Autor Wątek: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów  (Przeczytany 55675 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #110 dnia: Marca 26, 2018, 19:15:11 pm »
Darku  widzę, że lubisz fantastykę  ;) :D
Będzie medal, to kolejka do przepraszania drużyny będzie o wiele dluzsza :) póki piłka w grze to wszystko możliwe. Chyba że WAWA przegra w Olsztynie, a my dostaniemy od Katowic to wtedy nie.

Mało tego. Ja ciągle uważam, iż Kowal to dobry trener. Zawsze po takim meczu zastanawiam się, co ja bym zrobił inaczej. I nie za dużo tego jest. Ba, nawet nie wiem na co Resovię stać. W Rzeszowie grają pięknie a na wyjazdach padaka. I tu nawet nie za bardzo wiadomo dlaczego tak jest. Jedyne co mi przychodzi do głowy to gra na trzech przyjmujących. Tibo na ataku, Śliwka i Depowski na przyjęciu, Tichy na rozegraniu. Nic więcej nie wymyślę. Nie wiem czy nie za późno na taki eksperyment. Mimo wszystko mało czasu.

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #111 dnia: Marca 26, 2018, 19:18:34 pm »
Z tą "piękną" grą w Rzeszowie to bym nie przesadzał.

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 273
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #112 dnia: Marca 26, 2018, 19:28:14 pm »
Będzie medal, to kolejka do przepraszania drużyny będzie o wiele dluzsza :) póki piłka w grze to wszystko możliwe. Chyba że WAWA przegra w Olsztynie, a my dostaniemy od Katowic to wtedy nie.

Mało tego. Ja ciągle uważam, iż Kowal to dobry trener. Zawsze po takim meczu zastanawiam się, co ja bym zrobił inaczej. I nie za dużo tego jest. Ba, nawet nie wiem na co Resovię stać. W Rzeszowie grają pięknie a na wyjazdach padaka. I tu nawet nie za bardzo wiadomo dlaczego tak jest. Jedyne co mi przychodzi do głowy to gra na trzech przyjmujących. Tibo na ataku, Śliwka i Depowski na przyjęciu, Tichy na rozegraniu. Nic więcej nie wymyślę. Nie wiem czy nie za późno na taki eksperyment. Mimo wszystko mało czasu.
Ja uważam, że to "grabarz" rzeszowskiej siatkówki. Potrzebuje jeszcze tych dwóch lat i wszystko będzie "pozamiatane"... Ja też jakbym jak co roku doprowadził z czasem drużynę do stanu, że nikomu za bardzo się nie chce i nikomu za bardzo nie zależy też bym nie wiedział co zrobić żeby było lepiej. Owszem umiejętności to jedno, ale w tym przepaści w stosunku do innych drużyn nie ma. Za to zaangażowanie, wiara w siebie, osławiony "team spirit" czy przysłowiowe "jaja" to już inna sprawa, ale przy takiej "osobowości" Pana Trenera, do tego z takim  podejściem do zawodników, te cechy muszą leżeć i kwiczeć.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #113 dnia: Marca 26, 2018, 19:31:15 pm »
Kuba Jarosz lepiej czuje się z Tichaczkiem niż z Kędzierskim na boisku. Od początku sezonu jakoś nie mogą się zgrać i tego już raczej nie zrobią.
Umówmy się Kuba jak grał w Europie był solidnym atakującym, ale jaki normalny klub z dużymi aspiracjami ściąga na 1 atakującego gracza który kręcił dobre wyniki w lidze katarskiej... różnica poziomów między ligami jest ogromna. Dlatego gra Kuby w ataku jakoś mnie nie dziwi, natomiast spodziewałem się, że zdecydowanie lepiej będzie wyglądał w elemencie zagrywki.

