Poza parkietem > Kosmos

Asseco Resovia - GKS Katowice, 30.03.18 godz. 18:00

(1/5) > >>

pedzelito:
Pierwszy z trzech meczów, który MUSIMY wygrać za 3 punkty...

repres1:
W tej chwili to jedyny mecz, który musimy wygrać za 3 punkty. Co do dwóch pozostałych meczów, się zobaczy, czy będziemy musieli. Szczerze powiem, że mam dystans do dzisiejszego wyniku. Nawet porażka będzie miała dla mnie swoje dobre strony: da satysfakcję wszystkim malkontentom. Ciekawe, co zrobią z tą swoją satysfakcją?

SupporteRR:

--- Cytat: repres1 w Marca 30, 2018, 15:35:42 pm --- Nawet porażka będzie miała dla mnie swoje dobre strony: da satysfakcję wszystkim malkontentom. Ciekawe, co zrobią z tą swoją satysfakcją?

--- Koniec cytatu ---
To fakt pewnie cieszyliby się bardziej z ew. zwolnienia Kowala niż z medalu Resovii.

repres1:
Ale przecież zwolnienia Kowala nie będzie. I to bez względu na wynik.
Jak były wyniki, to też zrzędzili (pretekst zawsze się znajdzie), tylko satysfakcji ze zrzędzenia nie mieli. Teraz, być może, będą mieć. Ciekawe, co z nią zrobią?

bos:

--- Cytat: repres1 w Marca 30, 2018, 15:35:42 pm ---W tej chwili to jedyny mecz, który musimy wygrać za 3 punkty. Co do dwóch pozostałych meczów, się zobaczy, czy będziemy musieli. Szczerze powiem, że mam dystans do dzisiejszego wyniku. Nawet porażka będzie miała dla mnie swoje dobre strony: da satysfakcję wszystkim malkontentom. Ciekawe, co zrobią z tą swoją satysfakcją?

--- Koniec cytatu ---
Będę miał ogromną satysfakcję jak to pomoże Resovii. Niestety, nie pomoże nawet zajęcie po tym sezonie 8 miejsca więc moja satysfakcja będzie zerowa.
Są w tym klubie ludzie niereformowalni, a ponieważ to oni a nie ja mają wpływ na jego funkcjonowanie to będę tylko biernym obserwatorem.
Nie wierzę aby Olsztyn nie wygrał dzisiaj za 3 pkt., a to już będzie praktycznie równoznaczne z końcem sezonu dla Resovii, no chyba że ktoś będzie emocjonował się walką o 7 miejsce.
O przyszłych transferach już chyba wszyscy wszystko wiedzą, więc będzie to kolejny rok bezsensownego budowania drużyny. Ciekaw jestem kiedy ostatni zgasi światło w tym klubie.
Niemożliwe? Niestety możliwe.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej