Autor Wątek: Asseco Resovia - MKS Będzin 03.11.18  (Przeczytany 43169 razy)

guer1

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 68
Odp: Asseco Resovia - MKS Będzin 03.11.18
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 03, 2018, 20:27:03 pm »
No tak,ale wtedy treningi nie byłyby na wysokim poziomie!😀

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Asseco Resovia - MKS Będzin 03.11.18
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 03, 2018, 21:00:04 pm »
Kibicom wystarczyła zmiana trenera i na hali już lepsza atmosfera.
Na boisku zostało to samo. Zawodnicy są całkowicie pod kreską. Przegrany set na przewagi i mentalnie byli już w szatni. Dajmy im czas.
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2018, 21:30:09 pm wysłana przez Vegia »

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Asseco Resovia - MKS Będzin 03.11.18
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 03, 2018, 21:08:15 pm »
Wygląda to tak że mentalnie drużyna nie istnieje ale, wydaje się że wygrnie chociaż seta odblokuje im psychike a meczu to zresetuje głowy i w końcu coś ruszy. Problem jest taki że wygranie nawet seta z najsłabsza drużyną w lidze nie licząc nas  to przy tym mentalu zadanie wręcz nie do wykonania. Czyżby to był początek wielkiej siatkówki w Rzeszowie :(
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2018, 21:09:54 pm wysłana przez tomi92 »

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Asseco Resovia - MKS Będzin 03.11.18
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 03, 2018, 21:18:52 pm »
Trybuny po zmianie trenera ruszyły... niestety zawodnicy dalej w du.. . Ciężko niestety odbudować w tydzień to co się zepsuło w ciągu okresu przygotowawczego. Zauważyłem, że zawodnicy kompletnie nie czują boiska, ataki w aut przekroczenia linii czy dotykanie siatki w takiej ilości to jakieś nieporozumienie. Dodatkowo brakuje nam chłopa z jajami, który by ich opier... od góry do dołu, może nie wychodzić ale walczyć trzeba do końca,  pierwszy set przegrany a oni wyglądają jak by myśleli, że jeszcze dwa sety i do domu. Jedynie Kuba coś się starał ale sam nie da rady wygrać meczu.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Asseco Resovia - MKS Będzin 03.11.18
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 03, 2018, 21:46:02 pm »
To będzie bardzo trudny sezon. Z tak zbilansowanym składem nie ma się co fajerwerków spodziewać. I nie mam tu bynajmniej pretensji do poszczególnych zawodników.
Chyba zamiast obiecywać sobie zbyt wiele powinniśmy...wrócić do korzeni i...powalczyć na początek o okolice połowy tabeli. Warto uświadomić sobie, w jakim miejscu jesteśmy.
Każdy zdobyty punkt jest w naszej sytuacji bezcenny. I tak zostanie do końca sezonu...

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Asseco Resovia - MKS Będzin 03.11.18
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 03, 2018, 21:47:23 pm »
Ja też naiwnie miałem nadzieję, że zmiana przyjdzie szybciej, ale to co czytam mnie przeraża. Części z Was niemal piana idzie z ust i żądacie krwi.
To gdzie jesteśmy wiadomo nie od dziś. Jest nowy trener, który jak się okazało nie jest cudotwórcą. Uzbrójmy się w cierpliwość i dajmy tej drużynie się odbudować. A łatwo nie będzie, bo łatwe mecze już były. Do tego doszła kontuzja, która przed sezonem była nie do przewidzenia (celowy sarkazm) i jest jak jest.
Po pierwsze primo - co da teraz zmiana prezesa w kontekście gry? NIC - mleko się rozlało. Przed nami duża organizacyjnie impreza, więc po co bić pianę w kwestii zmian w Zarządzie.
Po drugie primo - Trzeba założyć cztery kolejne porażki i przyjąć każdy wygrany set jak zwycięstwo - będzie nam łatwiej przez to przejść
Po trzecie primo - Ich trzeba odbudować mentalnie i skupić się na KMŚ. Ligę można w tym momencie skazać na straty. (Jak dla mnie to mentalnymi liderami w tej chwili są Shoji, Jarosz i Smith - tylko ten ostatni nie przeskoczy limitów w kontekście kontuzji Masła, a pary Buszek-Mika na przyjęciu nie widzę).