Z tego co słychać polityka transferowa klubu się nie zmieni. Przyjdzie kontuzjowany Mika, który większość sezonu będzie się leczył niż grał. Buszek który ma być rezerwowym będzie musiał grać w 6 co przy Rossardzie i Masłowskim na przyjęciu znów będzie gwarantować dużo błędów w elemencie przyjęcia zagrywki. Zresztą nie wiem jak Wy ale ja uważam, że z Rossarda jest lepszy atakujący niż przyjmujący. No ale temat transferów to trzeba zostawić na później.
Nasze aspiracje w tym sezonie to brązowy medal. I gra na jakoś to będzie do kolejnego rozdania. Mistrzostwo Polski było w zasięgu pod warunkiem, iż Jarosz zagra super sezon, Lukas przypomni sobie jak zdobywał Mistrzostwo a Tibo będzie grał jak w reprezentacji. Do tego Możdżonka to król bloku a Lemanski zostanie Polskim Muserskim. Do tego Perrin to ostoja przyjęcia. Dużo założeń ale jak coś to i Fryderyki wygrały Ligę Mistrzów.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #114 dnia: Marca 26, 2018, 19:35:45 pm »
Ja uważam, że to "grabarz" rzeszowskiej siatkówki. Potrzebuje jeszcze tych dwóch lat i wszystko będzie "pozamiatane"... Ja też jakbym jak co roku doprowadził z czasem drużynę do stanu, że nikomu za bardzo się nie chce i nikomu za bardzo nie zależy też bym nie wiedział co zrobić żeby było lepiej. Owszem umiejętności to jedno, ale w tym przepaści w stosunku do innych drużyn nie ma. Za to zaangażowanie, wiara w siebie, osławiony "team spirit" czy przysłowiowe "jaja" to już inna sprawa, ale przy takiej "osobowości" Pana Trenera, do tego z takim  podejściem do zawodników, te cechy muszą leżeć i kwiczeć.
Bardzo się mylisz. To nie trener pogrąży Resovię. Zrobi to brak pieniędzy.  Tak jak drużynę z lat 70tych. Byla super atmosfera, rodzinna. Świetny klimat do siatkówki. Nie było tylko jednego. Nie było pieniędzy. I była bryndza.

Tak i teraz. Dopóki Asseco jest w Resovii to i poziom sportowy nie spadnie poniżej pewnej średniej.

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 273
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #115 dnia: Marca 26, 2018, 19:38:24 pm »
Bardzo się mylisz. To nie trener pogrąży Resovię. Zrobi to brak pieniędzy.  Tak jak drużynę z lat 70tych. Byla super atmosfera, rodzinna. Świetny klimat do siatkówki. Nie było tylko jednego. Nie było pieniędzy. I była bryndza.

Tak i teraz. Dopóki Asseco jest w Resovii to i poziom sportowy nie spadnie poniżej pewnej średniej.
Możemy się licytować kto się bardziej myli tylko po co?

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #116 dnia: Marca 26, 2018, 19:53:56 pm »
Możemy się licytować kto się bardziej myli tylko po co?
Bez jaj. Bez pieniędzy zrobisz drużynę na Mistrzostwo Polski ? Serio?
Doświadczenie innych klubów uczy, iż sponsorzy nie rosną na drzewie. W siatkówce to gatunek wymierający. W Olsztynie do tej pory nie doszli do poziomu z czasów PZU. Nie ma z czego a raczej z kogo kasy brać. Nawet Polsat sępi kasę, a z siatkówki żyje.
Chyba że rozważasz propozycje represa, karnetów po 1 tys PLN to może uzbierasz na połowę tego co mamy obecnie. A i tak to będzie skład na walkę a nie ma pewny wynik.

guer1

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 68
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #117 dnia: Marca 26, 2018, 19:54:31 pm »
Resovia pięknie gra w Rzeszowie? Kiedy?? Na każdym meczu bylem trzeźwy.  Kurde,może to błąd i przez to coś mi umknęło? !

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #118 dnia: Marca 26, 2018, 19:59:22 pm »
Resovia pięknie gra w Rzeszowie? Kiedy?? Na każdym meczu bylem trzeźwy.  Kurde,może to błąd i przez to coś mi umknęło? !
Gra skuteczniej.  Lepiej niż na wyjazdach.

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 273
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #119 dnia: Marca 26, 2018, 20:04:15 pm »
Bez jaj. Bez pieniędzy zrobisz drużynę na Mistrzostwo Polski ? Serio?
Doświadczenie innych klubów uczy, iż sponsorzy nie rosną na drzewie. W siatkówce to gatunek wymierający. W Olsztynie do tej pory nie doszli do poziomu z czasów PZU. Nie ma z czego a raczej z kogo kasy brać. Nawet Polsat sępi kasę, a z siatkówki żyje.
Chyba że rozważasz propozycje represa, karnetów po 1 tys PLN to może uzbierasz na połowę tego co mamy obecnie. A i tak to będzie skład na walkę a nie ma pewny wynik.
Nie chodziło mi o pieniądze, tylko o Pana Trenera. Za dwa lata Góral też wreszcie załapie, że nic z tego nie będzie i rzeczywiście zwinie majdan. Chyba, że zechce udowodnić wszystkim, że Kowal to trener prima sort i sypnie dodatkowych parę baniek, ale na to bym nie liczył, bo merketingowo Asseco z Resovii już wyciągnęło co miało wyciągnąć. Teraz to już taka zabawa w dobrego wujka Adama, który ukochanemu Andrzejkowi co roku kupuje nowe zabawki, a ten notorycznie je psuje.