Autor Wątek: Głos z Warszawy  (Przeczytany 39794 razy)

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Głos z Warszawy
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 03, 2018, 23:24:22 pm »
Będzie arcy sztuką zbudowanie w tych okolicznościach drużyny. Jeszcze raz podkreślam...nie o umiejętności zawodników tutaj chodzi, a o zbilansowanie tego wszystkiego.
Domaganie się wyrzucenia Bartka Górskiego jest w tej chwili...no dobra, będzie dosadnie...kretynizmem. Nie on podejmował kluczowe decyzje i nie jego się powinno teraz z tych decyzji rozliczać. A tego, który te decyzje podejmował...lepiej nie rozliczać, bo...trza ciszy nad tymi decyzjami.
Trudno, musimy tę żabę połknąć, a będziemy się nią dławić do końca sezonu. Przełomowy ruch został wykonany. Teraz zostaje tylko mozolne odbudowywanie. A że nie raz i nie dwa razy ktoś będzie se z nas jaja robił, że...za tyle kasy i z tak doskonale zorganizowanym zapleczem takie słabe wyniki...trudno. To tu się właśnie mleko rozlało...
Ja się modlę teraz tylko o jedno. Niech się odbuduje/odnowi/reaktywuje/przeżyje drugą młodość/osiągnie szczyty Buszu! To jest w tej chwili kluczowa pozycja.

Taka obrona ,,Bartka (sic!) Górskiego''... no dobra, będzie dosadnie... jest żałosna. Bo jeśli się zakłada, że nie on podejmował kluczowe decyzje, to mając honor, powinien sam podać się do dymisji, widząc w jakiej d...e znalazł się klub. Odpowiada mu rola malowanego prezesa i zbieranie cięgów za nie swoje winy? I bycie bronionym w tak żałosny sposób? Ja rozumiem - forsa, zaszczyty ale aż tak?   

A przecież wobec niego jest znacznie więcej zarzutów. Najnowszy? Wystarczy przeczytać w innym wątku, że w Rzeszowie nie było afiszów zapraszających na dzisiejszy mecz. Za dużo widzów przychodzi ostatnio na Podpromie?
Wystarczy też uważnie wczytać się w ostatnią wypowiedź Andrzeja Grzyba na temat kryzysu w Asseco Resovii. 

Np ale jak widać są kibice, którzy lubią się dławić żabami, jak sami piszą. I być może będzie im to dane - w tym sezonie i w przyszłym. No bo skoro największym problemem, jaki trapi Resovię to forma Buszka?

Na szczęście nie wszystkim kibicom naszego klubu odpowiada dławienie się czymkolwiek.     

bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: Głos z Warszawy
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 03, 2018, 23:25:36 pm »
Nic dodać nic ująć. Na pewno bosie wolę zapach szamba niż treść która jest zawarta w Twoim komentarzu, a raczej brak tej treści.

Z pewnymi ludźmi szkoda dyskutować więc żyj w swoim świecie iluzji.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Głos z Warszawy
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 03, 2018, 23:27:36 pm »
Odpowiedź kogoś co nie ma nic ciekawego do powiedzenia, a chciała zabłysnąć ciętą ripostą.
Nie mam zamiaru żadnego klubu budować ponieważ na co dzień zajmują mnie inne ciekawsze tematy.
Garaż jest miejscem zupełnie do czegoś innego, jakbyś nie wiedział.
Uff...I całe szczęście, bo już myślałem, że nie masz nic innego do roboty i weźmiesz się za...budowanie klubu tą swoją innowacyjną metodą.
Naprawdę czuję ulgę.

bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: Głos z Warszawy
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 03, 2018, 23:33:03 pm »
Taka obrona ,,Bartka (sic!) Górskiego''... no dobra, będzie dosadnie... jest żałosna. Bo jeśli się zakłada, że nie on podejmował kluczowe decyzje, to mając honor, powinien sam podać się do dymisji, widząc w jakiej d...e znalazł się klub. Odpowiada mu rola malowanego prezesa i zbieranie cięgów za nie swoje winy? I bycie bronionym w tak żałosny sposób? Ja rozumiem - forsa, zaszczyty ale aż tak?   

A przecież wobec niego jest znacznie więcej zarzutów. Najnowszy? Wystarczy przeczytać w innym wątku, że w Rzeszowie nie było afiszów zapraszających na dzisiejszy mecz. Za dużo widzów przychodzi ostatnio na Podpromie?
Wystarczy też uważnie wczytać się w ostatnią wypowiedź Andrzeja Grzyba na temat kryzysu w Asseco Resovii. 

Np ale jak widać są kibice, którzy lubią się dławić żabami, jak sami piszą. I być może będzie im to dane - w tym sezonie i w przyszłym. No bo skoro największym problemem, jaki trapi Resovię to forma Buszka?

