Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 16.12.2018r.  (Przeczytany 14517 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 16.12.2018r.
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 17, 2018, 08:20:18 am »
Brawo Chłopaki, brawo Drużyna. Są 3 punkty i to się teraz liczy.
 Jak po ostatnim meczu "psioczyłem" na trenera, tak dzisiaj z przyjemnością wystawię Mu laurkę. Optymalnie dobrany skład. A do tego nie było klepania "po pupciach" zawodników. Jak sobie Gianni  w II secie "pożyczył" zawodników na czasie, to od razu naszym chłopakom wróciła motywacja, przypomnieli sobie założenia taktyczne. O to chodziło. Można i głaskać , ale trzeba i oper...... Brawo, brawo trenerze.
Łukasz Kozub to nasza wartość dodana. Chłopak jest walczakiem, ma silny mental. Zdarzają się  farfocle, ale głowa do góry gra dalej. Też mam nadzieję , że ten chłopak zakotwiczy u nas na dłużej. Wierzę, że stanie się się symbolem odrodzonej Resovii.
A w czwartek faworytem to my nie jesteśmy. Nie znaczy, że mamy się położyć. Trzeba wyjść na boisko z podniesioną, czystą głową. I nie odpuszczać, ani na centymetr. Wtedy może się coś fajnego urodzi.
 

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 16.12.2018r.
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 17, 2018, 08:24:54 am »
Czasem mam wrażenie, że Asseco Resovia jest w "czepku urodzona." Cokolwiek by się działo to przeważnie spada na "cztery łapy." Pomimo fatalnej gry na początku sezonu wciąż liczymy się w walce o 6 miejsce. Normalnie na tym etapie rozgrywek powinno być już wszystko pozamiatane. A my mamy mała stratę do upragnionego 6 miejsca. Mam wrażenie, iż inni grają pod nas. I pomyśleć, iż wystarczyło wygrać z Będzinem i Katowicami i bylibyśmy o krok.
Patrząc na terminarz to trener Cretu będzie miał czas na dalszą pracą nad zespołem. Jak dobrze widzę to po meczu z Czarnymi do końca roku jesteśmy w Rzeszowie. Puchar Polski nam nie grozi, więc kolejny weekend wolny. Do tego jest też okienko za mecz ze Szczecinem i środy bez europejskich pucharów. Od lat nie było tyle czasu na przygotowanie.

Co do wczorajszego meczu to są 3 pkt i to się w tej chwili liczy. Niestety /stety znów zaczynamy innym składem, czyli ciągle szukamy optymalnego składu. Na tą chwilę uważam, iż Buszek daje nam więcej niż Mika. I dopóki Mateusz się nie ogarnie, to Rafał powinien grać. Cieszy też powrót Damiana. Nie jest to może poziom jak w Gdańsku ale małym kroczkiem w dobrą stronę.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2018, 08:40:24 am wysłana przez A :) »

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 16.12.2018r.
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 17, 2018, 09:35:09 am »
Patrząc na terminarz to trener Cretu będzie miał czas na dalszą pracą nad zespołem. Jak dobrze widzę to po meczu z Czarnymi do końca roku jesteśmy w Rzeszowie. Puchar Polski nam nie grozi, więc kolejny weekend wolny. Do tego jest też okienko za mecz ze Szczecinem i środy bez europejskich pucharów. Od lat nie było tyle czasu na przygotowanie.
Właśnie tak patrzyłem na terminarz, może jakiś sparing uda się zorganizować jeden otwarty drugi zamknięty czy coś. W końcu żaden trening nie da tyle co mecz i regularne granie  :)

I jeszcze jeśli chodzi o zagrywkę to zdobyliśmy 9 asów, uważam że jak na +ligę to bdb wynik. Faktem jest że możemy jeszcze sporo dolożyć w tym elemencie  :)

I co mnie cieszy najbardziej, to w końcu wygrany mecz bez przestojów. Od KMŚ a nawet i przed przez ten problem przegraliśmy wygrany mecz z ZAKSA, mecz do wygrania z SKRA, mecz do walki z Lube i Fakielem. Wczoraj udało się zagrać bez tej przypadłości, zdecydowanie lekarstwem na tą "chorobe" był Kozub  :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2018, 09:47:24 am wysłana przez tomi92 »

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 16.12.2018r.
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 17, 2018, 09:44:33 am »
Nareszcie!  8)

siaq182

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 102
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 16.12.2018r.
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 17, 2018, 09:56:09 am »
Maszyna ruszyła. :)

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 16.12.2018r.
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 17, 2018, 10:08:09 am »
Bardzo fajnie się to wczoraj oglądało. Chłopaki zagrali w końcu z pazurem i werwą. Nie było pitu pitu. Leman dostał 2x zje...kę od Tibo, a później jeszcze Mu Trener dołożył na czasie   ;)
Dzięki dokładniejszemu rozegraniu Łukasza, w końcu było znaczniej mniej plasów - BRAWO   ;D

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 16.12.2018r.
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 17, 2018, 10:16:01 am »
Po wczorajszym meczu mam jeszcze jedno życzenie - mam nadzieję, że Resovia postara się, aby TV nie "wciskała" nam terminów meczy takich jak np. 20.30 w niedziele [nie wierzę, że klub nie ma nic do powiedzenia w tej sprawie]. Wczoraj widzieliśmy bardzo słabą frekwencję nawet wśród karnetowiczów. Swoją drogą powinniśmy powrócić do rozwieszania plakatów i reklamowaniu meczów. Przez lata ludzie przyzwyczaili się, że bilety nie były w ogóle dostępne i odpuścili.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2018, 11:20:27 am wysłana przez repres1 »
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 16.12.2018r.
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 17, 2018, 11:01:46 am »
Resovia, a także każdy klub w lidze zgłasza terminy dostępnosci hali. I nie ma nic do gadania jeśli chodzi o termin (jeśli hala jest dostepna) i w szczególności godzinę. To już ustala sobie liga. A w zasadzie to już ustala sobie Polsat.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 16.12.2018r.
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 17, 2018, 12:34:17 pm »
Nagle - gwizd!
Nagle - świst!
Para - buch!
Koła - w ruch!

Najpierw powoli - jak żółw - ociężale,
Ruszyła - maszyna - po szynach - ospale,
Szarpnęła wagony i ciągnie z mozołem,
i kreci się, kręci się koło za kołem  :)

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Będzie dobrze!  :)