Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018  (Przeczytany 24107 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #120 dnia: Grudnia 14, 2018, 21:49:43 pm »
W sztabie od lat też mamy jednego stalowca.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #121 dnia: Grudnia 14, 2018, 22:22:58 pm »
Jutro w Galerii Rzeszów spotkanie świąteczne z siatkarzami. Start godzina 16.00

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #122 dnia: Grudnia 14, 2018, 22:25:20 pm »
Jutro w Galerii Rzeszów spotkanie świąteczne z siatkarzami. Start godzina 16.00

Eee...to z kopyta ruszamy frontem do kibica  ;D

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #123 dnia: Grudnia 15, 2018, 01:59:15 am »
To ma jakieś znaczenie, że ze Stali Rzeszów?
A może pracuje/pracował w Fibrain i z tego wywodzisz, że ze Stali?

Po prostu dobrze wykonany materiał. Warto z fachowych usług korzystać.

Wiem, bo sam jestem z nimi powiązany. Była mowa o autorze, to mówię.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #124 dnia: Grudnia 15, 2018, 09:24:23 am »
Pozwolę sibie zauważyć, że ci, którzy uczestniczą w spotkaniach z siatkarzami w galerii, to też kibice.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #125 dnia: Grudnia 15, 2018, 09:45:12 am »
Dla mnie to już głupota przyczepiać się do tego, że Resovia robi spotkanie w galerii i wywiązuje się z umowy sponsorskiej. Przecież na tym to polega. Galeria daje kasę i oczekuję coś w zamian.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #126 dnia: Grudnia 15, 2018, 10:31:07 am »
W sztabie od lat też mamy jednego stalowca.

Raczej legionistę  ;)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #127 dnia: Grudnia 15, 2018, 11:52:52 am »
Pozwolę sibie zauważyć, że ci, którzy uczestniczą w spotkaniach z siatkarzami w galerii, to też kibice.

Ależ jest to uwaga ze wszech miar słuszna. Nie mam nic przeciwko temu, żeby nasi zawodnicy byli wszędzie tam, gdzie tylko można. Były kiedyś takie cykliczne "wypady" do szkół. Szkoda, że ta inicjatywa gdzieś przepadła, bo z opowieści tych, którzy byli "beneficjentami" tych wizyt wiem, że pamiętają je do dziś.

Dla mnie to już głupota przyczepiać się do tego, że Resovia robi spotkanie w galerii i wywiązuje się z umowy sponsorskiej. Przecież na tym to polega. Galeria daje kasę i oczekuję coś w zamian.

Jupi, czy mniej więcej kojarzysz, co oznacza  ;D
Zanim zaczniesz się następnym razem napinać nabierz trochę dystansu. Zapewniam cię...wyjdzie ci to na zdrowie. Nie wszystkie "wzorce" panujące na tym forum są warte naśladowania.

Ale, żeby nie było ponuro...kolejna wrzuta  ;D  ;)
Trochę mi się to kupy nie trzyma. Najpierw nowy prezes wszędzie głosi, że chce zmienić wizerunek klubu. Chce odejść od modelu zbliżonego do korporacji. Ten wizerunek ma być bardziej...naturalny. Skierowany do kibica mentalnie związanego z Klubem, z tradycją tego Klubu.
Tymczasem chwilę po tej deklaracji pojawia się nieco arogancka wypowiedź trenera, której nikt nawet nie próbuje sprostować, a kolejny krok to wizyta w galerii.
Panie Prezesie, chyba z rozpędu lecimy "po staremu"  ;D

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #128 dnia: Grudnia 15, 2018, 12:27:21 pm »
Może warto się zastanowić, czy aby nie jesteśmy zbyt skorzy do szufladkowania i "tłiterowj polityko-polemiki". Ktoś rzucił hasełko o "korporacji" a reszta dość bezmyślnie to powielała. Realia nikogo nie obchodziły. "Oni - źli, my - dobrzy".
Prawda wyglądała tak, że trudno będzie nowemu prezesowi być bardziej otwartym na kibiców niż był Górski. Być może urządzi jakieś "rozpoczęcie sezonu" i tym wszystkich uszczęśliwi. "Koniec korpo! Teraz kibice naprawdę się liczą!".  Na więcej bym jednak nie liczył. Coś się dzieje w pewnych uwarunkowaniach i każdy prezes musi się z tymi uwarunkowaniami liczyć.
Prezesowi "niesportowemu" Górskiemu zależało na kibicach.
Prezesowi "sportowemu" Ignaczakowi, obawiam się, że będzie na kibicach zależało mniej. Prezes "sportowy" wyjdzie z założenia, że sam wynik przyciągnie kibiców, więc nie ma co się nimi zajmować. Prezes "sportowy", obawiam się, będzie się liczył z tylko jednym kibicem.
"Kibic siedzi z dala i do gry się nie ...".
Dużo pracy przed prezesem Ignaczakiem. Oby mu się udało.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz 12.12.2018
« Odpowiedź #129 dnia: Grudnia 15, 2018, 12:51:22 pm »
Warto ze sobą rozmawiać. Każde spotkanie zespołu z kibicami jest zawsze na plus. I to spotkanie w Galerii także będzie.

Dodając tą informację w tym wątku, chciałem trochę zwrócić uwagę na niekonsekwencje. Z jednej strony zakaz wywiadów w środę a w sobotę przed meczem spotkanie z kibicami. Niech pion marketingu z pionem sportowym rozmawia. Aby nie dostać później strzału w stopę.

Prezes Ignaczak ma pomysł na klub. Klub bardziej otwarty. Ale nie jest cudotwórcą i nie zrobi tego w jeden dzień. Wpierw musi poznać klub i rozeznać się gdzie można zrobić coś inaczej. Będą zmiany tylko będą one pojawiały się stopniowo. To nie jest tak iż za słowami nic nie pójdzie. Tylko cierpliwości i wszystko zostanie przekazane. I ta otwartość poprzez powrót do spotkań będzie tego pierwszą oznaką.

To zamknięcie na kibiców o którym piszę, to nie wynika z tego, iż prezes ma/miał taką fanaberię. To raczej z kwestii prymatu drużyny nad kibicami. Czyli skupieniu się na tym co pion sportowy oczekuje. Trener zamyka trening, to prezes się z tym zgadza. Trener chce jakiś sparing to prezes to robi. Trener chce zakazać wywiadów to klub się pod tym podpisuje. Trener ma focha do dziennikarza, to nie będzie z nim rozmawiał. Itp. Czyli wszystko co sobie życzy trener jest realizowane. Bo trener wie najlepiej. Do tego jeszcze ten wywiad, iż KMŚ to element przygotowania do ligi (tak w skrócie).
 Zawsze uważałem, iż rolą prezesa jest uświadomienie trenerowi iż jest on także odpowiedzialny za to jaka jest frekwencja na trybunach. Bo jak zachęcić kibiców do przyjścia na mecz w rundzie zasadniczej jak trener mówi iż najważniejsze są play off. I tutaj będzie rola nowego prezesa. Odbudować relacje z kibicami i przywrócić równowagę. Nie każdy pomysł trenera powinien być bezkrytycznie realizowany. Czesem trener powinien także usłyszeć głośne i stanowcze Nie.

W tej chwili jednak najważniejszy aspekt do poprawy to ten sportowy. Aby Resovia zaczęła grać tak, jak wszyscy od niej oczekują. Nazwiska to my mamy. Z zespołem/drużyną już gorzej.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2018, 13:32:29 pm wysłana przez A :) »