Autor Wątek: Igła - prezesem!  (Przeczytany 30691 razy)

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Igła - prezesem!
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 05, 2018, 17:53:12 pm »
Nie wiem dlaczego w takim razie trener Cretu powiedział, że zamierza pracować tylko z obecną grupą zawodników. No chyba że ustalał to z Bartoszem Górskim, a po przyjściu nowego Prezesa sytuacja uległa zmianie.
Mi podoba się to, że Krzysztof jasno zadeklarował, że koniec z rewolucjami kadrowymi co sezon i że mają do nas przychodzić zawodnicy, którzy nie będą traktować tego klubu jako punktu przejściowego, tylko zwiążą się z Resovią na dłużej i osiądą w Rzeszowie. Generalnie stabilizacja, czyli to czego nam trzeba i pokazuje to nam ten sezon. Wtrącił też pochwałę dla trenera Cretu co w połączeniu ze stabilizacją być może zwiastuje dłuższy okres pracy Gianniego w Resovii.
W kwestiach zmian kadrowych trener nigdy nie powie prawdy z różnych względów i tyczy się to nie tylko siatkówki  :) Raczej kwestia drugiego libero jeśli chodzi o kogoś nowego.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2018, 17:58:04 pm wysłana przez tomi92 »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6939
Odp: Igła - preesem!
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 05, 2018, 18:36:39 pm »
Mam nadzieję, że masz świadomość, że występujesz na tym forum i jako mod i jako członek SSPS. Zatem czasem lepiej ważyć słowa.
Bo taka wypowiedź może być odebrana, jako Wasze stanowisko odnośnie inauguracji na hali.
Do wypowiadania się w imieniu SSPS upowazniony jest zarząd. Jeśli członek zarządu prezentuje stanowisko SSPS, wyraźnie to zaznacza. Wypowiedzi na forum są prezentacją indywidualnych poglądów dyskutantów.
Dla mnie prezentacja zespołu również nie ma nadmiernie wielkiego znaczenia. Owszem, bardzo miło wspominam Memoriały Strzelczyka i bardzo bym się cieszył, gdyby ten turniej wrócił do kalendarza, ale zrozumiem, gdy nowy zarząd utrzyma zwyczaj udziału Resovii w turnieju w Krośnie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Igła - preesem!
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 05, 2018, 18:54:24 pm »
Dla mnie prezentacja zespołu również nie ma nadmiernie wielkiego znaczenia. Owszem, bardzo miło wspominam Memoriały Strzelczyka i bardzo bym się cieszył, gdyby ten turniej wrócił do kalendarza, ale zrozumiem, gdy nowy zarząd utrzyma zwyczaj udziału Resovii w turnieju w Krośnie.
Turniej Strzelczyka jest trudny do zorganizowania, bo zależy od kalendarza. Natomiast prezentacja nie zależy od turnieju Strzelczyka. Do tego wystarczy jeden mecz sparingowy. Tylko tyle i aż tyle. Przygaszone światła, pointer, spiker, krótka metryczka każdego zawodnika - tylko tyle i aż tyle.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Igła - prezesem!
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 05, 2018, 19:14:37 pm »
Turniej Strzelczyka jest trudny do zorganizowania, bo zależy od kalendarza. Natomiast prezentacja nie zależy od turnieju Strzelczyka. Do tego wystarczy jeden mecz sparingowy. Tylko tyle i aż tyle. Przygaszone światła, pointer, spiker, krótka metryczka każdego zawodnika - tylko tyle i aż tyle.
Dokładnie.  Nie musi buchać ogień z aparatury scenicznej jak na KMŚ. Wystarczy ogień dopingu. Niech każdy zawodnik chociaż przez kilkanaście sekund poczuje go na sobie i tylko na sobie ;)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6939
Odp: Igła - prezesem!
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 05, 2018, 19:32:29 pm »
Problem w praktyce polega na tym, że właściwie nie gramy sparringów w pełnym składzie. Reprezentanci wracają zwykle na 3-4 treningi przed inauguracją sezonu ligiwego. Prezentacje bez udziału 3-4 najważniejszych zawodników byłaby średnio udana. Dobrze będzie gdy uda się zrobić prezentację na treningu i jakąś wewnętrzną gierkę (grę).
Nie mam nic przeciwko takiej imprezie, ale nie robiłbym z prezentacji jakiegoś "pępka świata". Się uda - to fajnie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Igła - prezesem!
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 05, 2018, 19:44:37 pm »
 Ale żeby się udało to trzeba chociaż trochę chcieć.
Tylko tyle i aż tyle.
Swoje jasne zdanie na ten temat wyraziło tak wielu kibiców, że niemal obowiązkiem klubu było wziąć to zdanie pod uwagę.
Się zlewało takie gesty permanentnie i mam nadzieję, że to się zmieni. Wystarczy, żeby się chciało...

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Igła - prezesem!
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 05, 2018, 20:00:03 pm »
Myślę, że po takiej deklaracji nowego Prezesa, mówiącej o konieczności integracji klubu z...graczami, kibicami, sponsorami...warto rozpocząć dyskusję, jakie są nasze...kibiców oczekiwania. I nie chodzi mi tu o darmową kiełbasę i piwo, ale o takie inicjatywy, które zdecydowanie spowodują zwiększenie zaangażowania nas wszystkich w budowanie...takiej wspólnej więzi.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6939
Odp: Igła - prezesem!
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 05, 2018, 20:03:15 pm »
Pewnie, że wystarczy chcieć. 7 października (sobota) pojawili się w klubie wszyscy zawodnicy, a 12 października (piątek) drużyna pojechała do Zawiercia na mecz ligowy. Wystarczyło chcieć. Pewnie nikt nie chciał.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Igła - prezesem!
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 05, 2018, 20:08:35 pm »
Biadolenie.
To trzeba było zrobić prezentację po powrocie z Zawiercia.
Udało się w galerii to by sie i udało na hali.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6939
Odp: Igła - prezesem!
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 05, 2018, 20:17:51 pm »
17 października (środa) graliśmy kolejny mecz ligowy.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.