Autor Wątek: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018  (Przeczytany 45955 razy)

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018
« Odpowiedź #260 dnia: Grudnia 04, 2018, 15:16:35 pm »
Wygranie z Sadą, walka zmienników z Trentino jak równy z równym, świetny początek z Lube i wyrównany mecz z Fakiełem powinny sprawić, że w lidze skończą się te dziwne przestoje. Użyłem słowa "posłużył", żeby podkreślić, że KMŚ nie były po to żeby odbudowywać kogokolwiek, ale taki skutek "uboczny" powinien nastąpić.
Bardzo optymistycznie  :). Przestoje to był nasz największy problem i coś czuje że z tym to my będziemy jeszcze długo się męczyć. Odchodząc od oceny pozycji i elementów które szwankują to same przestoje biorą się z głowy, tak mi się wydaję. Teraz w lidze z jeszcze z większą presją, pewnie będziemy mieć z tym duże problemy. Różnica jest taka że potrafimy grać dobrze i nawet jeśli ktoś nas złapie na serii to nie aż tak długich, bo Rosjanie czy Włosi nadrabiali zagrywką. W lidze takich dział nie ma. Srecko Lisnac pytany o największą różnicę miedzy naszą liga a włoską wskazał zagrywkę, 120km/h to norma i każdy idzie zagrywać z nastawieniem na cios.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2018, 15:18:34 pm wysłana przez tomi92 »

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 369
Odp: Klubowe Mistrzostwa Świata 26 listopada - 2 grudnia 2018
« Odpowiedź #261 dnia: Grudnia 04, 2018, 15:28:45 pm »
Mecze są do wygrywania anie do kombinowania. Koniec kropka.