Autor Wątek: Resovia - GKS Katowice  (Przeczytany 22873 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Resovia - GKS Katowice
« Odpowiedź #120 dnia: Października 24, 2018, 04:20:31 am »
A po co delikatnie ujmować? Nie można napisać wprost, że w ogóle nie rozmawiał z zawodnikami, a przychodził do roboty jak na taśmę produkcyjną?

LideRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 383
Odp: Resovia - GKS Katowice
« Odpowiedź #121 dnia: Października 24, 2018, 09:11:00 am »
Ja tylko widziałem trenerów w akcji przed meczem w Zawierciu (wieczór trening). Trener? Ogonowski odpowiadał za klikanie w gwizdek. Kowal patrzył i mało się odzywał. Natomiast najwięcej było słychać Lucio. Taka mała dygresja. :)

bifu

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Resovia - GKS Katowice
« Odpowiedź #122 dnia: Października 24, 2018, 10:40:30 am »
No to LideRR wskazał winowajcę słabej gry Resovii, to przez Oro  :o to całe zło. A spora część forumowiczów ma pretensje do Andrzeja  :P.

Się wyjaśniło - nareszcie.  ;)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - GKS Katowice
« Odpowiedź #123 dnia: Października 24, 2018, 10:46:43 am »
Forum żyje, 13 stron w tym wątku. Zastanawiam się tylko czy te nasze wynurzenia mają jakikolwiek sens? Prezes Górski starym zwyczajem "zapadł się pod ziemię". Ma to przećwiczone do perfekcji. Z resztą powiedzmy sobie szczerze, co ten chłopak (mam nadzieję, że się nie obrazi za to określenie) może. Z całym szacunkiem dla niego. Prędzej Kowal "zwolni" jego, jak On Kowala. Taka jest prawda. W Asseco Resovii pierwszym po pryncypale, jest trener.
Wczoraj w Audycji Radia Centrum, padła teza, że trener Kowal musi szczerze porozmawiać z zawodnikami, aby oczyścić atmosferę. Każda szczera rozmowa jest potrzebna. Tylko, czy samą rozmowa da się zbudować DRUŻYNĘ. Obawiam się, że nie jest to takie proste. Przed  rozmową z zawodnikami sztab szkoleniowy musiałby przeanalizować, cały okres przygotowawczy oraz sposób prowadzenia drużyny na treningach jak i na meczach. Trener powinien sobie odpowiedzieć, czy jest w stanie osiągnąć w tym sezonie postawione przed nim cele. Poza tym przed taką rozmową trener powinien mieć przygotowany pierwszy skład, który przedstawi w czasie spotkania z zawodnikami. Zawodnicy powinni wiedzieć, jaką rolę trener przewiduje dla nich w drużynie.
O kurcze się chyba zapomniałem, wszak problem nie dotyczy trenera Heynena i reprezentacji Polski........
   

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Resovia - GKS Katowice
« Odpowiedź #124 dnia: Października 24, 2018, 20:47:47 pm »
Forum żyje, 13 stron w tym wątku. Zastanawiam się tylko czy te nasze wynurzenia mają jakikolwiek sens? Prezes Górski starym zwyczajem "zapadł się pod ziemię". Ma to przećwiczone do perfekcji. Z resztą powiedzmy sobie szczerze, co ten chłopak (mam nadzieję, że się nie obrazi za to określenie) może. Z całym szacunkiem dla niego. Prędzej Kowal "zwolni" jego, jak On Kowala. Taka jest prawda. W Asseco Resovii pierwszym po pryncypale, jest trener. 
100 % racji.

slyrad6

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Resovia - GKS Katowice
« Odpowiedź #125 dnia: Października 24, 2018, 21:04:34 pm »
Nie dostrzegacie tego że Koń chce celowo zrzucić Jeźdźca  ;) Przecież taka kapela mogłaby spokojnie grać bez dyrygenta z drużynami klasy Zawiercia czy GKS. Czy p. Góral  pomoże chłopakom ?