Autor Wątek: Igła - prezesem!  (Przeczytany 30598 razy)

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 946
Odp: Igła - preesem!
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 06, 2018, 08:33:27 am »
Mam nadzieję, że masz świadomość, że występujesz na tym forum i jako mod i jako członek SSPS. Zatem czasem lepiej ważyć słowa.
Bo taka wypowiedź może być odebrana, jako Wasze stanowisko odnośnie inauguracji na hali.
Zwłaszcza, że obiektywnie nie zrobiliście w tej sprawie nic ... co by mi było wiadomo.

Dla Ciebie inauguracja na hali nie jest istotna, dla przeciętnego kibica śmiem twierdzić, że jest.
Inauguracja w hali jest dla mnie bardzo ważna.
Ja tu "piłam" do czegoś innego. Doskonale wiesz do czego, więc proszę bez nadinterpretacji ;)

Ciekawie się zapowiada. Panie Ignaczak, powodzenia!
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

styro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Igła - prezesem!
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 06, 2018, 14:39:47 pm »
Najpierw Igła odchodzi z Klubu...powiedzmy sobie...w nie za bardzo korzystnej atmosferze. Bez pożegnania,

Jak to bez? Byłem osobiście, razem żegnaliśmy Alka i Igłę.  Igła pożegnanie miał jakie by ono nie było, wiekszym sk... był fakt, że nie mogliśmy pożegnać Schoepsa i to mnie boli po dziś dzień. Chamsko ze strony Klubu.

A Igła - jak pisałem w innym poście, po wynikach go ocenimy. Nie wydaje mi się, że sobie poradzi.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2018, 16:47:20 pm wysłana przez styro »

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Igła - prezesem!
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 06, 2018, 18:02:47 pm »
Ciekawe co Igła ma do powiedzenia kibicom, po tym feralnym komentarzu meczu w Jastrzębiu, gdy nie wiedział że mikrofony są jeszcze włączone.

Gregor

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 140
Odp: Igła - prezesem!
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 06, 2018, 18:53:58 pm »
Ciekawe co Igła ma do powiedzenia kibicom, po tym feralnym komentarzu meczu w Jastrzębiu, gdy nie wiedział że mikrofony są jeszcze włączone.
Szukasz na siłę afery? Igła już kiedyś odniósł się do tego.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Igła - prezesem!
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 07, 2018, 20:58:25 pm »
Szukasz na siłę afery? Igła już kiedyś odniósł się do tego.

Ogarnij się trochę, które słowa wskazują na "szukanie afery", może to tylko troska i co to znaczy "odniósł się", dlaczego nie napisałeś że przeprosił, a przeprosił ?. Kurek też "odniósł się" do swoich słów (a raczej jego laska), ale nie przeprosił. Jest różnica odnieść się a przeprosić , czy dla Ciebie to żadna różnica ?. Oburzali się forumowicze, Ty chyba też (nie mam pewności a nie chce mi się szukać, jeśli było inaczej, to przepraszam), na słowa Kowala "napij się wody", a nie było w tym nic co mogłoby takie oburzenie wzniecić. Ja napisałem "co Igła ma do powiedzenia kibicom............" i jest od razu Twoja reakcja. Napij się wody Gregor i ochłoń trochę.  ;) ;D

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Igła - prezesem!
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 07, 2018, 22:13:13 pm »
Było minęło. Nie ma co być pamiętliwym. Jak mawia przysłowie : "jak w młodości głupim nie był, to na starość nie zmądrzeje".

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Igła - prezesem!
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 07, 2018, 22:23:21 pm »
Wypsnęło się kiedyś coś i co z tego? Kamplementy to nie były, ale i nie było to nic haniebnego. Na tamtą chwilę było to nawet coś (niestety) prawdziwego. Nie ma co rozpamiętywać.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Igła - prezesem!
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 07, 2018, 22:49:15 pm »
Możemy szukać dziury w całym. Także i Asseco Resovia nie była w porządku rozstając się z Igłą. Jak widać Panowie Góral i Ignaczak pamiętliwi nie są i znaleźli "nić porozumienia", dla dobra naszej drużyny. Musimy zacząć szukać co nas łączy, nie ma czasu na oglądanie się wstecz.
Pozdrawiam.