Może nie 100 dni, ale dajmy tej drużynie z miesiąc na zbudowanie się od nowa.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Asseco Resovia - MKS Będzin 03.11.18
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 03, 2018, 22:10:59 pm »
Będzie arcy sztuką zbudowanie w tych okolicznościach drużyny. Jeszcze raz podkreślam...nie o umiejętności zawodników tutaj chodzi, a o zbilansowanie tego wszystkiego.
Domaganie się wyrzucenia Bartka Górskiego jest w tej chwili...no dobra, będzie dosadnie...kretynizmem. Nie on podejmował kluczowe decyzje i nie jego się powinno teraz z tych decyzji rozliczać. A tego, który te decyzje podejmował...lepiej nie rozliczać, bo...trza ciszy nad tymi decyzjami.
Trudno, musimy tę żabę połknąć, a będziemy się nią dławić do końca sezonu. Przełomowy ruch został wykonany. Teraz zostaje tylko mozolne odbudowywanie. A że nie raz i nie dwa razy ktoś będzie se z nas jaja robił, że...za tyle kasy i z tak doskonale zorganizowanym zapleczem takie słabe wyniki...trudno. To tu się właśnie mleko rozlało...
Ja się modlę teraz tylko o jedno. Niech się odbuduje/odnowi/reaktywuje/przeżyje drugą młodość/osiągnie szczyty Buszu! To jest w tej chwili kluczowa pozycja.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia - MKS Będzin 03.11.18
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 03, 2018, 22:11:58 pm »
I stało się to pisałem wielokrotnie.
Do tego doprowadziły absurdalne działania włodarzy klubu. Siatkarski krach Resovii nastąpił.
Dla mnie jedynym ratunkiem jest oczyszczenie się z głównego sponsora oraz całego zarządu i praca od podstaw. Tylko czy znajdą się jeszcze pasjonaci, którzy będą chcieli się tym zająć?
Proponuję rozbudować jeszcze podziękowania dla Kowala, dodając do tego jeszcze kilka osób i zbudować im ołtarzyki. Czym więcej wazeliny tym lepiej. Ja mam odruch wymiotny czytając niektóre
komentarze.   
Zastanawiam się kim trzeba być aby tak zorganizowany klub z tyloma sponsorami i dobrym budżetem doprowadzić na dno.
 
Rozumiem, że chcesz by Asseco wycofało się ze sponsorowania klubu. Gratuluję. Ciekawe jaką masz tą wizję odnośnie funkcjonowania klubu, kto niby zastąpi tak potężnego sponsora. Odnosząc się do ostatniego zdania Twojej wypowiedzi, to ja też mam takie zastanowienia odnośnie ludzi piszących takie komentarze jak Twój i także towarzyszy mi odruch o którym pisałeś wyżej.
Przestańmy zwalniać, a zacznijmy budować klub, drużynę (której chyba niestety nie mamy, może się narodzi/odrodzi-oby). Takie niewymagające myślenia, refleksji banialuki, żeby zwolnić Kowala, Górskiego, by odszedł Góral, wywalić tego, tamtego, może każdy pisać. Nie trzeba trudu by takie rzeczy pisać. Nawet nie trzeba się martwić, że takie pisanie się nie sprawdzi, nie opłaci. Dojdzie paru krzykaczy i kto nam podskoczy. Jest źle , nie zapowiada się by było lepiej, więc nie ma ryzyka, że ew. sukces zaburzy takie komentarze. Gdyby wywalanie wszystkich przynosiło jakieś efekty, to chętnych właściciei, prezesów by do tego nie brakowało. Kibicuję mocno Cretu by drużyna lepiej funkcjonoała i wygrywała w nast. meczach, ale to nie jest takie proste, przyjdzie nowa miotła i będą wyniki od ręki. Problem tkwi w tej drużynie. Nie wiem czy to jest jakiś paraliż (jeśli tak to jest to dziwne) czy złe zbilansowanie zespołu. Coś jest nie tak w każdym razie. I oby to się zmieniło.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Asseco Resovia - MKS Będzin 03.11.18
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 03, 2018, 22:40:41 pm »
Poza Rafałem Buszkiem....
Warto zwrócić uwagę na potencjał naszej zagrywki. Mamy Smitha, Tibo, Schulza. Ci zawodnicy muszą grać. Gdyby do tego dołożyć właśnie Buszka w dobrej dyspozycji to naprawdę możemy mieć czym/kim kopnąć.
Wiem, limity. Nie wiem jaką kontuzję odniósł Masło, ale...Trza Go jak najszybciej do gry przywrócić...choć, nie powiem, Perry dziś grał super.
I jeszcze jedno...przy całej mojej sympatii do Rafy...te jego wystawy są za wolne. Schulz na piłkę czeka w powietrzu.
Albo to jeszcze poprawi, albo nadzieja w Kawice...

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Asseco Resovia - MKS Będzin 03.11.18
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 03, 2018, 22:42:11 pm »
Następnym razem gdy zaniemoże Masłowski, przesunąłbym Buszka na libero. Przy dzisiejszej formie Perrego, więcej by nam dał Smith swoją grą i charyzmą niż straciłby Buszek w obronie.