Autor Wątek: MKS Będzin-Asseco Resovia 29. kolejka +L, 7 kwietnia 2018 r., godz. 18:00  (Przeczytany 45345 razy)

galiba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: MKS Będzin-Asseco Resovia 29. kolejka +L, 7 kwietnia 2018 r., godz. 18:00
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 08, 2018, 20:00:57 pm »
Z taką grą nie zasługujemy na miejsce w 6stce
Zaś wstyd ...i zero charakteru ....
Miałem nic nie pisać ale gdy widzę takiego mistrza 2014 od siedmiu boleści, dziecko sukcesu które nie ma pojęcia co pisze to ręce opadają. Napij się wody zrób kilka wdechów jak proponuje majer a potem zmień Mistrz2014 na Giermek2018.

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: MKS Będzin-Asseco Resovia 29. kolejka +L, 7 kwietnia 2018 r., godz. 18:00
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 08, 2018, 20:06:27 pm »
Mam nadzieje że zostawimy u siebie naszego francuskiego Bartka jest szybki w bloku

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: MKS Będzin-Asseco Resovia 29. kolejka +L, 7 kwietnia 2018 r., godz. 18:00
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 08, 2018, 20:09:32 pm »
Rusek na 4przyjęcia 3 błędy i puszczona piłka w boisko, brawo, wynik trudny do pobicia.
W końcu.

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: MKS Będzin-Asseco Resovia 29. kolejka +L, 7 kwietnia 2018 r., godz. 18:00
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 08, 2018, 21:48:43 pm »
Miałem nic nie pisać ale gdy widzę takiego mistrza 2014 od siedmiu boleści, dziecko sukcesu które nie ma pojęcia co pisze to ręce opadają. Napij się wody zrób kilka wdechów jak proponuje majer a potem zmień Mistrz2014 na Giermek2018.
Każdy ma prawo do swojego zdania nawet ty i to  nawet w taki prostacki sposób.
Nie doczekasz sie rewanżu w postaci słownej przepychanki nie ten poziom.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: MKS Będzin-Asseco Resovia 29. kolejka +L, 7 kwietnia 2018 r., godz. 18:00
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 08, 2018, 21:57:11 pm »
I jak wrażenia po meczu? Niestety nie mogłem oglądać trzeciego i połowy czwartego. Ale musiało się dużo zmienic, iż MVP to Kuba Jarosz. Jak sprawdziłem w statystykach to miał 17 pkt. Gra z Lukasem jest zdecydowanie lepsza niż z Kędzierskim.

Ten mecz wg mnie miał trzech bohaterów. Przede wszystkim Olek Śliwka. On był wszędzie. I błyszczał. Drugim bohaterem był nasz środkowy Francuz. Zagrał tak jak Lemańskiemu nigdy w tym sezonie zagrać się nie udało. Zdobył dużo punktów i dołożył ... co nie było do pierwszego seta ....punktowe bloki. Trzeci bohater to Dawid Dryja. Też bardzo dobry mecz. Nasi środkowi razem zdobyli  26 pkt. Co jest bardzo dobrym wynikiem.

Na minus to Tibo. Co się z nim dzieje. Kontuzja? Dziś tylko 7 pkt. No i libero. Nie był to ich wybitny mecz.

Obserwując dzisiejszą kolejkę to można nazwać ją kolejką cudów. Strata punktów przez Jastrzębie, Olsztyn czy teraz Wawe pokazuje iż nikt nie chce do Play off. Ciekawi mnie czy to przypadek czy raczej strach przed awansem do pucharów. Coś jak wyścig ślimaków z przed dwóch lat. Jeżeli już wybiegamy w przyszłość, to idealne dla Resovii jest miejsce 6. Po pierwsze, pierwszy mecz gramy u siebie. A jak to jest ważne, pokazały zeszłoroczne play off. Pierwszy mecz ustawi rywalizację. Wygrana za 3 pkt do komfort gry w kolejnym spotkaniu i niesamowitą presję na przeciwnika. Po drugi w półfinale czeka Skra, która jest drużyną słabszą niż ZAKSA. A i nam się lepiej gra z Bełchatowem. Nie trzeba nikogo mobilizować a i wszystkie bilety się sprzeda.

