Autor Wątek: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia  (Przeczytany 46732 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #180 dnia: Kwietnia 24, 2018, 09:49:48 am »


Zachowania Olka wczoraj nie zauważyłem. Filmik gdzieś mi dzisiaj przemknął. Ale jak mi dzisiaj koledzy pokazali to oświadczenie, na początku myślałem, że to fejk. A jednak...
Myślę, że ktoś polecił Olkowi zamieścić takie oświadczenie (nie mam na to żadnych dowodów) albo, w najgorszym układzie, zezwolił, żeby to oświadczenie znalazło się na oficjalnej stronie klubu.

Właściwie jest ono... doskonałym podsumowaniem tego jak Asseco Resovia od jakiegoś czasu funkcjonuje. Myślałem, że jest źle. Niestety, jest dużo gorzej.
----------------------------------------

Olku, jak dzisiaj zobaczyłem ten filmik to powiem Ci, że... dla mnie jest on więcej wart niż 100 najlepszych Twoich zagrań w pasiaku. Nie pamiętam jak wczoraj grałeś. Ten filmik zapamiętam na długo. OGROMNY SZACUNEK!

Wogu,
Nic dodać, nic ująć!

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #181 dnia: Kwietnia 24, 2018, 13:44:28 pm »
A prezes Góral w sezonie będzie mówił jak to mogło się stać ?? że wypuściliśmy Olka ?? Ta sama sytuacja miała miejsce z Miką   ???

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #182 dnia: Kwietnia 24, 2018, 14:17:34 pm »
A prezes Góral w sezonie będzie mówił jak to mogło się stać ?? że wypuściliśmy Olka ?? Ta sama sytuacja miała miejsce z Miką   ???
No i jeśli wierzyć plotkom, Mateusz do nas ma wrócić ;)

Bini@

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 67
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #183 dnia: Kwietnia 24, 2018, 16:01:07 pm »
Olek zadecydował że przechodzi do Zaksy już w lutym

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #184 dnia: Kwietnia 24, 2018, 17:11:21 pm »
Tylko jak zadecydowała ZAKSA?

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #185 dnia: Kwietnia 24, 2018, 20:34:21 pm »
A prezes Góral w sezonie będzie mówił jak to mogło się stać ?? że wypuściliśmy Olka ?? Ta sama sytuacja miała miejsce z Miką   ???
Niewolnictwo w Polsce nie istnieje a chłopów pańszczyźnianych zniesiono za zaborów. Kontrakty się kończą, zawodnicy odchodzą. Kto dokładnie i gdzie będzie wiadomo niedługo. Podobno Perrin miał kontrakt w Resovii, a Tilie w Jastrzębiu. Póki co wszystko to bajki i bajdużenie. Zobaczy niedługo ile w tym prawdy. Cierpliwości. Sezon się jeszcze nie skończył i parę meczów przed nami. Najbliższy już jutro.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #186 dnia: Kwietnia 24, 2018, 21:15:28 pm »
Różnica pomiędzy Miką a Śliwką jest taka, że Mikę jeszcze mieliśmy przez rok na kontrakcie i odpuściliśmy, a Śliwka kończy kontrakt z Resovią wraz z tym sezonem.
Ja przestrzegałem, że tego typu umowy nie są dobrym pomysłem. Na co liczymy? Na wdzięczność za finansowanie przez parę lat? Zawodnik w wieku 22-23 lat staje się zawodnikiem dojrzałym i oczekuje pieniędzy za swoją grę. To normalne. Liczyliśmy, że w ramach wdzięczności zawodnik będzie grał u nas za połowę swojej "wartości rynkowej"? Ilu jest takich ludzi w jakimkolwiek zawodzie? 1 na 10? Nie twierdzę, że takich ludzi nie ma. Twierdzę, że jest ich bardzo niewielu. Najczęściej pojawia się myśl: "Ja jestem taki wspaniały, że mi się to należało. Wdzięczność? A za co?" Nie piszę tego, żeby kogokolwiek potępić. Ot, zwykła znajomość realiów życiowych.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #187 dnia: Kwietnia 25, 2018, 20:24:32 pm »
To już nikt nic nie pisze?
To ja napiszę że po meczu w Jastrzębiu 1 noga mamy już 6 miejsce..
....a wygrywaliśmy 0:2 .......
Do boju Sovia

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia
« Odpowiedź #188 dnia: Kwietnia 25, 2018, 20:35:38 pm »
Wielkiego znaczenia to nie ma ,chyba że zarząd chce ogłosić po sezonie że jesteśmy w 1 piątce ligi.