Autor Wątek: Igła - prezesem!  (Przeczytany 30601 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Igła - preesem!
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 04, 2018, 19:25:55 pm »
Ciekawe spostrzeżenie. Możesz rozwinąć o jaki bałagan chodzi?

Paulinko, choćby sprawa limitów, których niestety teraz nie ogarniamy. Myślę, że o taki bałagan chodzi....

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Igła - preesem!
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 04, 2018, 22:41:11 pm »
Nowemu prezesowi życzę, by wyciągnął nasz klub z głębokiego kryzysu.
By odbudował jego pozycję sportową.
By poprawił funkcjonowanie klubu na wielu odcinkach - zbyt często spotyka się to z krytyką.
Wreszcie by odzyskał zaufanie kibiców, bo ostatni turniej pokazał, jak bardzo klimat dookoła klubu się zmienił. Krótko mówiąc nie spowodował on ekscytacji ani mobilizacji fanów, szczególnie gdy się przypomni chociażby pamiętny najazd na Berlin.
Warto i trzeba korzystać z ich wiedzy i zaangażowania - które, mam nadzieję, wróci.
Proponuję na początek otwarte spotkanie z kibicami.
Jest jeszcze dużo czasu ale przypomnę też postulat imprezy inaugurującej sezon adresowanej do szerokiego grona fanów, odpowiadającej ambicji i historii naszego klubu   
Wszystko w rękach nowego prezesa. Ja trzymam kciuki.   

Tibo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: Igła - preesem!
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 05, 2018, 14:38:22 pm »
No to Panie Prezesie pierwsze zadanie - zatrzymać na dłużnej w Klubie pewnego "leworękiego bandytę"...
Ooo to to przede wszystkim. Nie widzę Resovii bez Rossarda. Od dwóch sezonów jest dla mnie twarzą tej drużyny, a w tym momentami nawet nogami i rękami  ;D

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 947
Odp: Igła - preesem!
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 05, 2018, 14:40:36 pm »
Jest jeszcze dużo czasu ale przypomnę też postulat imprezy inaugurującej sezon adresowanej do szerokiego grona fanów, odpowiadającej ambicji i historii naszego klubu   
Wszystko w rękach nowego prezesa. Ja trzymam kciuki.
No tak, inauguracja najważniejsza   ::)
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Igła - prezesem!
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 05, 2018, 14:41:37 pm »
Szybka konferencja prasowa z Prezesem Ignaczakiem całkiem...chętnym do dyskusji, ale...tu będę narzekał...Panowie Redaktorzy albo nie przygotowani, albo...normalnie sto dwadzieścia konkretnych pytań cisnęło się na usta, a padło tylko kilka...kilkanaście.
Szkoda. Była pierwsza okazja, żeby się czegoś konkretniejszego dowiedzieć.

Tibo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: Igła - prezesem!
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 05, 2018, 16:34:26 pm »
"Mój apel do wszystkich kibiców ? jesteście nam bardziej potrzebni niż kiedykolwiek i zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do kibicowania. Stwórzmy razem to co było kiedyś, atmosferę Podpromia, które nazywane było twierdzą. Ja mogę ze swojej strony obiecać, że klub zrobi wszystko, aby otworzyć się na kibica, abyśmy poszli bardziej w stronę stworzenia rodzinnej atmosfery, zapełnionych hal i wspólnego kibicowania naszym zawodnikom  powiedział Krzysztof Ignaczak, Prezes Zarządu Asseco Resovii Rzeszów."

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Igła - preesem!
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 05, 2018, 16:54:27 pm »
No tak, inauguracja najważniejsza   ::)

Mam nadzieję, że masz świadomość, że występujesz na tym forum i jako mod i jako członek SSPS. Zatem czasem lepiej ważyć słowa.
Bo taka wypowiedź może być odebrana, jako Wasze stanowisko odnośnie inauguracji na hali.
Zwłaszcza, że obiektywnie nie zrobiliście w tej sprawie nic ... co by mi było wiadomo.

Dla Ciebie inauguracja na hali nie jest istotna, dla przeciętnego kibica śmiem twierdzić, że jest.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Igła - prezesem!
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 05, 2018, 17:20:47 pm »
Szybka konferencja prasowa z Prezesem Ignaczakiem całkiem...chętnym do dyskusji, ale...tu będę narzekał...Panowie Redaktorzy albo nie przygotowani, albo...normalnie sto dwadzieścia konkretnych pytań cisnęło się na usta, a padło tylko kilka...kilkanaście.
Szkoda. Była pierwsza okazja, żeby się czegoś konkretniejszego dowiedzieć.
To samo mnie właśnie zaintrygowało, myślałem że dziennikarze będą się wręcz przekrzykiwać   :)
Mnie w sumie na ten moment interesowało czy jakieś zmiany kadrowe względem zawodników będą dokonane jeszcze w tym sezonie no i dość jasno Pan prezes przedstawił sytuacje  "a powiem tak szczerze, coś tam się dzieje coś jest na rzeczy"  :)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Igła - prezesem!
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 05, 2018, 17:39:17 pm »
Mnie Prezes Ignaczak kupił jednym zdaniem: chcę, aby było więcej Resovii, a mniej korpo . Dziękuję Igła

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Igła - prezesem!
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 05, 2018, 17:49:43 pm »
To samo mnie właśnie zaintrygowało, myślałem że dziennikarze będą się wręcz przekrzykiwać   :)
Mnie w sumie na ten moment interesowało czy jakieś zmiany kadrowe względem zawodników będą dokonane jeszcze w tym sezonie no i dość jasno Pan prezes przedstawił sytuacje  "a powiem tak szczerze, coś tam się dzieje coś jest na rzeczy"  :)
Nie wiem dlaczego w takim razie trener Cretu powiedział, że zamierza pracować tylko z obecną grupą zawodników. No chyba że ustalał to z Bartoszem Górskim, a po przyjściu nowego Prezesa sytuacja uległa zmianie.
Mi podoba się to, że Krzysztof jasno zadeklarował, że koniec z rewolucjami kadrowymi co sezon i że mają do nas przychodzić zawodnicy, którzy nie będą traktować tego klubu jako punktu przejściowego, tylko zwiążą się z Resovią na dłużej i osiądą w Rzeszowie. Generalnie stabilizacja, czyli to czego nam trzeba i pokazuje to nam ten sezon. Wtrącił też pochwałę dla trenera Cretu co w połączeniu ze stabilizacją być może zwiastuje dłuższy okres pracy Gianniego w Resovii.