Na szczęście nie wszystkim kibicom naszego klubu odpowiada dławienie się czymkolwiek.     

Po prostu niektórzy potrafią trzeźwo ocenić sytuację i chcą napisać prawdę w imię lepszej przyszłości.
Są też tacy co zawsze będą klepać się po plecach, budować ołtarzyki, krytykować niewygodne komentarze w imię... lepszego samopoczucia.

bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: Głos z Warszawy
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 03, 2018, 23:41:04 pm »
Uff...I całe szczęście, bo już myślałem, że nie masz nic innego do roboty i weźmiesz się za...budowanie klubu tą swoją innowacyjną metodą.
Naprawdę czuję ulgę.

Czytaj ze zrozumieniem co napisałem, a jak masz z tym problem i usiłujesz nadrabiać to wątpliwym sarkazmem to spożytkuj swoje wysiłki na coś konstruktywnego co Ci się w życiu przyda.
Pozdrawiam i obiecuję już nie polemizować
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2018, 23:42:44 pm wysłana przez bos »

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Głos z Warszawy
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 04, 2018, 08:59:33 am »
Czego tak konkretnie spodziewasz się po zmianie w zarządzie? Pytam śmiertelnie poważnie.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Głos z Warszawy
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 04, 2018, 12:10:37 pm »
Fanzwawy poczuł krew. Liczy na to, że się wakat prezesa AR pojawi do wzięcia.
Andrzej na prezesa!  ;D
Jedno jest pewne....pojawią się afisze na mieście  ;D

bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: Głos z Warszawy
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 04, 2018, 12:33:47 pm »
Pojawiła się nowa koncepcja: "Wyrzucić Górala i budować od początku. Wtedy będzie dobrze". Delikatnie mówiąc... Nie, tego nie da się powiedzieć delikatnie, więc ujmę to inaczej:
Ogłaszam konkurs na zaprezentowanie głupszego pomysłu. Nagrodą będzie puchar i zestaw śrubokrętów. Po co te śrubokręty? A
dlaczego nie?

Wyrwałem fragment Twojej wypowiedzi za co przepraszam, ponieważ wiem jak na Twoje ego wpływa długość Twoich przemyśleń.
Jeżeli Pan Góral nie był świadomy tego co się dzieje w klubie to źle o nim świadczy, jeżeli był i nie reagował to jeszcze gorzej.
Przypominam, że Pana Góral jest sponsorem, a nie właścicielem tego klubu i są pewne granice z tym związane.
Chciałbym aby po tych kilku ostatnich latach  degrengolady ktoś wyciągnął słuszne wnioski.
Ktoś w tym klubie chyba zatracił rzeczywistość i przez to dobiliśmy do dna. Jakie to polskie.
Zgadzam się z Tobą, że zawodnicy nawet źle przygotowani nie powinni tak się zachowywać na boisku, wszak są to podobno profesjonaliści.   
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2018, 12:40:55 pm wysłana przez bos »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Głos z Warszawy
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 04, 2018, 12:42:57 pm »
Dorzucam do śrubokrętów...młotek i...przecinak  ::)
Do garażu w sam raz.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Głos z Warszawy
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 04, 2018, 12:49:04 pm »
Pisanie o pozbyciu się strategicznego sponsora oceniam jako stan umysłu po/w trakcie sobotniej imprezy. Nie znaczy, że nie dostrzegam popełnianych błędów. Ale są granice rozsądku, po przekroczeniu których należałoby zamilknąć ze wstydu PISZĄC TAKIE BREDNIE.
Co do wczorajszego meczu i naszej sytuacji w tym sezonie. Postanowiłem za radą Kolegi, że przewartościuję sobie cele na ten sezon.  Jeżeli uda się zakręcić koło miejsc 7-8 będzie dobrze, a awans do 6ki traktował będę jak wielki sukces.
Trener Cretu ma u mnie ogrooooooomny kredyt zaufania. Widzę, że wziął się do pracy. Cały czas w trakcie meczu podpowiada chłopakom, poprawia ich ustawienie, mobilizuje, pociesza. Myślę,  że jego praca przyniesie efekty. Apeluję o cierpliwość. 
Wylewanie pomyj na zawodników nie ma sensu. Mam wrażenie że  wszyscy zawodnicy pokazują zaangażowanie. Oni na prawdę chcą. A że mentalnie i sportowo są w lesie, nie ulega jakiejkolwiek dyskusji.
Ja jednak nie zamierzam stać z boku i narzekać. Zamierzam drzeć japę wspierając naszych w trakcie meczów na Podpromiu jak i na wyjazdach.
Apeluję wskrześmy to hasło, które dawało kiedyś siłę i moc tak zawodnikom jak i nam kibicom:

WSZYSCY JESTEŚMY RESOVIĄ.
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2018, 12:57:02 pm wysłana przez Slawko »