Autor Wątek: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018  (Przeczytany 39560 razy)

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #200 dnia: Października 30, 2018, 23:44:25 pm »
Ale zdajesz sobie sprawę że kolega Mediolan pisał o umiejętnościach trenerskich, te jak wiesz nie są na ołtarzyku i podlegają weryfikacji i krytyce. Wyobraź sobie że można mieć różne zdanie na temat różnych szkoleniowców(mimo tego że mogą być wspaniałymi ludźmi) jeśli chodzi o ich warsztat trenerski i przydatność do danego klubu.

Oczywiście, że można mieć inne zdanie. Ale - nawet jeśli się nie ceni czyichś umiejętności trenerskich - to o Panu Janie Suchu można chyba napisać inaczej niż "od tego Pana jak najdalej"?
Język polski daje duże możliwości pod tym względem.

Pomijając powyższe, mediolan już tu pisał, że się zagalopował.
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2018, 23:47:49 pm wysłana przez Carpyook »

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #201 dnia: Października 30, 2018, 23:52:11 pm »
Oczywiście, że można mieć inne zdanie. Ale - nawet jeśli się nie ceni czyichś umiejętności trenerskich - to o Panu Janie Suchu można chyba napisać inaczej niż "od tego Pana jak najdalej"?
Język polski daje duże możliwości pod tym względem.

Oczywiście że daje, ale też nie przesadzajmy w drugą stronę, tutaj chodziło jedynie o prowadzenie zespołu i umiejętności czysto trenerskie, które można oceniać na tą chwilę albo pozytywnie w stosunku do Resovii, albo negatywnie.
Słowo jak najdalej pokazuje że się tych umiejętności nie ceni tak jak inni i tyle, warto oddzielić umiejętności i te przydatne i te trochę mniej od człowieka.

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #202 dnia: Października 31, 2018, 10:57:32 am »
Żal. Kim jesteś człowieku aby pisać takie słowa?
Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić Twój post.
Idź swoją drogą bo droga Resoviaka nie jest dla Ciebie.
Abdul zrobiłeś niepotrzebnie kolokwialnie określając "gównoburzę", faktycznie może ten mój wpis nie był do końca poprawny ale napisałem sprostowanie (po tym jak mi Sławek zwrócił uwagę) w związku z tym nie widzę powodów żeby się tak oburzać, mam chyba prawo wyrazić swoją opinię na temat umiejętności trenerskich Pana Sucha i niema na to wpływu kim ten Pan jest i jak bardzo zasłużoną osobą dla klubu, bo nie o to w tej opinii chodziło, nie neguję przecież jego dokonań i zasług.

Nie Ty będziesz decydował jaką drogą pójdę  :) więc tego typu uwaga jest co najmniej niestosowna.
Prezes-Ignaczak

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #203 dnia: Października 31, 2018, 14:44:01 pm »
Witek, masz prawo oceniać kwalifikacje trenerskie Jana Sucha. Tyle tylko, że mierzysz się z trenerską legendą, która ma na koncie m.in. mistrzostwo Polski, brązowy medal tych rozgrywek. Owszem było to lata temu. Trener Such zdaje sobie sprawę, że zdrowie już nie co dawniej, że siatkówka pod względem taktycznym, warsztatowym, organizacyjnym poszła do przodu. Dlatego powiedział trenerce pas.
Dziwię się zatem Twoim obawom. Teraz trzeba nam wspierać nowego trenera i drużynę, aby zdołali wyjść z tego bagienka w którym się znaleźli. Proponuję na tym skupić swoją energię.
PosRRawiam.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #204 dnia: Października 31, 2018, 18:42:01 pm »
Oczywiście że daje, ale też nie przesadzajmy w drugą stronę, tutaj chodziło jedynie o prowadzenie zespołu i umiejętności czysto trenerskie, które można oceniać na tą chwilę albo pozytywnie w stosunku do Resovii, albo negatywnie.
Słowo jak najdalej pokazuje że się tych umiejętności nie ceni tak jak inni i tyle, warto oddzielić umiejętności i te przydatne i te trochę mniej od człowieka.
Może niech się wypowie autor, myślę że on nie potrzebuje adwokata, wg mnie on tak po prostu ma i tyle. Prześledź jego posty, ja nie znalazłem ani jednego pozytywnego, w stosunku do Kowala, a myślę że było sporo okazji. On ma jakieś uprzedzenia, ale ................ to jest jego problem  8)


Nie Ty będziesz decydował jaką drogą pójdę  :) więc tego typu uwaga jest co najmniej niestosowna.

A uwaga  od tego pana z daleka jest stosowna ?, ogarnij sie człowieku  ::)
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2018, 18:50:51 pm wysłana przez Majer »

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #205 dnia: Listopada 03, 2018, 01:11:00 am »
Może niech się wypowie autor, myślę że on nie potrzebuje adwokata

Autor wyjaśniał co ma na myśli, tylko niestety niektórzy nie potrafią czytać forum wstecz, lub z lenistwa im się nie chce.
Stąd stwierdziłem że zasadne jest wytłumaczenie co autor miał na myśli.

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Stocznia Szczecin-Asseco Resovia 28.10.2018
« Odpowiedź #206 dnia: Listopada 03, 2018, 09:35:02 am »
Gramy dziś mecz? Cisza jakaś...