Autor Wątek: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia  (Przeczytany 109446 razy)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #410 dnia: Czerwca 30, 2018, 15:19:28 pm »
Rado walczy w sądzie z Modena o wypłatę odszkodowania także nie może pełnić roli trenera. Stąd pomysł aby został dyrektorem sportowym. Ciekawe kiedy wystąpi podobna sytuacja jak u nas.

Transfery ciekawe ale mam nadzieję że to nie będzie projekt jednoroczny. Niestety z projektami politycznymi jest różnie i po zmianie władzy może być sytuacja podobna do ta z Gdańska. Oby wykorzystali sytuację i nawiązali dużo kontaktów z potencjalnymi sponsorami którzy mogliby z czasem dokładać do budżetu co raz więcej aby uniezależnić się od władzy politycznej.

Nazwiska nie grają ale są magnesem przyciągających kibiców. Na pewno Szczecin będzie mógł liczyć na dobrą frekwencje, ale gwarancji medalu nie będą mieć. Nie jeden zespół już był w takiej sytuacji i się przejechał. Wiele będzie zależeć czy doprowadza do dobrej formy Kurka i Kazijskiego. O resztę jestem bardziej spokojny.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk


MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #411 dnia: Lipca 01, 2018, 09:00:30 am »
Przepraszam, że zapytam; co dzieje się z Możdżonkiem? Nie ma Go w pozostających, nie ma w odchodzących. Może mi ktoś przybliżyć jego status.

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #412 dnia: Lipca 01, 2018, 09:38:40 am »
Przepraszam, że zapytam; co dzieje się z Możdżonkiem? Nie ma Go w pozostających, nie ma w odchodzących. Może mi ktoś przybliżyć jego status.
Jest w Rzeszowie. W ubiegłym tygodniu widziałem jak wracał z Politechniki. Wygląda na to, że coś studiuje  8)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #413 dnia: Lipca 01, 2018, 13:57:05 pm »
Cytuj
Jest w Rzeszowie. W ubiegłym tygodniu widziałem jak wracał z Politechniki. Wygląda na to, że coś studiuje  8)
Dziękuję. To mi wystarczy.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1941
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #414 dnia: Lipca 10, 2018, 10:43:42 am »
Szczecin odpala kolejną bombę transferową, Mateja, świetna wiadomość dla naszej plusligi, bo to niesamowicie medialna postać, żyjąca legenda siatkówki.
Dodatkowo moim zdaniem Szczecin włącza się do aktywnie do walki o medale, tym bardziej że prócz ciekawego Hoaga, możliwe że pojawi się jeden z lepszych środkowych Sayed Mousavi, a także istnieje szansa że jeśli awansują do PO dołączy do nich Kubiak.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #415 dnia: Lipca 10, 2018, 11:33:15 am »
Roczny nieograniczony budżet  ;D Mam nadzieje ze to jednak nie będzie jednorazowy wyskok i Szczecin rozrusza nasza ligę ponownie ;) Bez motywacji pozostałe kluby nie bardzo będą chętne do wydawania większej kasy jeśli aktualne kwoty wystarczają do wygrania ligi. Szkoda tylko że to jednak kolejny raz państwowa kasa :-/

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 607
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #416 dnia: Października 10, 2018, 11:07:41 am »
Dysponujemy tak szerokim i silnym składem, że każdy trener byłby w stanie dojść z tymi zawodnikami do wszystkich finałów w tym sezonie, niestety nie mamy zwykłego trenera  ???. Wystarczy tylko wykorzystać ponad połowę potencjału zawodników - nawet nie 70-80%.
Z większością ligi możemy wygrywać drugim składem bez spocenia się. Zbliżony potencjał w lidze ma tylko ZAKSA

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #417 dnia: Października 10, 2018, 16:05:28 pm »
Zbliżony potencjał w lidze ma tylko ZAKSA

Raczej Skra.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #418 dnia: Października 11, 2018, 22:58:22 pm »
"Dysponujemy tak szerokim i silnym składem, że każdy trener byłby w stanie dojść z tymi zawodnikami do wszystkich finałów w tym sezonie..........", którzy to zawodnicy gwarantują te finały ? Toms śmiało. Czyżbyś miał na myśli młodego Szerszenia, a może Buszka, który nie był pierwszoplanową postacią w zaksie, a może Mika, który nie wiadomo kiedy będzie gotowy na 100 %, a może myślisz o emerycie Rafie. Ok masz prawo do swojego zdania, ale pisanie że ten skład gwarantuje nam wszystkie finały w tym sezonie, to delikatnie mówiąc, nadużycie. Skra, Zaksa, Morze, Jastrzębie, to chłopcy do bicia, no brawo Ty to masz poczucie humoru.  ;) ::)
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2018, 23:08:57 pm wysłana przez Majer »

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 829
Odp: Transfery. Plotki, spekulacje i marzenia
« Odpowiedź #419 dnia: Października 12, 2018, 09:01:43 am »
Ktoś ten skład wybrał?