Autor Wątek: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.  (Przeczytany 39974 razy)

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #80 dnia: Maja 01, 2018, 00:24:38 am »
Dla mnie sezon skończył się w sobotę, niestety nie mogłam pożegnać się z drużyną w niedzielę. Nie był to sezon marzeń ale dziękuję wszystkim, bo nie był to sezon pozbawiony emocji. Warto dalej zaglądać na Podpromie. Dziękuję, bo ten skład to już historia i nie z wszytkimi chciałabym się żegnać ale nie mam na to wpływu.
 Heniu i Tichy to dla mnie wyjątkowe postacie. Zagrywki Lukasa w Bełchatowie to dla mnie najważniejszy punkt w drodze po Mistrzostwo. O Heniu nawet nie będę się rozpisywać, bo to klasa sama w sobie. Cieszę się, że byli częścią Resovii przez tyle lat i życzę im wszystkiego dobrego.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #81 dnia: Maja 01, 2018, 22:23:28 pm »
Gonzo pisał,  że "Prosił (Jochen) Kowala, żeby dać mu szansę zagrać dwa, trzy całe mecze...." a tu taki zonk "Pewnie gdybym w tym sezonie mógł jeszcze więcej pograć, to mogłoby mi bardziej pomóc, ale to nie jest tak, że ja miałbym prosić klub, żeby dał mi więcej szans do gry, bo muszę wrócić do rytmu meczowego. ". Jak to jest Gonzo z tym Twoim informatorem , robi Cię ktoś w niezłego balona, a Ty łykasz wszystko jak karp powietrze. ::)

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 273
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #82 dnia: Maja 01, 2018, 23:49:18 pm »
Majer po tym coś odwalił kilka dni temu, gdy jeden z forumowiczów postanowił podziękować Lukasowi za występy w naszych barwach przez 7 lat nawet nie warto się do Twoich wypocin odnosić. "Chciałem podziękować Kowalowi i Góralowi, że pozwolili/umożliwili Tichackowi i Jochenowi grę w Asseco Resovii Rzeszów". Jakoś tak to leciało prawda?. Po prostu ręce opadają. BURACTWO I ŻENADA. Skoro juz na każdym kroku postanowiłeś prowadzić swoja "misję" to proponuję Ci zacząć kupować jakąś rzeszowską gazetę, otworzyć stronę z nekrologami i po kolei objeżdżać wszystkie pogrzeby. Jak będą pytać czy ktoś chciałby coś powiedzieć o zmarłym to Ty wyskoczysz z tym swoim tekstem: "W imieniu zmarłego i jego rodziny chciałem podziękować trenerowi Kowalowi i prezesowi Góralowi, że mógł żyć w czasach kiedy ci dwaj wielcy ludzie kierowali Asseco Resovią Rzeszów". Wierzę, że po Twoich "podziękowaniach" obecni na pogrzebie potraktują Cię odpowiednio i może coś do ciebie dotrze, choć szczerze wątpię. 

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #83 dnia: Maja 03, 2018, 15:09:53 pm »
Skoro to co napisałem uważasz za żenujące, to w takim razie jak nazwiesz to:" proponuję Ci zacząć kupować jakąś rzeszowską gazetę, otworzyć stronę z nekrologami i po kolei objeżdżać wszystkie pogrzeby. Jak będą pytać czy ktoś chciałby coś powiedzieć o zmarłym to Ty wyskoczysz z tym swoim tekstem: "W imieniu zmarłego i jego rodziny chciałem podziękować trenerowi Kowalowi i prezesowi Góralowi, że mógł żyć w czasach kiedy ci dwaj wielcy ludzie kierowali Asseco Resovią Rzeszów". Wierzę, że po Twoich "podziękowaniach" obecni na pogrzebie potraktują Cię odpowiednio i może coś do ciebie dotrze, choć szczerze wątpię.". Na to nie ma określenia, nawet w psychiatrii. ::)

Gege

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 78
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #84 dnia: Maja 03, 2018, 15:18:03 pm »
Majer to chyba na Ciebie niema określenia!!! To ty Majer pieprzysz 3 po 3!!! Zawsze według Ciebie masz rację!!! I nikt nic Nie Może powiedzieć coś co jest prawdą o Naszym pseldo trenerze i zarządzie. TY to dopiero masz dobrego Dilera!!! Co on ci tam sprzedaje i razem z Trenerem i zarządem bierzecie. ;D ;D ;D

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #85 dnia: Maja 03, 2018, 15:24:18 pm »
w innym klubie da się :

http://developres.rzeszow.pl/2018/05/03/zakonczenie-sezonu-na-podpromiu/

Mecze sezonu 2017/2018 zakończyły się, teraz przyszedł więc czas pożegnań.
 

Drodzy Kibice,

serdecznie zapraszamy na zakończenie sezonu 2017/2018, które odbędzie się w poniedziałek, 7 maja. Będzie to ostatnia szansa na spotkanie z zawodniczkami, rozmowę, zrobienie pamiątkowych zdjęć i zdobycie autografów.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #86 dnia: Maja 03, 2018, 15:36:41 pm »
Gege, Ty uważasz, ze to co pisał Gonzo, w kontekście mojego wpisu, to w porządku, to nie mam nic do dodania, jedynie spuścić zasłonę politowania, ty (pisownia celowa,a dlaczego to poszukaj) nawet dilera jak widać nie potrzebujesz, bez tego już masz odlot.

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #87 dnia: Maja 03, 2018, 16:21:06 pm »
Panowie Majer nic nie bierze bo on tak pieprzy na trzeźwo. Strach się bać co by było po 1 piwie. Naucza ludzi jak i co się pisze poprawnie, a na litość boską sam pisze jak niedouczony gimnazjalista. Ja już to pisałem i ująłem to dosyć łagodnie" masło maślane" to dosyć trafne określenie dla tegoż jegomościa.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #88 dnia: Maja 03, 2018, 17:47:09 pm »
piokol skąd Ty wiesz w jakim stanie piszę, a faktycznie zapomniałem, Ty wszystko wiesz najlepiej (oczywiście tylko wg Ciebie), nauką jak się pisze poprawnie zajmują się nauczyciele i leksykografowie, wychowanie i kulturę wynosi się zaś z domu (Ciebie to jednak nie dotyczy, bo kulturę wyniosłeś z .......... . Pisowni z wielkiej litery ja sobie ot tak nie wymyśliłem, ale skoro uważasz że pouczam Cie, to jestem zaszczycony, że moje nauki zauważasz, szkoda że ich nie bierzesz sobie do serca, ale Ty już tak masz i nic na Twoją przypadłość nie zadziała. Ty piokol zamierzasz porównać się z "nieukiem" takim jak ja, przecież to przepaść intelektualna. Twój poziom sięga dużo, dużo poniżej dna i bój się bo jak zacznę pisać na trzeźwo........  ;D
« Ostatnia zmiana: Maja 03, 2018, 17:50:54 pm wysłana przez Majer »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #89 dnia: Maja 03, 2018, 18:10:00 pm »
Chłopcy, weźcie zabawki, idźcie do piaskownicy i " zróbcie sobie " zabawę w obsypywanie się piaskiem.