Autor Wątek: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.  (Przeczytany 39973 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #90 dnia: Maja 03, 2018, 18:12:07 pm »
w innym klubie da się :

http://developres.rzeszow.pl/2018/05/03/zakonczenie-sezonu-na-podpromiu/

Mecze sezonu 2017/2018 zakończyły się, teraz przyszedł więc czas pożegnań.
 

Drodzy Kibice,

serdecznie zapraszamy na zakończenie sezonu 2017/2018, które odbędzie się w poniedziałek, 7 maja. Będzie to ostatnia szansa na spotkanie z zawodniczkami, rozmowę, zrobienie pamiątkowych zdjęć i zdobycie autografów.
Super pomysł. Skoro zawodnicy mają kontrakty do końca maja to bez problemu można było by takie spotkanie zorganizować. Developres dużo przed nami w tej kwestii.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #91 dnia: Maja 03, 2018, 18:25:55 pm »
Gonzo przeczytaj sobie jeszcze raz co napisałem i odpowiedz sobie, czy nastanie kiedyś taki dzień, że zachowasz umiar i nie przekręcając sensu i manipulacji czyjąś wypowiedzią napiszesz co po prostu myślisz?, czy już zawsze będziesz atakował interlokutorów dyskusji. Moja wypowiedź była reakcją na wpisy mediolana i Gregy69, nie zaś Leona w temacie podziękowań Lukasowi. Ty jednak wyznajesz zasadę w myśl powiedzenia" jak się chce kogoś uderzyć, to kij zawsze się znajdzie", a to jest dopiero żenada i buractwo. Oto moja wypowiedź: "Gregy69 spokojnie, przecież jeszcze czasem można spotkać jak grają gdzieś sobie na trzepaku :D.................

 Mediolan przeczytaj sobie cytat z Leona jeszcze raz, zastanów się chwilę i odpowiedz sobie na pytanie. Kto tych ludzi (zawodników) zatrudnił ?, kto ich trenował ?, dzięki komu dostarczyli tego, za co teraz Leon im dziękuje?.
Ja takie podziękowania skieruję do Andrzeja Kowala i Adama Górala, bo dzięki nim Lukas, Jochen i wielu innych przed nimi dostarczyli mi tych emocji, o których pisał Leon." Zauważ że moje wypowiedzi na czyjeś ataki, Twoje zaś to atak, dla samego ataku.
« Ostatnia zmiana: Maja 03, 2018, 18:34:13 pm wysłana przez Majer »

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #92 dnia: Maja 04, 2018, 11:42:46 am »
Koledzy, może przenieście swoje nic nie wnoszące do tematu dyskusje o tym "dlaczego na mam rację, a Wy nie" na priv. Słabo to się czyta...
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #93 dnia: Maja 13, 2018, 17:29:22 pm »
Trochę a'propos faktu, że Olek Śliwka nie skończył piłki setowej przeciwko Olsztynowi i że musieliśmy grać o 5. miejsce (nie chcę zaczynać nowego wątku).
Dziś Zaksa przegrała mecz o 3. miejsce w LM 2:3 z Perugią.
Siatkówka jest grą "niesprawiedliwą". "Swoje" sety Zaksa wygrywała z dużą przewagą. Przegrała 2 sety na przewagi. Świetny mecz rozegrał Rafał Szymura, ale o jego świetnej grze nikt nie będzie pamiętał tylko z tego powodu, że nie skończył piłki setowej w II secie. Cały wysiłek szlag trafił z powodu jednej piłki.
Szkoda Zaksy. Naprawdę zasłużyli na medal, ale ten medal... odjechał. Trochę to dla mnie smutne.
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2018, 18:04:58 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.