Autor Wątek: Asseco Resovia - GKS Katowice, 30.03.18 godz. 18:00  (Przeczytany 29684 razy)

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Asseco Resovia - GKS Katowice, 30.03.18 godz. 18:00
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 30, 2018, 22:07:32 pm »
Widzisz Carpyook, Bielsko kiedyś też...grało o nic  :)

Dokładnie to miałem na końcu swego wywodu napisać, ale odpuściłem, żeby po raz kolejny nie zaczynać wątku "łudźcie się dalej, zwolennicy Kowala" ;)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Asseco Resovia - GKS Katowice, 30.03.18 godz. 18:00
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 30, 2018, 22:18:10 pm »
Pora meczu odbiła swoje piętno.

Myślę, że nie tylko dzień i pora...choć ja z punktu widzenia przedsiębiorcy w takiej sytuacji nie strzeliłbym sobie w stopę i raczej lepiej dopasował godzinę i datę. Ale...płaci klubowi kto inny. Nie pojedynczy klienci. Na nich klubowi nie zależy...widocznie.
Jakoś tak przeważa u mnie chęć tego, żeby AR przebiła się do play off. Jeśli tak się nie stanie to jest spora obawa, że trybuny Podpromia będą wyglądały w tym sezonie jeszcze gorzej. Praktycznie wtedy sezon się zakończy.
Wolę jednak, żeby do paru meczów z jakimś napięciem w tym sezonie jeszcze doszło. Fajnie by było mieć powód/przyczynek do spotkania się z kilkoma osobami w tzw. studiu pomeczowym  :)

Dokładnie to miałem na końcu swego wywodu napisać, ale odpuściłem, żeby po raz kolejny nie zaczynać wątku "łudźcie się dalej, zwolennicy Kowala" ;)

Ja bym raczej przeszedł od Twojej definicji do definicji "kowalowego szczęścia". Przecież ile tego szczęścia trzeba mieć, żeby najpierw dostać drużynę z takimi indywidualnościami, jak Grozer, Alek, Igła, czy Lotman, a nawet Bartman. Potem wygrać nie jeden mecz, którego wygrać...podobno...nie  można było. Wreszcie zostać takim pupilem naszego dobrodzieja, że...wszystko zależy od Andrzeja. Teraz przyszłość AR w gruncie rzeczy zależy od niego...  :)
...a jak mamy spędzić z Andrzejem kolejne dwa lata to bez szczęścia będzie nam bardzo...źle. ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2018, 22:38:08 pm wysłana przez leon »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Asseco Resovia - GKS Katowice, 30.03.18 godz. 18:00
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 31, 2018, 08:20:34 am »
Dudi; a ja się pytam: czy zanim AK zaczął sporządzać tę listę zawodników, czy aby nie dostał wytycznych od Prezesa Górala, że mają to być wychowankowie Resovii? młodzi, perspektywiczni, stanowiący trzon reprezentacji Polski?
To których wychowanków z tej listy Kowala odrzucasz, a których chciałbyś mieć?
AK mógł sobie listę tworzyć, ale wybór miał ograniczony.
Tylko jest jeden problem. Ci zawodnicy nie są podstawowymi zawodnikami reprezentacji Polski. Przynajmniej na razie.

benek18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 211
Odp: Asseco Resovia - GKS Katowice, 30.03.18 godz. 18:00
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 31, 2018, 08:27:48 am »