Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 16.12.2018r.  (Przeczytany 14513 razy)

Tibo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 16.12.2018r.
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 16, 2018, 21:10:03 pm »
To najlepiej w ogóle nie jedźmy, co?

peliszko

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 16.12.2018r.
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 16, 2018, 21:12:41 pm »
Nie ze nie jechac. Boże. Tylko napisalem ze bedzie trening przed porazka w Radomiu gdzie mało kto wygrywa i znajac formę naszą będzie tam bardzo ciężko.

Tibo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 16.12.2018r.
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 16, 2018, 21:15:58 pm »
Ja też nie napisałem dosłownie."Boże." To ironia krytykująca Twoje podejście...

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 16.12.2018r.
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 16, 2018, 22:01:51 pm »
Nadspodziewanie łatwa wygrana. Ważne 3 punkty. Gra prosta ale ważne, że w miarę dokładna. 

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 16.12.2018r.
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 16, 2018, 22:08:31 pm »
Tibo dzisiaj jak nie on

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 16.12.2018r.
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 16, 2018, 22:18:37 pm »
Drugie z rzędu, nieźle  :P. Prosta w miarę skuteczną gra. Fajnie że pierwsza 6'tka w takim składzie.
9 asów i 6 bloków. Też dobrze, chociaż przeciwnik nie należał do najbardziej wymagających.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2018, 22:27:19 pm wysłana przez tomi92 »

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 16.12.2018r.
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 16, 2018, 22:39:57 pm »
Nasza bolączką jest brak ogarniętego przyjmującego obok Rossarda. Mika tylko przyjmuje w ataku nieistnieje... Buszek nerwowo przyjmuje w ataku słabo.

Najważniejsze że 3 punkty zostają u Nas.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 16.12.2018r.
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 16, 2018, 23:23:17 pm »
Na początku będzie laurka:
Łukasz Kozub bardzo "odnerwowił" naszą grę. Nie panikuje i ma fantazję. W tej chwili to jedyny nasz "wychowanek" gotowy do naprawdę wielkiej gry. Talent i dobra głowa. Gra jak rutyniarz. A że gdy jest przy siatce, wszystko strzelają nad nim... - jakieś koszty trzeba ponosić. Łukasz nareszcie (szkoda, że tak późno) jest w miejscu dla niego przeznaczonym. Chyba (oby!) na lata. Mecz wygraliśmy dzięki niemu. "Wydusił" z każdego, ile tylko można było. Brawo!

Pozytywnie oceniam mecz Buszka. Wiem, że popełnił 3 błędy w przyjęciu, ale okazał się bardzo pożyteczny. Większośc zagrywek szła w niego. Na Mateusza Mikę musimy trochę poczekać.
Leman, ja Cię bardzo proszę, nie musisz za każdym razem "wbijać gwoździa". Przyjrzyj się jak gra w ataku Dima Muserski. Taka prośba od kibica.
Blokiem nie poszaleliśmy, ale Cuprum atakowało wysoko. W III secie to ze 2 piętra za wysoko.
Jeśli nie poprawimy zagrywki, to w Radomiu faworytem raczej nie jesteśmy. No to poprawmy zagrywkę, wtedy się zobaczy.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Dawid76

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 16.12.2018r.
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 16, 2018, 23:46:31 pm »
Fajny mecz w zasadzie bez przestojów Wygrana 3:0 cieszy Dla mnie fajna motywujaca gra Kozuba Jeżeli chodzi o wałkowany temat wywiadów zawodników to chyba przestaje się dziwić trenerowi . Po dzisiejszym meczu rozmowa redaktora Wisza z Radia Rzeszow z Rafałem Buszkiem zaczynająca się "motywująco" po słabym wygrywacie 3:0. Czyli wygraliśmy 3:0 ale mogliśmy wygrać "lepiej".

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 16.12.2018r.
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 17, 2018, 07:46:41 am »
Nie wiem, jak to się dzieje, ale...w całej tej zabawie ważne jest, żeby mieć nadzieję. No to po 11 marnych w naszym wykonaniu kolejkach jesteśmy na 11 miejscu ze stratą...tylko 7 punktów do czołowej szóstki i 12 meczów do rozegrania. Wszystko jest w naszych rękach i nogach, a może...głowach.
Druga z rzędu wygrana, ale niektórzy marudzą, że w fatalnym stylu. To ja jednak wolę w tym fatalnym stylu, ale jednak wygrywać. Co z tego, że zagraliśmy dobre mecze ze Skrą, czy Zaksą? Przegraliśmy.
Cały czas odnoszę wrażenie, że ogromny potencjał do wykorzystania nadal jest ulokowany w naszej zagrywce. Wczoraj w III secie wystarczyło, żeby David pocelował, a zaraz potem dołożył do tego swoje 5 groszy Damian i było po secie, i po meczu. A przecież poza tymi dwoma jest jeszcze Tibo. Swoje robi też Kozub, bo nie dość, że zmienia kierunki i siłę to do tego ma swoją podstawową zagrywkę z bardzo nieprzyjemnym dla przyjmującego odejściem do linii. To taka zagrywka, która niby wiadomo gdzie poleci, ale i tak jest bardzo wymagająca. Buszu w formie też potrafi w tym elemencie mocno postraszyć. Jak do tego dołożymy dobre floty w wykonaniu pozostałych to może z tego być całkiem dobry efekt.
Może trzeba przypomnieć trenerowi Cretu, że jak już ma w kwadracie Perłę to zadaniowo warto go na zagrywkę wpuścić?...

Na linii kibice...trener nie dało się nie zauważyć ręki nowego prezesa. Co prawda zaproszenie do nas było nieco..."wyreżyserowane"  ;D ale wywiadów już siatkarze udzielali  ;D