Autor Wątek: Mistrzostwa Świata 2018  (Przeczytany 31816 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Mistrzostwa Świata 2018
« Odpowiedź #10 dnia: Września 23, 2018, 21:06:08 pm »
Nie ogarniam. Jak feniks z popiołów. Po dwóch meczach w których zagraliśmy padakę, dziś zagraliśmy jak Mistrz Świata. Wszystko wychodziło. Na co nas stać? Jaka jest reprezentacja Polski?

Ps. Pozytyw, iż Leon jest w reklamach Plusa. Widać, iż będą na niego stawiać marketingowo.

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Mistrzostwa Świata 2018
« Odpowiedź #11 dnia: Września 23, 2018, 21:46:56 pm »
Nie ogarniam. Jak feniks z popiołów. Po dwóch meczach w których zagraliśmy padakę, dziś zagraliśmy jak Mistrz Świata. Wszystko wychodziło. Na co nas stać? Jaka jest reprezentacja Polski?

Było dobrze, może nawet bardzo dobrze. Ale chyba trzeba wziąć małą poprawkę, że Serbowie raczej nie mieli zamiaru umierać za wynik. :)
Tak czy siak, różnica w grze na duży plus w porównaniu z meczami z Argentyną i Francją.

maniek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Mistrzostwa Świata 2018
« Odpowiedź #12 dnia: Września 24, 2018, 13:09:53 pm »
Gramy dalej :)Teraz Włosi i znowu Serbowie!

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Mistrzostwa Świata 2018
« Odpowiedź #13 dnia: Września 24, 2018, 23:02:53 pm »
Serbia, mając awans, po prostu zagrała jak na treningu, nie musiała się sprężać, jeśli pokonamy Serbów ponownie, będzie można powiedzieć że zagraliśmy bardzo dobrze. Mam nadzieję, że tak będzie i obronimy tytuł .

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6928
Odp: Mistrzostwa Świata 2018
« Odpowiedź #14 dnia: Września 27, 2018, 22:14:59 pm »
Jeeeeest! 3:0 z Serbią i jesteśmy o 1 set od półfinału.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Mistrzostwa Świata 2018
« Odpowiedź #15 dnia: Września 27, 2018, 22:20:05 pm »
"...... jeśli pokonamy Serbów ponownie, będzie można powiedzieć że zagraliśmy bardzo dobrze. Mam nadzieję, że tak będzie i obronimy tytuł ." Z ogromną przyjemnością i satysfakcją powiem, że zagraliśmy bardzo dobrze. Mecz pełen emocji, ale nie może być inaczej na tym etapie mistrzostw i z takim przeciwnikiem. Myślę, że świadomość że wystarczy ugrać seta źle wpłynęła na grę Serbów i pewność siebie zgubiła ich. Teraz to nam wystarczy ugrać seta, mam nadzieję że my tego nie spieprzymy.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6928
Odp: Mistrzostwa Świata 2018
« Odpowiedź #16 dnia: Września 27, 2018, 22:43:10 pm »
... Teraz to nam wystarczy ugrać seta
albo (o ile się nie pomyliłem w liczeniu) zdobyć 61 małych punkcików w trzech setach.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Mistrzostwa Świata 2018
« Odpowiedź #17 dnia: Września 28, 2018, 07:58:54 am »
albo (o ile się nie pomyliłem w liczeniu) zdobyć 61 małych punkcików w trzech setach.
Nie pomyliłeś się. No i w kontekście "transparentnego" losowania (chyba od przezroczystości mis do losowania), ustawienia sobie meczy w grupie z przerwą na regenerację oraz prób zmiany godziny dzisiejszego meczu (coś w radio słyszałem o poranku) nic mnie tak nie ucieszy, jak wyautowanie kombinujących gospodarzy ;)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Mistrzostwa Świata 2018
« Odpowiedź #18 dnia: Września 28, 2018, 09:03:12 am »
albo (o ile się nie pomyliłem w liczeniu) zdobyć 61 małych punkcików w trzech setach.
Dokładnie

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6928
Odp: Mistrzostwa Świata 2018
« Odpowiedź #19 dnia: Września 28, 2018, 09:04:13 am »
MŚ'2010 we Włoszech to był organizacyjny skandal. Włochom to nie pomogło, bo skończyli na 4. miejscu. Oby i tym razem zawirowania dezorganizacyjne im nie pomogły.
Kiedy ci krętacze zrozumieją, że nie warto, że to bardzo szkodzi siatkówce, a im realnych korzyści nie przynosi?
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2018, 09:07:33 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.