Resovia > Mecze

Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.

(1/19) > >>

A :):
Dziś odbył się mecz . Gramy o 5 miejsce.  Po dobrym początku przegrywamy mecz 3 do 2.

Czy ktoś słuchał relacji i jest w stanie napisać, jakim cudem?

reeman:
Red, Smola po meczu powiedział "Wstydzę się za grę Resovii w 3 ostatnich setach"

Carpyook:

--- Cytat: A :) w Kwietnia 25, 2018, 20:40:38 pm ---Dziś odbył się mecz . Gramy o 5 miejsce.  Po dobrym początku przegrywamy mecz 3 do 2.
Czy ktoś słuchał relacji i jest w stanie napisać, jakim cudem?

--- Koniec cytatu ---

Karma z Olsztyna wróciła ;)

A :):
Jak wszystkim kontrakty w głowie, to który się jakimś meczem przejmował. W sobotę i miejmy nadzieję w niedzielę rewanż.

Po pierwszych setach pomyślałem, iż forma przyszła na play off, tylko szkoda iż parę dni za późno. Jak zobaczyłem wynik końcowy to myślałem, iż to żart. Asseco Resovia dołączyła do brzydkiego wyścigu z Developresem, kto zawiedzie bardziej. Developres założył wysoko poprzeczkę, ale Resovia dzielnie walczy :)

tomi92:
Słuchałem audycji. Myślę że słowa Pana Bogdana na koniec meczu oddają poziom. Jeszcze dorzucę cytat z relacji "dobrze że państwo tego nie widzą". Jeśli Jarosz nie grał od 3 seta i dostawał czape za czapą a AK nie reagował na to to jest jakieś nie porozumienie. Oczywiście opieram się o relacje radiową, nie statystyki ale na to samo zwrócił uwagę Pan Bogdan.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej