Autor Wątek: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45  (Przeczytany 24946 razy)

guer1

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 68
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #20 dnia: Października 13, 2018, 18:55:18 pm »
Spokojnie,budujemy formę na play offy,jest październik,zgrywamy się, zawodnicy są zmęczeni po okresie przygotowawczym,walczyliśmy jak równy z równym, wody się napijcie.....wybierzcie sobie tłumaczenie Kowala. Naprawdę nie widzicie że to zwykła Kowalioza? Z tym trenerem przegralibyśmy  nawet w składzie z Andersonem, Leonem czy innym Grozerem.....taki trener,taki klub....

bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #21 dnia: Października 13, 2018, 19:19:46 pm »
W zasadzie to nie powinienem się wypowiadać bo po wieku latach odpuściłem sobie karnet do czasu jak naszym guru nie będzie już Kowal, ale
muszę napisać jeszcze raz, że drużynę buduje się od trenera i co znaczy dobry trener to mogliśmy zobaczyć na MŚ.
Póki będzie Kowal to tak to będzie wyglądało. Oczywiście, że chciałbym MP, ale z tym wypalonym na tym gruncie trenerem, kolesiostwem i irracjonalizmem
zarządu na czele z głównym sponsorem to wymiana składu na jakikolwiek i tak nic nie pomoże.
Ten sezon będzie na pewno poza podium, a oby nie gorzej jak zeszły.
A teraz Kowalowi klakierzy do klawiatury ;D
 

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #22 dnia: Października 13, 2018, 19:23:05 pm »
Trafił ze zmianą Schulz - Jarosz, ale akurat ta zmiana nasuwała się sama ...

Greg

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 214
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #23 dnia: Października 13, 2018, 20:26:05 pm »
W zasadzie to nie powinienem się wypowiadać bo po wieku latach odpuściłem sobie karnet do czasu jak naszym guru nie będzie już Kowal, ale
muszę napisać jeszcze raz, że drużynę buduje się od trenera i co znaczy dobry trener to mogliśmy zobaczyć na MŚ.
Póki będzie Kowal to tak to będzie wyglądało. Oczywiście, że chciałbym MP, ale z tym wypalonym na tym gruncie trenerem, kolesiostwem i irracjonalizmem
zarządu na czele z głównym sponsorem to wymiana składu na jakikolwiek i tak nic nie pomoże.
Ten sezon będzie na pewno poza podium, a oby nie gorzej jak zeszły.
A teraz Kowalowi klakierzy do klawiatury ;D
Zgadzam się z Tobą - i również po wielu latach pierwszy raz nie kupiłem karnet.
Trener Kowal - nawet jakby miał Michajłowa, Leona itd to po sezonie zrobił by z nich przeciętniaków.
Z tej mąki chleba nie będzie.

Ryoovi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 70
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #24 dnia: Października 13, 2018, 20:35:51 pm »
Ja jestem głupi / naiwny i karnet kupilem nadal.
Teraz po tej przegranej:
-Asseco powinna oddac pieniądze za karnety,
-zwolnic Trenera i ... wszystkich zwolnic.
-wycofać sie z rozgrywek, bo..
Nic z tego nie bedzie - widac to po pierwszym meczu.

Boszszsz.....

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #25 dnia: Października 13, 2018, 21:50:28 pm »
"..... i co znaczy dobry trener to mogliśmy zobaczyć na MŚ."      Rozumiem bos, że masz na myśli Heynena, więc kieruję pytanie do Ciebie, co ten trener zdobył w sezonie 2013/2014 z Transferem Bydgoszcz mając w składzie reprezentantów USA: Carsona Clarka, Muagututia, czy jednego z najlepszych sypaczy w Polsce Woickiego, czy Salasa i wielu utalentowanych zawodników (Filipiak, Zniszczoł, Jan Nowakowski) i doświadczonych Wika, Jurkiewicz, Wiese, Janeczek, Waliński, Portuonto. W sezonie 2014/2015 miał w składzie Jarosza (tego samego, który teraz ma gwarantować Resovii finały w każdych rozgrywkach), Stevena Marshalla, Justina Duffa, Cupkovića, Murka, Wiese, Jurkiewicza, Walińskiego, Woickiego, Andrewa Nally, Jana Nowakowskiego..........  . Nie wysilaj się, w sezonie 2013/2014 - 9 miejsce, w sezonie 2014/2015 - 5 miejsce. To wg Ciebie mega trener, brawo Ty.
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2018, 22:04:30 pm wysłana przez Majer »

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #26 dnia: Października 13, 2018, 22:15:21 pm »
Nasz skład to taka mentalna marmolada, zupełnie brakuje kogoś kto wziąłby to całe towarzystwo za przysłowiową mordę, kogoś takiego Andrzej potrzebuje. Tak mamy skład sympatycznych spokojnych chłopaków.

Dobrych związków które działają nie powinno się pod żadnym pozorem rozbijać, nasz kapitan Alek powinien dzisiaj nas prowadzić do zwycięstwa 3:0, lub 3:1, a tak to wszystko zostało koniec końców pięknie spieprzone.

A tak jest ogólnie beznadziejnie i smutno, tracimy punkt, Alek w koszulce Zawiercia na ławce, nikomu niestety to koniec końców nie służy.

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 273
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #27 dnia: Października 13, 2018, 22:30:30 pm »
Nasz skład to taka mentalna marmolada, zupełnie brakuje kogoś kto wziąłby to całe towarzystwo za przysłowiową mordę, kogoś takiego Andrzej potrzebuje. Tak mamy skład sympatycznych spokojnych chłopaków.

Dobrych związków które działają nie powinno się pod żadnym pozorem rozbijać, nasz kapitan Alek powinien dzisiaj nas prowadzić do zwycięstwa 3:0, lub 3:1, a tak to wszystko zostało koniec końców pięknie spieprzone.

A tak jest ogólnie beznadziejnie i smutno, tracimy punkt, Alek w koszulce Zawiercia na ławce, nikomu niestety to koniec końców nie służy.
[/quote Ale to jak ten sklad tak wyglada i ze nie bedzie w nim  zadnych "wariatow" bylo chyba wiadomo juz w chwili jego budowania? Zreszta dla Andrzejka wynik sportowy to sprawa drugorzedna. Wazne zeby mu zaden zawodnik nie pyskowal, a to ze beda go olewac jest dla niego do zaakceptowania. A poza tym uwazam, ze gdyby na naszej lawce na miejscu Kowala polozyc 20 kilogramowy worek kartofli, nawet zgnilych, wygralibysmy dzisiejszy mecz za 3 punkty. Kto mysli inaczej niech udowodni mi, ze nie mam racji😂😂😂

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #28 dnia: Października 13, 2018, 23:11:29 pm »
Prawdopodobnie dla losów tego meczu kluczowe było zejście do kwadratu Rossarda. Można krytykować różne dziwne zagrywki Kowala w tym meczu, jak choćby zamieszanie w 1 secie, gdzie mieliśmy rywala na talerzu, ale nie wierzę by zdjął Tibo dla swojej zachcianki. Jak popatrzyłem na jego statystyki to szedł na MVP zakładając naszą wygraną, więc nawet gdyby go Kowal zdjął po bodajże 2 błędach w ataku w 3 secie to by go prędzej czy później przywrócił. Chyba nie chodziło o kontuzję, więc zakładam sprawy przeciążeniowe po MŚ. Widocznie był gotowy na 3 sety, a że musieliśmy grać 5 to ... Inna sprawa że powinniśmy wygrać i bez Tibo. Marne pocieszenie ale chyba i lepsze zespoły od nas stracą w Zawierciu punkty, dlatego uważałem że trafiliśmy na najgorszego przeciwnika w 1 kolejce. Pozdrowienia dla kibiców od zwolnień wiadomokogo. Chciałbym by Wasi pracodawcy stosowali takie same kryteria oceny Waszej pracy jakie Wy tutaj stosujecie. Jeden błąd i ..... Ja uważam że trener Kowal nie pomógł nam dzisiaj pewnymi zmianami i chaosem w 1 secie. Dlaczego go nie zwalniam, no cóż - pewnie się nie znam. Marcin Możdżonek skończył 1 na 5 piłek w ataku, Dawid Dryja żadnej na 3, wywalamy ich?

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wyjazd na mecz Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia, 13.10.2018, godz. 14:45
« Odpowiedź #29 dnia: Października 13, 2018, 23:33:01 pm »
Marcin Możdżonek skończył 1 na 5 piłek w ataku, Dawid Dryja żadnej na 3, wywalamy ich?

I tu jest właśnie ten kunszt....
Mam dwóch zawodników. Jeden ma 20% skuteczności w ataku, drugi zero. Ten pierwszy jest Mistrzem bloku, ten drugi jest w tym elemencie jak dziecko we mgle....
I co robi Mag? Przełamuje tego drugiego...

Doszukiwanie się dziwnych spraw ze zdjęciem z tym boiska Tibo jest co najmniej zabawne. Tylko czekać jak Szalpuk będzie pauzował przez najbliższe 3 mecze, Kurek to ze 2 miesiące, a Zator się położy w szpitalu na pół roku.
Celowo wymieniłem tylko zawodników z naszej ligi.