Autor Wątek: Półfinał pucharu CEV: Biełogorie Biełgorod - Asseco Resovia  (Przeczytany 53866 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Półfinał pucharu CEV: Biełogorie Biełgorod - Asseco Resovia
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 13, 2018, 18:17:48 pm »
Odbyliśmy mecz w Biełgorodzie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1399
Odp: Półfinał pucharu CEV: Biełogorie Biełgorod - Asseco Resovia
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 13, 2018, 18:24:37 pm »
Jak wyżej. Mecz się odbył. Nie wiem co boli bardziej- powrót do stylu i wyniku z Civitanovą z zeszłego sezonu, czy to, że z Muserskim na przyjęciu Rosjanie wygrali ten mecz z uśmiechem na ustach :(.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Półfinał pucharu CEV: Biełogorie Biełgorod - Asseco Resovia
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 13, 2018, 18:48:18 pm »
Ja zarezerwowałem bilety przed dzisiejszym meczem (oczywiście jest jakiś błąd i nie mogę wydrukować) bo akurat we wtorek mogę i chyba będzie to moje ostatnie spotkanie na Podpromiu w tym sezonie bo z czasem krucho.  Co do następnego sezonu to się mocno zastanowię czy kupować karnety...miłość jest ślepa, kibic faktycznie logicznie myśli rzadko ale nie wiem czy nie trzeba będzie się otrząsnąć  ;)

Pojawia się pytanie już nie o to co klub zrobi żeby przyciągnąć ludzi do siebie tylko co klub zrobi,żeby stali karnetowicze z nim zostali.

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: Półfinał pucharu CEV: Biełogorie Biełgorod - Asseco Resovia
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 13, 2018, 22:07:21 pm »
70 minut, 3:0 (25:19, 25:18, 25:17) na tablicy wyników i 12:0 w blokach  -- chapeau bas  ;D .

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Półfinał pucharu CEV: Biełogorie Biełgorod - Asseco Resovia
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 13, 2018, 22:08:00 pm »
Nie oglądałem meczu, ale proszę opiszcie mi czy wyrafinowana taktyka serwowania flotem jaką trener Ogonowski zapowiadał w jednym z wywiadów przed meczem nie zdała egzaminu? ponoć rosjanie słabo przyjmują jak mówił, a flota to już wyjątkowo udaje im się odbić w punkt.
Jak było w tym elemencie - z góry dziękuje.

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Półfinał pucharu CEV: Biełogorie Biełgorod - Asseco Resovia
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 14, 2018, 09:44:00 am »

Ja się w tym wszystkim pogubiłem. Nie wiem co to jest za Resovia. Minęło pół roku i dalej jestem w tym wszystkim zdezorientowany. Widziałem wspaniałe mecze jak ten w Kędzierzynie czy u nas z Jastrzębiem czy Lubinem. Ale widziałem też mecze gdzie zagraliśmy straszną bryndzę. I dalej nie wiem co my gramy. Gorzej, iż zespół pewnie też nie wie.


Myślę, że odpowiedź na to pytanie jest dość prosta. Gramy tak, jaki mamy obecnie potencjał. Każda słabsza drużyna może wygrać z teoretycznie lepszym przeciwnikiem, ale pod warunkiem, że większość zawodników zagra na swoim optymalnym poziomie. Jeśli ilość grających na dobrym poziomie w danym dniu się zmniejsza, to na zwycięstwo nie ma szans. I dokładnie tak jest z Resovią w tym sezonie.
W drużynach mocnych kadrowo, nawet jak mają słabszy dzień, to znajdzie się jeden, dwóch zawodników, którzy swoimi indywidualnymi umiejętnościami przechylą szalę. Dobrym przykładem są nasze mecze ze Skrą w tym roku. Nawet gdy na siatce byliśmy lepsi, a Skra grała słabo, wypracowywaliśmy sobie przewagę kilku punktów, to znalazł się Lisinac, Bednorz czu Penczew, którzy rozstrzelali nas zagrywką. I mecz był w plecy, a my opowiadaliśmy sobie banialuki, że styl był niezły, więc to dobry prognostyk na dalszą część sezonu.

Przez ostatnie lata, mieliśmy zawsze zawodników, którzy gdy nie szło, potrafili nam wyciągać mecze. Nawet wtedy, gdy graliśmy tak słabo, że na grę Resovii nie dało się patrzeć. Grozer, Bartman, Schoeps (w formie sprzed lat), Kurek, Ivovic, Perrin. Teraz mamy tylko Tibo, który (niestety tylko czasem) miewa dzień konia w polu zagrywki, chimerycznych Kubę i Olka, środek nam się całkiem rozleciał.
Meczy, w których wszyscy zagrają dobrze, można zagrać kilka, max kilkanaście w sezonie. I te mecze wygraliśmy. Na resztę, gdy zawsze ktoś będzie miał słabszy dzień, potrzeba indywidulaności. Atakującego, który rozbije podwójny, nawet potrójny blok. Rozgrywającego, który nie będzie czytany jak książka. Drugiego skrzydłowego, który trafi zagrywką, gdy pierwszemu nie siedzi. My takich graczy w tym sezonie nie mamy.
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2018, 09:46:27 am wysłana przez gregy69 »

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2018, 13:06:15 pm wysłana przez Timur »
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Półfinał pucharu CEV: Biełogorie Biełgorod - Asseco Resovia
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 16, 2018, 13:30:01 pm »
https://www.laola1.tv/en-int/livestream/2018-03-16-kuzbass-kemerovo-belogorie-belgorod-len
Tak się leje niedźwiedzia ...

No to się Dżordż nagrał w Biełgorodzie. Całe 2 mecze  :)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Półfinał pucharu CEV: Biełogorie Biełgorod - Asseco Resovia
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 16, 2018, 14:54:36 pm »
Trochę więcej. Widziałem go w meczu rundy zasadniczej, więc co najmniej 3.  :)
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Półfinał pucharu CEV: Biełogorie Biełgorod - Asseco Resovia
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 16, 2018, 20:26:12 pm »
Mecze pucharu oglądam w TV dlatego że uważam że klub szanujący własnych kibiców  i mający ambicję grania zawsze w LM każdy inny puchar powinien traktować jako "gratis" dla karnetowiczów a resztę biletów rozdzielić 50% do sprzedaży a 50 % młodzieży szkolej "za darmochę" .Pusta hala na meczach pucharu to porażka wizerunkowa klubu a słuchanie w Polsacie naszego byłego gracza jak odpowiada na pytanie o frekwencję "że kibice jeszcze dojdą" żal słuchać.