Ps. Warszawa przegrywa. Jak dla mnie to Warszawa nie załapie się do Play off. W Radomiu nie wygra. A pozostał drużyny mając mecze u siebie wygrają.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2018, 22:08:33 pm wysłana przez A :) »

Bini@

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 67
Odp: MKS Będzin-Asseco Resovia 29. kolejka +L, 7 kwietnia 2018 r., godz. 18:00
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 08, 2018, 22:07:35 pm »
Zwycięzca rywalizacji miejsc 4-5 gra w półfinale z Zaksą 

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: MKS Będzin-Asseco Resovia 29. kolejka +L, 7 kwietnia 2018 r., godz. 18:00
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 08, 2018, 22:10:55 pm »
Wygrana za 3 pkt do komfort gry w kolejnym spotkaniu i niesamowitą presję na przeciwnika. Po drugi w półfinale czeka Skra, która jest drużyną słabszą niż ZAKSA. A i nam się lepiej gra z Bełchatowem. Nie trzeba nikogo mobilizować a i wszystkie bilety się sprzeda.

Mala korekta, zwyciezca pary 4-5 gra z Zaksą, a nie ze Skrą.
Patrząc na to, co przed chwilą stało sie w Warszawie... Jeśli Onico straci choć punkt w Radomiu, to nam zwyciestwo za 3 pkt daje 4 miejsce i cwierćfinal z Olsztynem, z iluzoryczną przewagą parkietu, czyli pierwszy mecz na wyjeździe.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: MKS Będzin-Asseco Resovia 29. kolejka +L, 7 kwietnia 2018 r., godz. 18:00
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 08, 2018, 22:18:06 pm »
Ile meczów jest w ćwierćfinale? Jak dwa to mecz na wyjeździe i rewanż u siebie to kara a nie nagroda. Pierwszy mecz ustawi rywalizację. Jak na wyjeździe nie ugra się dwóch setów, to w rewanżu może być różnie. Najlepsze dla nas jest 6 miejsce. Choć z uwagi na przeciwnika i 4 jest fajne. Gdańsk jest zdecydowanie gorszy niż duet Olsztyn/ Jastrzębie.

Jedno jest pewne. Trzeba grać. I ostatni mecz wygrać. Później się zobaczy. Może ten cud to jest iskra która rozpali "serce mistrza" w Resovii. I forma przyjdzie na Play off. Medal to było by bardzo duże osiągnięcie tej drużyny.

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: MKS Będzin-Asseco Resovia 29. kolejka +L, 7 kwietnia 2018 r., godz. 18:00
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 08, 2018, 22:20:23 pm »
Ile meczów jest w ćwierćfinale? Jak dwa to mecz na wyjeździe i rewanż u siebie to kara a nie nagroda. Pierwszy mecz ustawi rywalizację. Jak na wyjeździe nie ugra się dwóch setów, to w rewanżu może być różnie. Najlepsze dla nas jest 6 miejsce. Choć z uwagi na przeciwnika i 4 jest fajne. Gdańsk jest zdecydowanie gorszy niż duet Olsztyn/ Jastrzębie.

Jedno jest pewne. Trzeba grać. I ostatni mecz wygrać. Później się zobaczy. Może ten cud to jest iskra która rozpali "serce mistrza" w Resovii. I forma przyjdzie na Play off. Medal to było by bardzo duże osiągnięcie tej drużyny.

Gra się do dwóch zwyciestw. Pierwszy mecz u drużyny z niższej pozycji, mecz nr 2 i ewentualnie nr 3 na boisku zepołu wyżej sklasyfikowanego.

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: MKS Będzin-Asseco Resovia 29. kolejka +L, 7 kwietnia 2018 r., godz. 18:00
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 08, 2018, 22:51:34 pm »
A co w przypadku remisu złoty set ? I czy liczą się sety czy pkt. 3-0 i 1-3 to złoty set czy jest zwycięzca ?

Już wiem jest 3 mecz ( czyli jest przewaga parkietu ) ale nie moge doszukać sie czy są liczone pkt za 3-2 czy tylko jest to traktowanie jako zwycięstwo/porażka
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2018, 22:56:34 pm wysłana przez mumcio »