Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018  (Przeczytany 24109 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #130 dnia: Grudnia 15, 2018, 12:54:24 pm »
Szufladkowaniem jest sprowadzanie wszystkich kibiców do...zadowolenia z darmowej kiełbasy i piwa. Tak proste to to nie jest. Wachlarz i różnorodność kibica siatkarskiego jest kompletnie niestereotypowa. Dlatego warto być wszędzie, gdzie tylko kibica można przyciągnąć.
Powtórzę...wizyty w szkołach były inicjatywą kompletnie nie związaną z darmowym piwem i kiełbasą, a tworzyły odpowiednie wrażenie na młodych ludziach. Samo to, że między dzieciaki wchodzi gościu, który musi się schylać w każdych drzwiach, żeby głową o nadproże nie zawadzić, już robi wrażenie. Ten młody człowiek jest też...do zagospodarowania. Tylko na razie nie odbiera pozytywnych bodźców poprzez darmową kiełbasę i piwo, a w zupełnie inny sposób.
A prezes Ignaczak na razie jest na falstarcie i wrócił do boksu startowego. Jego wystrzał z nową koncepcją relacji z kibicami i nawiązywaniem do tradycji klubu póki co okazał się zwykłym kapiszonem. Niech sam oceni, czy warto tylko coś mówić, czy też robić to, o czym się mówi...

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #131 dnia: Grudnia 15, 2018, 15:53:59 pm »
Zaraz zaraz, poprawcie mnie, bo rośnie kula śniegowa...

Trener mówi w wywiadzie:
Cytuj
- Po sześciu tygodniach przyszedł czas na to, żebym tylko ja mówił. Nawet jeśli ludzie się na mnie wkurzają

Potem na forum pada:
ale zabranianie komunikacji z kibicami (poprzez dziennikarzy)

I mamy:
Z jednej strony zakaz wywiadów w środę a w sobotę przed meczem spotkanie z kibicami.
(...)
To zamknięcie na kibiców o którym piszę (...)

Gdzie i kiedy przegapiłem oficjalne zdanie trenera/prezesa/klubu że "zamykają się na kibiców"?

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #132 dnia: Grudnia 15, 2018, 17:34:27 pm »
Pewniaku.
To tak, jak chłop..., czyli łopatologicznie:
Jeśli trener mówi "żebym tylko ja mówił", to znaczy, że nie mogą mówić zawodnicy. Nie mogą mówić do dziennikarzy, a wytworem dziennikarskiej działalności jest przekaz skierowany do kibiców. Programy red. Smoli nie powstają ku uciesze red. Smoli, ale ku uciesze kibiców.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #133 dnia: Grudnia 15, 2018, 17:37:35 pm »
Na spotkaniu świątecznym w galerii szału nie ma pod względem frekwencji kibiców.

Chyba szał na Asseco Resovię przemija.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #134 dnia: Grudnia 15, 2018, 18:08:53 pm »
Zostałem źle zrozumiany. Z tym zamknięciem to chodziło mi o wszystko to co działo się od paru sezonów. I mam nadzieję, iż nowy prezes to zmieni. Wyjdzie z Asseco Resovią do kibiców. I nie  ograniczy się tylko do spotkania w Galerii. I pisząc kolokwialnie, "nie da sobie trenerowi wejść na głowę" i czasem powie Nie. Mam nadzieję, iż uświadomi trenera iż drużyna gra dla kibiców i jest dla kibiców. I w napiętym grafiku musi to uwzględnić.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2018, 18:10:28 pm wysłana przez A :) »