarze pomeczowe "brawo Trener Kowal", bo widzę, że nie tylko Mediolan ma obsesję. Na koniec pragnę wspomnieć, że wielu, którym nie pasuje to co się stało w siatkarskiej korporacji z Rzeszowa już niewiele tutaj biesiaduje... Przypadek? Nie sądzę. Pomeczowa piąteczka tego nie zrekompensuje.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 18.02.18
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 23, 2018, 12:59:47 pm »
A co ten Kowal zrobił takiego złego?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.